(ne)Labai rimta problema

va cia tai nelaime… uzuojauta tau, tikriausiai tex visuomeniniu transportu naudotis… (+) (+) (+) (+) (+) (+) (+) (+) (+) (+) (+) (+)JuokiasiJuokiasi

Pagal dienorasti is kart zmogus ir supranti, kad problema ne batuose ir pedaluose, o tarpineje tarp vairo ir sedynes Cha cha

kazkur buvo net papaisyta kaip taip pasidaryt paciam tiksliau paciai Cha chaCha chaCha cha sekmes vairuojant ir baudas mokant idomu kiek per savo ziauru gyvenima sudauzysi auto ar uzmusi pesciuju…

ech moterys…dazniausiai vargai su jom ir ju tokios beprasmes problemos. Bet be ju Baisu

Nuvaziuok i servisa, pasakyk problema, jie tau tegul palanksto pedalus, kad patogiau butu, tu jiems atsiskaitai, ir isvaziuoji patenkinta. Tik greit vaziuok, kad negirdetum kaip zvengia. Juokiasi

[quote]
Organza rašė:
Tai va. Iskilo labai rimta problema.Pas mane labai kazkoks didelis stabdzio pedalas TaipIr as kai vairuoju,man bato galas liecia kilimeli ir labai aukstakulniai gadinasi Liūdnas ka daryt??!!?Padekit!!
tik nesiulykit vairuot su sportbaciais Ne

fifaJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Kokių problemų žmonėms iškyla Šypsena Nors iš tiesų dienoraštis viską pasako…

Vienintele isieitis - nauji ratai.

Arba nauji batai Cha cha

Susirask vairuotoja. Tuo paciu pakelsi ir eismo saugumo lygi keliuoseJuokiasiJuokiasiJuokiasi

O kai spaudi gaza ar nesiliecia kulnas prie kilimelio? Nekaltas

rimta tema Cha cha

tai tu dvi batu poras veziokis su sportbaciais pavairuoji kur reikia, tada sustoji apsiauni aukstakulnius ir ejni kur reikia…e ir tik nesakyk kad blogas problemos sprendimo budas.

tai keisk masina ir taskas.
Ech, kad man tokios problemos Juokiasi

nu ****… tema ,ciut ne linksmybiu forumasKanda

“prikolna” mergicka!!!Liežuvis

v galave ne bum bum malaletka dura dura…
arba isistatyk kamazo pedalus Gerai

bet tai kad jai tik tema uzvest tereikejo iki pilnos laimesNekaltas per 36 zinutes pasireiske tik tris kartusNekaltas

na ir atsiranda cia pas jus auto banginiuose tokiu fruktuJuokiasiJuokiasi

ot iskilo problema kad pas visus tokios tik problemos butu