nauji svetainės baldai :)

taip, spalvos - skonio reikalas, bet ju derinimas jau ne skonio, o supratimo, mokejimo, zinojimo reiklas.

krasska > oj…kokia aš beskonė Cha cha net bajsu Šypsena

na man ir tokia spalva ne prie dusios… Bet juk del to nepasigincysi Šypsena. Bet dizainas man labai Gerai. Patogiai labai atrodo Šypsena

Baldu dizainas grazus- minimalistinis toks, man patinka. Nu bet ta raudona… Ale bile tik savinykam grazu Šypsena

pas mane tokiapat sofa ŠypsenaTik odine ir spalvos smelio su sviesiai ruda.

Na tikekimes, kad cia nuotraukoj taip atrodo (blogas apsvietimas ar dar kas), bet ziurint i sita fotke atrodo, kad baldas prie aplinkos isvis nesiderina, ir spalvos gerokai pjaunasi, po kurio laiko ziurint erzint siek tiek pradeda… Na bet kaip sakoma cia tik mano nuomone, todel giliai priimt nereikia… Labas svarbu jums grazu Mirkt

Visai nebloga minkšta kampinė sofa, tiks spalva labai ryški. Šypsena Bet čia jau skonio reikalas. Mes tai užsisakėme svetainės baldus čia shtormbaldai.lt/svetaines-baldai/ Ir kainą gavome gerą.

Tikrai kad labai jau ryški sofa, net nežinau, prie ko būtų galima ją derinti. Bet, kaip minėjo auraend, čia jau skonio reikalas. Man pačiam labiau prie širdies pastelinės spalvos, man toks kampas gintarobaldai.lt/svetaines-baldai/minksti-baldai/minkstas- kampas-173 kiek mieliau žiūrisi. Bet jeigu mėgstat ryškiai - puiku. Svarbu jums gerai Širdis