naujas ystatymas.....

jo… o jeigu dar nualptum ir sesele kaip tik klijuotu pleistra? Baisu tai zinai, teismas jos lauktu Cha cha

man irgi buwo tokia pat situacija…bet moosoo shulez sesele lb gera,tj pagajlejo manez ir wiz delto dawe wajstukoo… Cha cha

negirdejau… bet vistiek nesamone ;V Blogai

Sadistai Pavargęs~…Pas mus tokių dalykų mokykloj nėra Širdis Žvaigždė

niu is vis virsune busi viena koja karste ir negausi vaistu,jei nebusi 18 metu!

blyn raityses ir galiausia padvesi o sesele aiskins: as negalejau duoti jam vaistu man ystatymai neleido…

aj kazkokia nesamone su tuo istatymu!!! bet net priimti pvz apziurai jei ner 16negali!! Apakęs bet ir siaip kai mano mociute ligoninej gulejo tai motina visalaika pasa turejo rodyk noredama suzinoti ar yra temperaturos!! Blogai bl jie ten tokius istatymus kuria kad nu nx… me kai uzaugsiu busiu prezidente !!! Juokiasi Juokiasi

as kazkaip dar nesu turejes reikalu su daktarais(mokykloj) Taip

girdejau shita Juokiasi nesamones Juokiasi

nesamone Girtas

Skaityt mokat, mielasis? Flirtas32 msg.

Oje… Apakęs Apakęs Durnas ystatymas Blogai Veee nesmaone… Žliumbia

nu čia dabar… nu gerai, jei ateini pas seselę su temperatūra apie 40, tai išeina ji tau negali duoti jokių antibiotikų??? kas čia dabar per įstatymas??? O kas jei vaikas gyvena už kelių dešimčių kilometrų nuo mokyklos, namuose telefono neturi, o tėvai būna namuose, ir tam vaikui skauda… tarkim kokią širdį, tai ką dabar jau ir valerijono negali duoti? Išeina taip kad reikia kviestio arba greitają arba tam vaikui važiuoti namo, kad išgerti vaistų(jei namie turi), taigi jis taip ir priepuolį pakeliui gali gauti… Arba kas jei vaiko spaudimas yra per žemas? vaistų normalizuojančių spaudimą negaus ir tada atsijungs kokioj pamokoj… NESAMONE

Nebuvau pas sesele mokyklos Nekaltaspaskutini karta kai prisivalgiau,begau i mokykla ir pilva skaudejo,tai taip skaudejo,kad ejau tik is kabineto i kabineta,net i valgykla arbatos atsigert nejau,nes tolokai,o kai vaikstau tai dar labiau skauda Nežinausiaip istatymas kvailas kaip ir naujas zodis Ystatymas Pavargęs

O Jūs bent truputėlį argumentuot savo nuomonę ir reikšti emocijas be kalno ikonėlių mokate? Drovus

O jus dabar taip drausminsite kiekviena nusižengusį, kuris taip atsakė į temos klausimą be argumentų? Hm… kažkoks padidėjęs suaktivėjimas pas jūsų… Tikuosi nauji Vip narių rinkimai čia neturi tam įtakos?

Brangusis! Giliai dzin man tie Tavo VIPų rinkimai, gyvenu ne dėl to, kad gaučiau tris raideles kažkokiam VIRTUALIAM kas be ko klube visų pirma. Visų antra - aš visą laiką [jei nepastebėjote] tai darydavau - kai tik nuotaika būdavo NekaltasJei norėčiau VIPo, jau iškart po paskelbimo būčiau užvertus klubą protingomis ir naujokus ar šiaip lievus vaikus drausminančiomis žinutėmis, skundų temą linkais į milijonus pasikartojančių temų, nustojus teršt klubą beprasmėm savo žinutėm ir pradėjus lįst moderams į Ignoruoju. Bet, kiek teko pastebėti, to nedarau NekaltasŽinai, sakoma, kad kox pats esi - tokius ir kitus matai. Galime daryti išvadą, kad tamsta VIPo norėtų labiau už mane;>

Brangioji… Paskutiniųjų sakinių galėjote ir nerašyti, tai totali nesamonė. Man yra visiškas didelis px ant tu vipų. Aš žinau, kad jo negausiu ir man jo nereikia, nes nei aš rašau protingas žinutes, nei aš žadu rašyti tokias… Nesu aktyvus. O dėl jūsų tai pasakysiu tik tiek - patykėsiu jumis ką jus čia parašėte, o kaip toliau bus tai mes pažiūrėsime dar…

na ka galiu pasakyti…musu mokyklos sesele buna tik tada kai niekam nieko neskauda,todel ir neiskyla problemu su vaistais,nes ir taip jos nerandi… Cha cha Drovusdel visa pikto patarciau nesiotis vaistus,jei taip daznai bloga buna! Drovus

net greitosios negales kviesti, jis 18 netures…