(ne)Labai rimta problema

(ne)Labai rimta problema

Tai va. Iskilo labai rimta problema.Pas mane labai kazkoks didelis stabdzio pedalas TaipIr as kai vairuoju,man bato galas liecia kilimeli ir labai aukstakulniai gadinasi Liūdnas ka daryt??!!?Padekit!!
tik nesiulykit vairuot su sportbaciais Ne

[quote]
p.s. nerakinkit temos,prasau Drovus Cha cha

nu zinai nebloga pas tave problema manau tau reiketu isrengti rankini gaza ir stabdi esi maciusi kai pas invalidkes yra?

Del invalidkes taij Gerai Juokiasi

G

nieko blogo, dazniau batus keisi

[quote]
Organza rašė:
Tai va. Iskilo labai rimta problema.Pas mane labai kazkoks didelis stabdzio pedalas TaipIr as kai vairuoju,man bato galas liecia kilimeli ir labai aukstakulniai gadinasi Liūdnas ka daryt??!!?Padekit!!
tik nesiulykit vairuot su sportbaciais Ne

keisk batus arba masina Nekaltas

ar nubludai ApakęsAs myliu savo batus!masinos ne,bet vistiek nekeisiu Cha cha

Ale ir klausimas…Nekaltas

[quote]
Organza rašė:
Tai va. Iskilo labai rimta problema.Pas mane labai kazkoks didelis stabdzio pedalas TaipIr as kai vairuoju,man bato galas liecia kilimeli ir labai aukstakulniai gadinasi Liūdnas ka daryt??!!?Padekit!!
tik nesiulykit vairuot su sportbaciais Ne

iskilo man dar vienas klausimas tai kai tu vairuoji ir maigai gaza su stabdziu tu nelieti kilimelio o kojas laikai tik ant pedalu?
va tokios ir pridarot variju uzstringa kur kulniukas ir bum.
beje arteja vasara taigi ilipus i masina gali ir nusimauti batus ir basomis maigyti

[quote]
Džaulis rašė:

basai neaptogu Ne
aisku rankom galima/

[quote]
Organza rašė:
Tai va. Iskilo labai rimta problema.Pas mane labai kazkoks didelis stabdzio pedalas TaipIr as kai vairuoju,man bato galas liecia kilimeli ir labai aukstakulniai gadinasi Liūdnas ka daryt??!!?Padekit!!
tik nesiulykit vairuot su sportbaciais Ne

ar aš juokų nebesuprantu ar čia tik pasišaipyt nori, ar iš vis blondinė?

pirk dviratiCha cha

O kas pas tave per auto kad tau taip maišo?

Su sporbaciais vairuoti nesiulysiu. Bet Europoj jei draudimas nustato, kad auto ivykio metu moteriske vairavo su aukstakulniais bateliais, tai nieko nemoka, o dar ir apkaltinta gali buti. Taigi pasivazinek dar, kol gali ne su sporbaciais. Kietas

O tai gal nori savo pedalui padaryti apipjaustyma?!!

kaip tavo manynu “karve” su aukstakulniais pedalus mins???Nekaltas

Cha cha

Cha cha ble maciau linka tik nepamenu kur, mazdaug vaizdelis, ant sedynes pritvirtintas strypo vibratorius, sujungtas su pedalais, kuris juda zemyn aukstyn nuo pedalu padetiesCha cha

Veziokis masinoi papildomus batus vairavimui Mirkt

uzhtenka paskaityt dienorashti ir viskas paaishkeja ;]
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_diar
y_other/345469.155952-=(994592128

blondine kvadratu Šypsena)