Nesuprantu...

neapsimetinėjam,tik kai piniginė tuščia ir negali pasiūlyti merginai nueiti-jausmas ne iš maloniujų.

Tik ar as mylesiu, taip cia klausimas vertas demesio…

Taj shtai kokia tu… Raudonoji gelele…

Nesupratau…ka tuo norejai pasakyti

ten buvo fraze is seno gero multiko. O reikalas tas kad esi isaiskinta.
Vistik tau $ rupi…

nerupi, nes jie ne mano!
o parasiau ar mylesiu, nes nzn kada vel galesiu pamilti…

Shtai kaip. na, sekmes tada. Rashyk pasakok kaip sekasi toliau. bus ydomu. O ash jau lekiu: turiu rejkaliuku.Labas atia!

iki Labas

PrasidedaCha cha Jis vienintelis, nepakartojamas, be jo man negyvenimasCha chaCha chaCha cha Kai paauksit, suprasit, sto k cemu, o dabar dziaukites jaunyste ir neverkslenkit del niekoŠypsena O baimes, fobijas ar kitus velnius geriausiai isvaro…taip butent, tas elgesys, kurio labiausiai zmogus nemegsta. Buna sunku, bet tai tik islaisvina is nesusipratimu, ir panasiai…

Sekmes

Porter

As neverkslenu…tiesiog sakau ka manau apie jus visus
TaipMirkt

Daug cia tokiu manytoju…

Ka noriu ta rasau Liežuvis

jooo… vargeli tu mano, atrodo kad tiesiog visi aplinkiniai tiesiog bendrauja su netinkamais zmonemis… pinigu trokstantys su nepinigingais, skurdziai bando ant pinigingu ropstis… zodziu bardakai darosi Cha cha et, kaip butu faina, kad iseitu visiems priklijuoti etiketes, koksai tas zmogus yra ir ko siekia… kiek laimingu poreliu vaikstinetu lietuvoje… jergau jergau… nes as jau pradedu tiketi kad visoms grazioms merginoms tik pinigai ir terupi… kad jau nebeliku normaliu, romantikos, siltu jausmu, svelnumo trokstanciu merginu… tik bapkiu bapkiu bapkiu!!.. fee… Kanda