Nepakantumas

Razrucha, nefloodink Liežuvis
Jeigu rimtai, esu nepakanti tik tiems bangieciams, kurie nesugebedami pripazinti kito tiesu (ne vienas is mus nesam idealus), isikunija viename is daugelio klonu ir s.h.i.k.a ant kiekvieno Blogai Tik cia ne as, o jie patys turetu susirupinti savo virtualiu imidziu.
Beja, grizk prie savojo stiliau, na ne prie veido Tau tie moralai, ne prie linksmos naturos Mirkt

Čia, kaip taisyklė, nelogiškumas ir kazusas kažkoks išeina ir nesugrįžta niekuomet- kai tiktai sugrįžtu prie Tavo pageidaujamos čia man linxmos natūros ir parašau linxmesnę temą, man ima vienas toks moderas ir užrakina ją, NURODYDAMAS KUR AŠ PRIVALAU LINXMAI RAŠYTI, JO PRAKILNYBĖS NUOMONE - į linxmybes, kur dar durnesni moderiukai viešpatauja!
Hau, aš viską pasakiau - dabar mąstyk, kaip čia išbrist iš šito liūno ir kazusą įveikt !Mirkt

labai taikliai pastebėta dėl tų temų kuriose atsakymų begalybės- sunku tiek perskaityti, o ir savo ats ieškoti nei šis nei tas.

Ja ja, - taip ir yra su tom ilgiausiom temom į kurias ir nori mus sugrūst visi moderai!Blogai O jų neskaito niekas, ten kas naujai užklydęs… Tik galą arba pradžią pasiskaito, geriausiu atveju…