naujas ystatymas.....

taigi, situacija: “sliauziu sendien pas sesele mokykloje maldaudama, kad duotu kokiu nors vaistu, nes buciau numirusi kaip pilvuka skaudejo, o ji sako: negaliu, tu neturi 18!!! man ystatymas ir valdzia nebeleidzia duoti niekam vaistu be tevu sutikimo, kam nera 18… taigi, stoviu pries ja, raitausi is skausmo, visa balta kaip popierius, sesele ziuri y mane su didziausiu gailesciu, bet vaistu negali duoti…” taigi, noreciau suzinoti jusu nuomone apie tai, ar jus pritariate ir is viso ar esate girdeje apie toki ystatyma? beje jis ne per seniausiai paskelbtas aciu uz nuomones P.S. jei jum skaudetu gerkle - negautumet jokio Septolete, gautumet karsta pusle prie gerkles laikyti. (jei nera 18 metu) Cha cha

tai kam is vis tada daktariuksciai mokykloje? blyn, mirsti, be tevu sutikimo nieko negalima ne duot, ne suleist. Nesamoningas istatymas. Nors… kartais manau tikrai reikalingas toks istatymas ir dar geriau kai jo laikosi. Nekaltas

Seip tai apie sita istatyma jau gana ilgai diskutuojama ziniu laidose, o sveikatos ministras kalamas prie kryziaus ŠypsenaEilinis durackas Lietuvos istatymas Blogai Tai dabar atseit jeigu atves koki 15meti su suknezinta makaule, be samones, asmenybe nenustatyta, tai palauks, kol numirs, nes teveliu nera Nežinau… Gerai, kad man jau per 18 Taip

nieko naujo nieko seno, jei as jauciu mazeusia skausma is wakaro, tai kita diena neinu y sule… ech tas mano perdetas atsargumas Girtas

Šiandien buvau aps seselę - skaudėjo galvą, davė tabletę išgėriau ir praėjo. Nesenai klasiokas ėjo irgi skaudėjo pilvą, davė lašiukų išgert kažkokių. Čia jūsų mokykla kažkokių savų taisyklių prisigalvojo Nekaltas

Tai blin nesupratau, tai iseina, kad as ir waistinei negaliu tableciu nuo galvos skausmo gaut, nes nepilnamete???

Nesamone kazkokia, tai kam is wis tos seseles mokyklose?? Kiek zn tai pas mus waistu duoda, neperdaug ten pasirinkimas didelis, bet duoda…

tai ne tim musu mokykla Šypsena kad ir y poliklinika nueitum irgi netikrintu kol 18 neturetu. na gal pas jus dar nespejo yvesti

iskaba: “alkoholio, rukalu ir arbatos nuo temperaturos asmenims iki 18 metu neparduodame” Cha cha

Nesamone toks istatymas, ble gi pazeidzimoz zmogaus teises!

joa jau esu girdejusi…nesamone !!! Rrrr…

pirma karta girdziu,niu bet ir nesamone Pavargęs

Kaip mano shoolei sesele sako - paskaudes ir nustos… =]] kvailas istatymas…

Visiška nesąmonė. Piktas Tai dabar ne tik mokyklose taip, bet visur poliklinikose gydytojai nieko negali daryti be tėvų sutiko. Aš esu prieš. Ne

nesamoningas istatymas Nekaltas

Girdėjus girdėjus… Didelė nesamonė Blogai. Bet nemanau kad VISOSE mokyklose tai bus taip griežtai vykdoma… O įstatymą nutrauks,kai jo pasekmės pasieks žmogaus mirtį. Blogai Žvaigždė~

ZJB Dabar namo paleis dazniau Cha cha YAHOO !!! Juokiasi

Blogai as tai isvis nesuprantu, kam ta sesele shulej reikalinga? Nekaltas pas mus tai jos daznai net nebuna…o dabar tai isvis. Tipo nesiokis zmogaus visad su savim vaistinele Pavargęs

ne vieno zmogaus mirti p.s. Kietas

Užteks ir vieno kad valdžia susimastytų Mirkt Flirtas Žvaigždė~