naujas ystatymas.....

Nesąmonė NekaltasNors… neypatingai man tereik tų vaistų iš kokių seselių NekaltasVisgi manau, kad pvz tie, kuriems nuolat kas nors skauda, gali ir patys pasirūpint ir įsimest į kuprinę kokių tablečių - tada ir problemų nekiltų Nekaltas

Pas mus mokykloj dabar irgi taip…Kazkokia nesamone Pavargęs Blogai

Pritariu visu 200% Gerai

rinkit mane i seima tvarka ivesiu Gerai Mirkt

Pasiūlysiu į prezidentus,jei mane kaip sekretorę pasiimsit Taip Sijonuką trumpą irgi turiu Flirtas Cha cha Žvaigždė~

įdomumo dėliai paskambinau pažystamai šeimos gyditojai (vaikų) pasidomėjau. Ji pirmą kartą girdi apie tą ką tu čia rašai, vaikų pilnas koridorius laukia eilėje, tad nesek pasakų. Kažką mašai ir tiek

rinkit mane i seima tvarka ivesiu Gerai Mirkt_Pasiūlysiu į prezidentus,jei mane kaip sekretorę pasiimsit Taip Sijonuką trumpą irgi turiu Flirtas Cha cha Žvaigždė~_cia taij faktas, kad jus imciau i sekretores Laimingas Drovus

Koks šaunumėlis Flirtas Žvaigždė~

koks flūdinėlis Baisu

Junior, tu nors kartais zinias pasiziurai? Nekaltas Kazkokia gydytojukste nezino, tai nereiskia, kad istatymo nera. Bent jau Vilniuj gydytojos praso pasirasyti sutinki ar ne su gydymu (pasirasinejau), o i vaiku poliklinika nebegaliu eit, bet girdejau, kad tevelius liepe atsivest kazkam Šypsena Seip jau nuo gydytojos priklauso, kitos gi supranta, kad 13-15 metu vaikai tikrai vieni gali ateiti i ta poliklinika, o tevai nevisada gi gali atsiprasyti is darbo. Bet seip gydytojai laikosi naujos tvarkos Nežinau

apie parasus ir as girdejau, o kas daktaram belieka…mane kai operawo padejau ir as parasa Kietas prase kitaip neoperawo Cha cha

Beje, tiems, kurie vistik nesusigaudo ir netiki, kad toks istatymas, sukeles sumaisti, yra:

delfi.lt/archive/article.php?id=5973525&categoryID=3939 742&ndate=1107381600

pries operacija padeti parasa, berods, reikejo dar ir pries istatyma Nekaltas O gal ir ne Nekaltas Nebepamenu GirtasBet dabar einant kraujo priduot reikia pasirasyt Pavargęs Cha cha

As irgi apie ji girdejua Nekaltas Na, nelabaj as pritariu tokiai nesamonei, bet… Yra taip kaip yra… Nekaltas

nesamone… Nežinauo kaip Tau pilvukas, praejo? Apkabinimas Drovus

oho pirma karta girdziu Cha chatai kam is wis tad ta sesele? Cha cha

Apie parašus tikrai girdėjau bet čia jau gana senai porą mėn. atgal. Bet kad vaikų poliklynikoje tik su tėvais tai pirmą kartą girdžiu, na nebent ten vaikus sakito nuo 3 metų iki 9… Nekaltas tokie su tėvais turi eit…

vaikais laikomi nepilnameciai asmenys Šypsena

Jezau Pavargęs. Taigi taip negalima… bet pas mus tai isvis panaikino sesele viena karta, nes visi iseidineja labai labai masiskai Laimingas. Bet vaistu duoda, nors ir skurdi ta jos vaistinele, analginas ir citramonas, daugiau nieko. O kitose mokyklose nuyo visko duoda valerijono. Skauda pilva - valerijono, gerkle - valerijono, ranka - vel valerijonas ir t.t.