nauji svetainės baldai :)


nauji svetainės baldai :slight_smile:

Lietuviški Šypsena Lyros baldai Šypsena ilgai laukti, bet rezultatas džiuginantis Šypsena

o kodel raudona?

noras toks buvo Šypsena

Grazu Geraikiek dabar toks grozis kainuoja?

cia su miegama dalim? kaip vadinasi sitas modelis?

2500Lt mokejom www.mlyra.ltnorejom be miegamos dalies- nes yra 3 kambariai( dabar i trecia nukeliavo sofa lova)- norejosi kuo minksciau Šypsenapraga open corner modeliux

kazkaip nz Nekaltas svarbu tau grazu Šypsena man i vaiku kambari panasu

man ir gražu ir patogu ir džiugu už tokią kaina buvo rasti baldą, kurio norime. nes jau mąstėm kad be 4000 Lt apie minkštus baldus negalim nė svajoti. O ėmėm ir radom…ir tai ko norėjom Šypsena tik va vaikų dar nėra … Nekaltas Šypsena

joa, tikrai pigiai radote. Bet siaip lietuvisku baldu kokybe yra zema. Puiku, kad pirkote be miegamojo mechanizmo, nes greitai pereina, o meistrai ateja nelabai ka gali pataisyti.

nu nemanau,kad lietuviai prasčiau už lenkus gamina Nekaltas šiaip mokėti už italų minkštus baldus, kainuojančius 10 000Lt nematau prasmės Mirkt jau geriau gera mašina Juokiasikol kas esu labai patenkinta Šypsena

apie lenkiskus Šypsena… Bet pas mus kita situacija, tik du kambariai ir nebutu kur sveciu guldyti, todel emem italiskus su mechanizmu. Beja irgi ilgai laukti ir tik pries gera savaite atkeliavo. Šypsena

Lietuviai yra nagingi ir darbstus. Taciau visa, kas pagaminama aukstos kokybes yra eksportuojama i uzsieni. Lenkiski obuoliai valdo Girtas

–Bbd aš ant tų polskų obuolių…

jei atvirai pasakius, man tai tragiška Baisus. ne dėl kokybės, dėl spalvos…o šiaip atmetus spalvą, gamina lietuvaičiai baldus gerai. dauguma

Labai gražu Gerai tik aš gal tas rudas pagalvytes nuimčiau ir kokias baltas uždėčiau Nekaltaspats baldas man labai patiko, tik nelabai dera prie aplinkos. [tai tik mano niekam neįdomi nuomonė Šypsena]

Graziausiai yra spintoj tas daikciukas vardu kaljanas Cha cha

spalvos spalvom Šypsena šiaip mums lyg ir viskas derinasi Šypsena kadangi su dizainu ir spalvom mažiau dirbu - daugiau su technika - tai man gražu ir viskas derinasi Cha chao pats smagumas tas, kad kai krenti į baldą- užpakalio nesidaužai Šypsena

na su spalvu derinimu tai ne kas, ne kas…

Geraiman patinka o spalvos skonio reikalas