neatsidziaugiu


neatsidziaugiu

Neatsidziaugiu gumom… ble gerai kabina pzdc Šypsena na drage nekazka, vaziuoja panasiai kaip fwd koks nuo 80kw~ Šypsena 0-80km, tada jau pradeda kazkiek vyniot, bet esme ne tame, esme kiemuose, pusnynuose, pzdc jokiu problemu… vat tau ir rwd Šypsena na bet is kitos puses ko noret, padanga 500lt Cha cha + sypavimas 10-20lt

su tokiu pasitikejimu greit uzklimsi Cha cha

as pasiimiau naujas nankang sv-1 ant omegos, irgi gerai kabina ir kainavo tik 260lt/vnt(R16), nelabai suprantu, tu cia pasigirt norejai ar kaip? Nekaltas

prie ko cia pasigirt? Šypsena tiesiog, anadien skaiciau kad kazkam su e39 visiskai nevaziuoja… Man su naujom padangom viskas ok, nors semka dar sunkiau su pravazumu, galas lengvas, ilga, automats ir pan.

nu ir pagyrunas tas Rafinuotis…

auto.plius.lt/skelbimai/cadillac-bls-1-9-l-sedanas-2008-dyzelin as-2483498.html labai baisu su detalem? Nekaltas

nuo kada pas 7er galas lengvas? Šypsena masina visa sunki, galas irgi neatsilieka. nenustebciau, kad 7er issverimas butu gana netoli 50:50 NekaltasO del pasigyrimo, naujos visada gerai “lipa” nebent kopustas ant peciu, tai ir su viksrais nepavaziuos.

ant cumodano kazkokie kormoranai nauji stovi nuo pernai- lipa visur ir visad proto ribose Taip nauja guma yr nauja guma Taip

Na, kaip R18 nebrangiai. Pradziai pasirode, kad nedygliuojamos, bet klydau. Siaip, pagal pravazuma, man vienos is geriausiu nedygliuotu buvo Toyo Garit.

A siaip - grubus rastas ir dygliai rulez GeraiNeimsiu daugiau “geru” nedygliuotu padangu. Arba dygliai, arba “Euro Winter” tipo.

watas, o nuo kada sunkus 7er galas? ten gale nieko nera Cha cha akumas tik… viskas priekyje, visi blokai, variklis, navarotai,dezes ir pan Šypsenatokios tos naujos - 07metu gamybos Cha cha

na dabar jau rafinuotis gali save priskirti vidutinei klasei ipirko zmogus naujas padangas Valio, gali issibraukt is warguoliu saraso Gerai

VIN as is varguoliu saraso isibraukiau, kai nuleidau tavo draugei i burna Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

watas pas mane irgi matadorai, tik nenauji ir modelis MP56, bet nebuvo sia ziema problemu su rwd

Rafinuotas, neturiu as drauges Juokiasi Labas

Apakęs Apakęs Tūsas

o ne! transui ant snukio baigiau Vau!

Baidarė neturi burnos Mirkt