Nesuprantu...

Nesuprantu…

Vaikinai sako, kad merginai rupi tik jo pinigines storis arba jo sugebejimai lovoje), taciau kai yra priesingai, kai merginai jisai rupi kaip zmogus(kaip mylimas ir artimas zmogus) - jiems blogai, jie galvoja, kad neturi ka pasiulyti. Cia yra teisybe, galit neneigti, su tuo jau ne karta susiduriau.

Na, tada jiems belieka kryptingai judeti idealo link - kad galetu visko pasiulyti po truputi, o svarbiausia - buti mylimas, myleti, pasitiketi savimi ir gerai jaustis, budamas savimi. Ar ne? Mirkt Labas

Bet teisybe ir tai kad daugelis vaikinu svori vertina pagal ju pinigine,masina ir dar balai zino ka tik ne pagal jo tikrai gerases savybesŠypsena

NICE (+…JuokiasiCha cha

Tai ar cia blogai?
Where’s da problem??????????

pritariu…jie tik ir vilioja savo piniginem, o paskui rekia, kad normaliu panu nera…

kur problema Apakęs problema tame, kad reikia meiles, o ne pinigines Taip

Tada yra 3 variantai:

  1. Taip nebuna.Ne
  2. Ji reikia gerai papurtyti uz atlapu "atsipeikek ozy"!!!
  3. Pati imkis iniacityvos ir suorganizuok vakara kur nors dviese ir svarbiausia kad tam tu ir jis neisleistumet jokiu babkiu. Arba Kad jam tai nieko nekainuotu, o tau tarkim pora lituokliu.Nekaltas

Tai kaip istikruju yra?

Tokie jau mes esam Šypsena manom, kad jus labiau mylit turtingesnius ir su gerom masinom nei mus kurie to neturim bet esam siaip mieli padareliaiŠypsena Na mano drauge is dalies pakeite sita mano nuomone Šypsena

Arba jis apsimeta, arba yra stuobrys ir nesuvokia kad merga jy gali mylet ne del shaibu. Ech kodel as tokios mergos nerandu…?Žliumbia

Vakar man vienas zmogus pasake: Tu esi kitokia tau nerupi, kiek yra pinigu, todel nuolat prisimenu tave… bet kas is to, kad man nerupi, jei manes nemyli…(o as to zmogaus kuris taip pasake)

tiesiog reta tokiu supratingu merginu… Flirtas

Drovus

TaipTaipTaip

tik matyt tokios kaip as nelabai reikalingos…

Reikalingos ir dar kaip. Tik kad tu pati lendi ne ten kur… butu geriau.Nekaltas

niekur as nelendu, tai, kad jus apsimetinejat, nes bijot parodyt savo tikraji veida…

Ne ne neNe.
Krce susirask berna, kurs tave myles varge ir skurde, ir nebebus durnu samprotavimu.(Tik klausimas ar tu tada jy mylesi)…Nekaltas
Niekad as neapsimetineju. kokia prasme. Anksciau ar veliau yla visada islenda is maisho…