Nauji numeriai su ES veliava?

Beje, kam reikia lipduku - duokit zinot. Tiems lipdukams dave 3 metu garantija, mol nenubluks, nenusitrins plaunant ir pan.

VV

Reikia gal ir daug kam, tik klausimas: už kiek? Cha cha

Kas nores - nahaliavu padovanosiu. Ale tik patiems reix pajimt.

VV

Tai kur prsistatyti? Šypsena

Kroatijoj puse mashinu su tokiais lipdukais vazhineja (priesh 4 metus pirma karta machiau) ir niekas ten ju nebaudzhia.

Tai atvežk penktadienį į GI

Jei neisporceliuosiu Cha cha

VV

isparceliuosi… geriau sakyk kur tawe rast?

Sian neiseis, bo reikalu mieste turiu daug. Kita diena kada.

VV

Manau kai istosim visi galesim tikrais pasikeisti tai yra nereiks tu nakleikiu…

durneliai europiniai! dar viena mada durna prades , akip ir su melynais purkstukaisVeeeVeeeVeee

Veee

Nuo geguzes 1d bus isdavinejami numeriai su ES veliava ir be tarpo tarp raidziu ir skaiciu.

[quote]Plastik rašė:
Bauda berods 2000-3000lt, penktadieni vienas pazystamas gavo bauda 2000lt uz tai, kad priekinis numeri buvo permatoma plevele uzdejes, tipo silpnai laikesi nebuvo kuo prisukt etc. Komisijoj skyre 2000lt bauda, kuria zada apskust, bet itariu taip ir liks
[/quote]

na manua, taip buvo nubaustas nes norėjo nekliudomas skraidyti pro triptrackus ar kokius ten kitus velnius Mirkt

Neskleisk erezijos.Cha cha

Pazystamas norejo pirti numeri. Nuvare i regtra, o jam pasake, kad palauktu, nes ruosiasi numerius truputi pakeisti.

Ai, keikit ar peikit - bet man patinka.

VV

Va kajp gali pas jumi atrodyti jie:

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.1
03332.1…-=(1495826090

VV

man tai nauji numeriai kur raidės ir skaičiai be tarpo labai negražūs.

Kolkas tokie numeriai labiau keisti ir neiprasti, bet manau su laiku priprasim ir viskas bus ok. jei nepriprasim patys- tai vis tiek teks Cha cha

Man tai visai nieko ziurisi tie naujieji numeriai, tik mano manymu nereiktu tos es veliavos, galetu palikt musu trispalve Taip