Nakties prisiminimas...

Nakties prisiminimas…

Skaičiau ir ąkys merkiasi,žmogui patiko-valio,tebūnie tai NEPASKUTINIS kartasGeraiGeraiGerai

matyt ne viena nori sugundyti

Gėlė

Mes niekada nebuvome susitike…mes niekada vienas kito nemateme…Taciau aistra uzdege musu laiskai…As geidziau taves…tu manes. Mes norejome to abu. Susitarem susitikt. Kai pamaciau tave ir padovanaojau pirma savo bucini…tu buvai nustebes…kodel jis toks trumpas. Taciau as nepasidaviau.Parduotuveje rinkomes maista, bet ne betkoki…juk zinojom, kad jis bus skirtas naktiniams meiles zaidimams…Vynuoges…ledai…jogurtas…sampanas… Vakariene restorane.Maciau kad negalejai atitraukti akiu nuo manes…nuo mano krutines…Ir visa vakarienes laika…tu zavejaisai mano "persikais". Grizom i jauku butuka. As nezinojau kaip viska pradet…tik susijaudinus zvelgiau i tave. Tkio grazaus vyro dar nemaciau. Taciau tu sulauzei ta nedrasuma…pazvelges i mane geidulio pilnomis akimis. Priejai ir pabuciavai. Zinaij pats, kad zodziu nera aprasyt to bucinio. Klasika, ir kaskas nepakartojamo. Saldumas…Mes buciavomes…Tu svelniai prispaudei mane prie sienos. Bucioavai kakla…akis…o rankomis glostei mano krutine…slaunis…Rankomis drasiai paliesdamas ir tai…As dejavau…Tu matei kaip beprotiskai troskau taves! Viemas nuostabus sokis su tavimi, taure sampano ir tu nesi mane i lova… Aistra beribe, ji valdo pasauli!!Kaip mazas vaikas, pamates kasak neitiketino, gerejais mano raudonais apatiniasi, kurie slepe tai, ko labiausiai troskai. Salin drabuzius…Neitiketinai…lupomis numovei mano pedkelnes…zavedamasis mano kunu…Maciau tavo virpancias rankas…artejancias prie mano krutines…Bijojai liest…Bet pamates nuogas krutis…ejai is proto…buciavai glamonejai zaidei…As buciavau tavo kakla…ausis…Taciau nebuvo jegu…norejau tik taves…Svelniai ranka glostydamas pilva…uzciuopei dregnuma…syptelejai ir matei…kaip as nerimstu…kaip laukiu…Aaaaaaaaa!!! Mes kaip dievai…tas neapsakomas jausmas…jaucian tave ieinant!! Aaaaaa…Aplink nieka sneegzistavo…Svelnus ir istobulinti tavo judesiai…Ritmingas judejimas…ir artejanti kulminacija…Jautrus mano speneliai tave svaigino…dar dar…Aaaaaaa!!! Mazuti…tu nepakartojamas…

Gera Tavo atmintis, barshkute! Taip Tik gal nereikejo taip paviesinti musu susitikimo smulkmenu? Drovus

Cia dar ne pabaiga. Ji rytoj isleis jusu akto video juosta 5000 egz. tirazu.Liežuvis

dzievuleliau… nereikia ir tu 5 lt moketi uz pokalbi ,viskas vietoje…
TūsasTūsas. susijaudinau , begu lekiu kokia moteryte pasigausiu…KietasTūsasTūsasLaimingasCha chaJuokiasiNekaltasNekaltas

Bangos Valkata Dar nebek - sutaupysi dar kokius 5Lt. tikiuosi pratęsimas bus Nekaltas

Ka jau cia benuslepsi ar naujo suzinosi? Mirkt Ir mes ten buvom…Cha cha

Girdejau Bangos komanda kalbantis, kad sia proga ikurs nauja skyreli “Bangos video” su galimybe talpinti necenzuruotus .mpegus ir .avis. Gerai

Jei nepaslaptis, kiek sumokejote uz iejima? Nekaltas

Žmonės visada tarpusavyje bendrauja šiltai:kai atšąla jausmai, įsižiebia aistros…ŠirdisŠirdisŠirdis

ach, tie prisiminimai… uch, tie sapnai…
mano kolegė andai sapnavo vienut vieną žodį das Jabara
ji niekaip nesupranta, ką tai galėtų reikštiNeDrovus

kazkoks vokiskai arabiskas skambesys… Nekaltas O Husseino salia nebuvo?

cia kaip supratau-BRASHKUTE pateikia 21 a.tobuliausia eklektisko neutralaus sekso pavyzdy ,kai nepastojama,nesimusama ,pasip…a ir issikiriam taikiai.Dalyvauja :Ji ir Jos kompiuterisCha cha

Nemokejom nieko Liežuvis Apsisaugojimo priemones tai pamirsot Cha cha

As tai ta pasivaiksciojima po parduotuve renkantis maisto produktus buciau praleidusi, o ir i restorana nevaziuociau - juk ir taip laiko mazaNekaltas

JPRST, tai kas dabar bus? Apakęs Kazi, sunkus nestumo testo klausimai? Nekaltas

Pasirodo 30+ šis scenarijus turi geresnį pasisekimą nei alaus forume
Mirkt
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/160931.33-=(439140845

Alaus forume turbut zmones perdaug alaus ishgere-reakcija susilpnejusiMirktJuokiasi