Nauji numeriai su ES veliava?

Nauji numeriai su ES veliava?

Sveiki, vaziuodamas i darba siandien pamaciau masina, kurios valstybinis numeris ACF xxx. Bet kas idomiausia, vietoj LT veliavos - ES veliava (t.y. zvaigzdutes). Ar tai nauji numeriai? Ar ten chebrantas tik lipdukus uzsiklijavo? Jei taip, tai ar yra numatyta kokia nors administracine atsakomybe? (atrodo graziai Cha cha Muset reiktu ir man uzsimest Cha cha)

Aciu uz atsakymus.

VV

greiciausiai nakleika uzsiklijavo Šypsena

Hm, o ka policija del to nesikabina?

VV

Tai ka nieks nezino?

VV

Esu rashes,kad nauji numeriai dar nenumatyti ir negaminami.!!!

Gerai, o jei jis prisiklijavo ar KP baudzia uz tai?

VV

Taip.Pasiskaityk KET.TP su suklastotais,uzdengtais ar kt.uzmaskuotais valstybinio NR.zenklais eksploatavimas.200-300Lt.bauda.

Ot tai velevele uzmaskuota Cha cha

VV

Ne ash sukuriau KETŠypsenaCha cha

O gaila Liūdnas

VV

gerai gerai tokiem. europo sąjunga mat Veee

Man tai visai kliovai atrode. Jau lipalus turiu Cha cha Geguziu pirmu dienu uzsiklijuosiu. Busu krootas Kietas

VV

cia jau kaip kas ta krutuma supranta Cha cha

kur gavaj ? Cha cha

Mano vienas studentas spaustuvej dirba, tai “paprasiau”, kad padarytu. Juk iskaita arteja Cha cha Tai padare 12 vnt. Ei, jei kas darysit, tai reikia daryti taip:

  1. Uzklijuoti tik veliavele.
  2. Ismatavimai veliaveles: 35mm x 35 mm
  3. Spalva: Fono - 0066FF , o zvaizduciu - FFFF33

Sekmes.

VV

Europieciai Cha cha Tūsas

Bauda berods 2000-3000lt, penktadieni vienas pazystamas gavo bauda 2000lt uz tai, kad priekinis numeri buvo permatoma plevele uzdejes, tipo silpnai laikesi nebuvo kuo prisukt etc. Komisijoj skyre 2000lt bauda, kuria zada apskust, bet itariu taip ir liks

Nesamones čia rašinėjat…
Koks čia numerių klastojimas?
Numerius gi galima ir perdažyti, bele tik skaičiai tie patys matytusi is 25 m. O tas bičas su 2000 jei čia rimtai, tai neįsivaizduoju, kaip galima nelaimėt teismo Nekaltas
Gal ir meškiukų lipalas prie TA klastojimas?

Taip Jau kaip minejau turiu 12 lipduku. Tai sakiau du uzsiklijuosiu. Gal dar kam reikia?

VV