naujas ystatymas.....

Gerai

Kažkada buvom pas seselę. Atėjo kažkokia Moteris, pasakė, kad labai skauda pilvą, bet būtinai turi likt mokykloj, negali eit namo, nes kažkoks renginys. Paprašė vaistų, o seselė nedavė, nes nėra 18… Nesąmonė kažkokia. Absurdas visiškas Blogai

Gerai Cha cha

nu jo pas mus sulej irgi jis ivestas. ir visai dzin man del to.

apie tai, kad vaistu mokykloj nebegali duot be tevu sutikimo tai pirma karta girdziu… Nekaltas bet tai visai neseniai reikejo rentgena darytis tai labai nustebau, kad reikia tevu sutikimo ir be jo negali man rentgeno daryt…kazkokia nesamone…man liko keletas menesiu iki pilnametystes, o cia tevai turi is darbo atsiprasinet kad galetu pastovet salia prie daktaro, kuris raso siuntima…net pasirasyt niekur neliepe… O kai buvau jaunesne tai laisvai man ta rentgena darydavo… Nekaltas

girdejau neseniai per zinias, tikrai durnas istatymas

siaubas !!! !!! !!! kas per ziaurumas Kanda tejp negalima tikraj,juk ir pamirt galima per ta lajka Pavargęs

O kur paaugliai dingo ? Cha cha Ne tai aš žinau Mirkt ai krč čia nesamoningai yra, svarbu kad aš gaunu akda man reikia vaistų (mokykloje, jei skauda galvą ar pilvą, koją, ranką.) O atėjęs į poliklyniką BE TEVŲ esu priimamas.

nepritariu Pavargęs dar to betruko Baisu

ish viso dbr tie kvaili ystatymai nauji… visokie parashai ir etc… vnz… nesamones… Nekaltaso kad sesele neduoda vaistu tai ishvis pravalas Baisu

o ko daugiau tiketis kai valdzioj tokie zmones sedi Šypsena

tokio bieso nesu girdejus

jo man šendien iš piršto kraujas bėgo, ateinu, sako imk pleistrą, pati prisiklijuok ;]

Joo…didesnes nesamones net but negali.beto mokykloj netiek ir daug pilnameciu…waldzia prisigalwoja wisokiu nesamoniu.

Joo…didesnes nesamones net but negali.beto mokykloj netiek ir daug pilnameciu…waldzia prisigalwoja wisokiu nesamoniu.

Pirmą kartą girdžiu, kad yra toksai įstatymas. Ir išviso nelabai norisi man tikėti, jog toks įstatymas yra… gi absurdas. Manau čia jūsų mokyklos kažkokia klaida…

tai jo Cha cha man sake, vaistu duoti negaliu, tai namo eik, bet…

as pati tik sendien suzinojau, bet sake ir per TV rode, ir poliklinikose nebegydo be 18 metu ir mokyklose… tai ne as viena taip mastau

tai jo, vistiek vaistu dave Cha cha gera musu sesele Cha cha

uff… pas mus bent jau angliukas Girtas