Nepakantumas

Nepakantumas

Ir vėl ir vėl stebiuosi čia užsukęs šio forumo nepakantumo laipsniu, kad vėl kažkas netaip ten daro, kaip auklės nori!!!Blogai
Ir vėl matau čia krūvas spynų - vėl forumas papuoštas jomis kaip naujametinė eglutė tviskančiais žaisliukais.
Čia tos spynelės jau kaip ir koks atributas būtinas, privalomas. Be jų - forumas "Apie viską" jau nebeforumas lyg ir visai! Cha cha Kada kažkas čia atsipeikės iš moderų ir pirmas tarsta tą žodį "NE" visam šitam marazmui?Nekaltas

Vaizdelis iš šalies. Na žaidžia sau linksmai dėžutėj smėlio vaikučiai ir reikia būtinai prieit kažkam prie smėlio ir imt gadint žaidimą: tai jus ne tam dėžės kampely žaidžiat ir ne tokias pilis smėliuko statot, ne tuos kibiriukus naudojate statybai …
Turbūt visi supratot apie ką aš čia pezu. Nu apie barą. Mane asmeniškai jisai (baras) mažokai domina, bo ten mažai erotikos dar rodoma ir niekas nieko neskuta, neskutinėja visiškai… Net ir bulvyčių freeLiežuvis
Labiausiai piktinasi ta gausa tų temų apie barą, žiūriu, gi patys moderatoriai! Va užnešė čia dar net vakar vakare nelemtą Clandestino ir jis paliko įrašą atmintiną:

[quote]Clandestino Blogai2003-08-28 23:58 rašė: 5 žinutė iš 10
Yopšikmat, negi taip būtina kiekvienam nuosavą temą apie Barą užvedinėti?KandaKandaKanda Piktas

Kaži kam tada skraiduolė sukurta? Nekaltas
[/quote]

Ex, įdomūs žmonės jūs, moderai - visai pamirštate, kad Banga- pramogų portalas ir linksminasi čia kiekvienas kaip jis moka. Man jau aišku kaip linksminasi ir moderai, bet tik kitų dalyvių sąskaita. Ar tai gerai išviso?
Kodėl jūs verčiate Bangos lankytojus rašyt į vieną ilgą temą, kurios ir niekas jau nebeskaitys nuo pat pradžių? Ar jūs natūroje (gamtoje) va irgi šitaip elgiatės (vis ši­kat po tuo pačiu krūmeliu ar pasieškot kitos vietos, kur dar nepriši­kta visai?). Va klausimas įdomus. Kaip ir kas ten laimės panelė ar bachūras? Cha cha

Aš ten tik užėjau vien tik todėl, kad spynos ant tų temų kaba. Kitu atveju net ir nebūčiau nosies kišęs, nes man tas neįdomu. Aš pakantus labai. Lai rašo, pezi, alpsta, kaifuoja, kreizėja iki aušros dalyviai. Žmonėms juk įdomu, jei jie taip gausiai rašo į panašias temas. Tai kam čia reikia jiems trugdyti ir mašyti diskutuot?

Pakviesčiau aš juos visus persikelt į tą Blevyzgų populiariausią Bangos forumą, kur niekas netrugdys jiems reikšt mintis ir lai čia lieka vien moderai su savo nuostatom ir pezalais, bet daugelis čia rašančiųjų apie barą, juk dar tik paaugliai…
Ex, tolerancijos stoka užgožia jums pasaulį, gerbiami moderai!

Nepakantumas nepakantumui nelygus… Tamsta ziurou irgi daugeliu klausimu nepakantus, kaip ir tie musu moderatoriaiGirtas

Ilgas temas reiktu trumpinti ar kaip nes is tikro ten jau toks su laiku miskas pasidaro Taip

Trumpint? ApakęsCha cha Tai čia kaip - apkapot, apipjaustyt, ar dar kaip? PavargęsCha cha

pst: o jau, kad miškas nepasidarytų, tai jau į temos autorių kreipkis… Pavargęs

na ir išakalbus tu Razai…
bet antravertus, tos temos apie barą jau labai įkyriai kuriamos…Veee

A kurioj vietoj aš nepakantus čia taip jau ir per kurį galą jis pasireiškia, a?Mirkt Jei per skutamą, tai taip, bet jis, tas mano nepakantumas, negali niekaip tiesiogiai įtakoti jūsų minčių reiškimo vietai ir laikui. Aš banų, o juo labiau spynų negaliu dalinti NETGI VELTUI!Cha cha

Savikritiškas labai, adnako aš dar ir. Cha cha

Jusu nepakantumas dar ir kaip itakoja mano minciu raiska ir netgi tiesiogiai fiziologine ir psichoanalitine prasme. Kalbant paprasciau, kad tamsta suprastumete, parodete viena karta moderatoriams, kad vienaip ar kitaip nepritariate ju darbams, ir uztenka! Kam kas antra diena kurti temas tuo paciu klausimu?

Vo vo, mane labiausiai sudomino tas apipjaustymas ir miškas… Cha cha Na miškas tai ne tas kur mano kaime už prūdo užteršto ten stūgso, bet visai kitas, moteriškas ir mažesnio ploto…
Nu jūs turbūt supratot apie ką aš čia vis griozyju.
Beje, šiais laikais atrasti mišką pas jauną ir tvarkingą paną - tai retenybė jau. Nebent pas feministę pasieškoti… Cha cha

Razas nebūtų Razas, jei ir nekalčiausios temos į pošlumą nenuvestų…Cha cha

Razrucha-ar gali pasitelkti savo oraciją(nu ne apie felacijąBaisučia šnekta) prieš marceliuką,kad anas man baną "pasiūlymuose’nuimtų…nepakantus jis,adnako…VeeeCha cha
…o bangos domkratija nuo to kenčia kančias tsakant,nesuderinamas
su gyvenimu virtualiuoju…Girtas

Na ne kas antrą dieną aš kuriu temas apie moderus ir jų tamsiuosius darbelius, tai visų pirma.
Antra - čia nekasdien į Bangą susibėga vis ta pati chebrytė. Tokia realija. Čia daug ir praxadimcų ir net plaštakių valandinių atplasnoja… Cha cha
Ir patys moderatoriai pakastina juk ne kas antrą dieną, o daug dažniau, kas valandą ir netgi kas minutę…Cha cha Taip ir nežinai už kurio kampo tavęs laukia banas ar spyna nuo ambaro. Kas žingsnį Bangoje jaučiu kaip mane stebi tuzinas moderų ir saugumiečių kuopa. Tik protokolai ajna, ajna ir ataskaitos tik gula gula krūvom…
Tuoj sunkvežimį veš makulatūros į būstinę… Cha cha

Tai taip aš ir nesupratau: per kurią aš čia vietą, galą TauGėlė, gražuole, TavoGėlė produktyvią veiklą įtakoju ir dar taip ryškiai, kad mano banų ir spynelių TauGėlė sudėliotų suskaičiuoti niekaip negali?Nekaltas

Tai kad man pačiam tenai uždėtas Evelinos banas dar nuo Naujųjų Metų. Nereik Bangos palaikymo komandai (čia reikia būtinai rašyt pasvirus, kaip stovint ten apglėbus medį, kiek pasidauginus išgertCha cha) mano ten minčių galingų kaip ir Tavo. Nuo to tik kenčia juk pati Banga. Jie patys save baudžia.
Va pažiūrėk kaip sumenkėjo Pasiūlymų Bangai tas jų forumas, kai ten nerašo plunknos grandai suš­ikti! Nėr kam rašyt ir nelabai kas ten ir užsuka dabar kojinytėm rainom…Mirkt
Aš ir čia turbūt jau nerašysiu, bo temas rakinėja, taiso moderai masiškai ir brutualiai! Blogai Nebent Blevyzgose dar ką sukursiu gero ir malonaus…
Yra kiti portalai pramogų neblogi be tokių iškrypimų čia sadistiškų!

Šiaip, mano nuomone, temų autorius Bangoj reikėtų gerbt jau vien už drąsą ir naglumą! Cha cha

…o aš vis susimąstau-KAM ir UŽ KO ta bangos komanda palaiko…Nekaltas

Kas antra ar kas trecia diena kuriamos temos as statistikos nevedu, bet kai pradedate boldinti ar italikinti savo temu pavadinimus 20 kartu per diena (velgi ne statistinis rodiklis, o spejimas), tai jau atrodote vaikiskai, nors pagal savo iskalba ir taisyklinga lietuviu kalba, esate apsiskaites, isradingas ir nuovokus jaunas zmogusGėlė

Produktyvia veikla sededama bangoje neuzsiimu, todel Jus jos neitakojate, o itakojate akimirksnine reakcija bei pasirinkta bendravimo buda savo pareiskimais, i kuriuos, budama temperamentinga ir smalsi, negaliu neatsakyti…

O TuGėlė bent šitos temos pavadinimą ar perskaitei? Apakęs Juk jo (pakantumo) TauGėlė trūksta gi labiausiai.
Ir kur mane matei čia Bangoje ar bent esi užklupus (zastukinus), įnirtingai boldinant ir kitaip durniuojant ties visų savo temų pavadinimais ? Kažo nepamenu labai, nors ir jaunyste dar svaigstu ir smegenys dar nekalkėja…

Dėl įtakos. Jei kalbame apie minčių įtaką ir mąstymo niuansus bei nuovoką, tai viskas man susiveda ir suplaukia dažniausiai į dedukciją. Bet šiuo TauGėlė klausimu reikėtų kreiptis ne į mane ir galgi ne į psichologą, o į patį Šeroką iš Beiker stryto! Cha cha
Visi mes čia vienaip ar ten kitaip kitų mintims ir mąstymui bei tampriai čia su tuo susijusei reakcijai, darom įtaka kažkokią. Tiktai vat burnas neužčiaupinėjam kitų, kaip kad tą daro mums moderatoriai dažnai gan brutualiai ir ten be ceremonijų jokių. Ax.

Visu pirma klausimas: pagal kokius pozymius tamsta nusprendete, kad man truksta pakantumo? Nepuolu gincytis, o tik noriu detalesnio paaiskinimo.

Kiek ismanau bangos taisykles, prie temos pavadinimo gali prieiti tik moderatorius ir autorius. Ir uz 1000 000lt nepatikesiu, kad kazkuris is moderatoriu tik tuo ir uzsiimineja…

Bet ta voveraite su kiausiniais tai zjbGeraiCha cha

Na faktai nalico:

Na, manau, pakaks tų faktų…Mirkt Tiesa, labai bijau, kad gali TauGėlė nuplaukt milijonas… Čia Badas dabar ant šito labiausiai užsikabliavęs…Cha cha Aišku, žmonės ne vien tik tuo užsiima. Daug kas papildomai užsiiminėja ir masturbacija ir dar susiranda daug kitų malonių sau užsiėmimų…

Pst Pst: TavoGėlė feisas irgi nieko, zjbGerai Mirkt

Nebijok, bus tu milijonuCha cha

O is tikruju feisas tai mano spuoguotas, jau ir keliom raukslelem isvagotas, makijazo niekada nemates, akys kreivos, nosis kompu patiesinta, tad neapsigauk - technologijos siais laikais viska galiCha cha

Na tai ka… manau, kad jau pasakiau ka norejau, strikinek toliau, tik ziurek Achilo kulno nepasitempk!Mirkt

Vax vax vax