Nakties prisiminimas...

brashkute Gėlė

O gal kokią scenelę su moterimi, a???Nekaltas

Uzmirsai parasyti, kad vel nueini i dusa, uztrunki dvi valandas, iseini su aptemptais odiniais rubais ir botageliu rankoje. Toliau pati atsimeni kaip buvo.

Na va ir užsakymai pasipylė. Geraaaai jau visai tema pradės klestėti - tik gal kiek pavadinima pakeisk

MirktCha chaCha cha

Hmm…niekada nebandziau…Ne Ne Nors vakar…Nekaltas

Gaila, turiu jus palikti. Bet as grisiu…Su nuostabiais ishgyvenimais…Taip Taip

Prisiminiau, kur as tai skaiciau. 1996-1997 m. "Veneros" zurnaluose. Viskas tas pats, tik kai kur truputi pakeista. Dar daug ten yra panasiu erotiniu apsakymeliu, taigi, pratesimas bus Gerai.
Jei nepatingesiu, pasiknisiu ir pasakysiu kokiuose numeriuose tai parasyta Gerai

tik, ziurek, atlaikyk itampa…

NekaltasNekaltasNekaltas

O tu nesiknisk tegu rašo jei netingi - aš tai nusprogčiau tiek parašyti. Bus ką veikti žmonėms - aš gi sakiau daugiau 10 eilučių kalba - viskas aš einu pailsėti.

Cha chaCha cha

Na zuijki nesinervuok…Zinau kad norejai TAI patirti su MANIMI, bet nesuzavejai manes taip kaip Jis…Teks palaukt…ir Venera paskaitinet…Nekaltas Ir nereikia cia tu pavydu scenu…Ne Ne Gal kokiame zurnale susirasi ir Ja…Baisu

Sėkmės su juo ar su ja- žiūrint ką skaitysi…

Cha chaCha chaCha cha

Nabuna zmonems nepatinka…bet vistiek va skaito, kritikiuoja…Nekaltas

Ar aš tai niekada - man dar kritiko vaidmens niekas neskyrė - aš taip laisvai po bangą klajojantis individas.
Cha chaCha chaCha cha

barshkute: neblogai parasyta! Taip Ir tikrai nejuokinga, juk Tu man akinius sulauzei! Apakęs

meile, zinoma, reikalauja auku… o tu materialistas pasirodosi…

Brashkute, kada laukt pratesimo?

Sakyčiau liūdna kad tik internete gali dalintis laime…

as irgi sakau kaip sex’as telefonu, tik pigiau, bet nepatyrus nepasakysi[b/]

NekaltasNekaltasNekaltas

Naktis…jau vesoka…Bet dziaughiuosi kad tave sutikau, ikalbejau palydet mane iki Kauno…Vaziuoju, kelio nematau, o mintys kaskur toli toli…SVelni muzika glosto mano mintis ir dar laiau audrina…Netiektai pastebi, kad dangus pilnas zvaigzdziu…Kaip rugpucio nakti…Dieviskas vaizdas…Taciau as vis dar mastau …ir visiskai netiketai pajuntu svelnu tavo prisilietima ant mano koju, kurias dengia tik plonytes kojakelnes…Visa suvirpu…Siltas tavo prisilietimas ishsklaido mano mintis ir dabras as jauciu tik tave…Ziuriu i beganti kelia…O tu nepaliauni anes glostes…Rankos kyla vis aukstyn…Aciu dievui, kad deviu sijona…Nubega malonus siurpuliukai kai tu palieti slaunis…Lenhvais judesiasi jas masazuoji ir lyg netycia…lieti kelnaiciu krasta…Juntu kaip kaistu…O tu vis arteji ir arteji…Nusisypsai pajutes malonia dregme…Ir…As stipriai stipriai isikabinu i vaira…Dieve…ar aistversiu? Sitoks jausmu antpludis…ir istreniruoti tavo ranku judesiai…Vienas…du…greiciau ir greiciau…Aaaaaaaa…Uzsimerkiu …Gerai kad kelyje ne vienos masinos.,.Tai mano pirmas tosk isgyvenimas…Pajusti ta palaima vairuojant…Aplink tiek zvaigzdziu…O as skubu namo…

Nu,barskute,tu ir pavarai čia.Tokius dalykus drisciau rasyti tik i privata.Bet gerai parašei, puikiaiGerai

Po to, kai 3 kartus apsisukai autostradoje, pajutau, kad mano tarpkojis irgi truputi sudreko… Nekaltas