Nakties prisiminimas...

xebryte. paziurejau braskutes fotografija

diedai…ja ten tarp jos kaktusu buvo pagave…
ir jos papukai… teisybe gal raseNekaltasNekaltasNekaltas
opaziurekit patys

nu damomNekaltas manau ne taip idomu busJuokiasiJuokiasi

Jo papukai neblogi, tik idomu ta naktis tokia buvo, ar ji nori, kad taip kada nors butu?

Abu bijojome to pirmo karto…Taciau pasirodo, kad jis nenumalsino musu aiostros. Tik dar labaiu pakurste…As troskau tave dar ir dar karta jausti…Taure sampano…nuostabus zodziai…Ir as vel degu geismu…Matau tavo besisypsancias ir gundancias akis…Zvelgiu i tave nuoga, sokanti man…Tobulas sportiskas kunas…Platus peciai…raumeningos kojos…As geriupsi tavimi…Taciau tu reikalauji lygybes…Ir kam tie naktiniai…Tu net neleidi prisidengti kaldra. Tu geriesi mano kunu, ir audrinies zvelgdamas i mano nuoga krutis, kuriso troksta tavo buciniu. Sypsaisi. Kaskur dingsti…Bet uzgesines sviesa grizti pas mane…Liepi uzsimerkti…As jauciu kaska salto ant krutines…ant speneliu, kurie staigiai sustangreja…Jauciu salti ant pilvo…Juokiuosi. Slapcia pramergiu akis…Aaaaaaa!!! Net cypteliuis malonuma…Tavo bucinys…Tu pilnas geismo laizai mano spenelisu aplietus braskiu jogurtu…krutys baltos…ir tu skanauji jomis…As dustu…negaliu istarti zodzio…Tu leidiesi zemyn… zemyn…Keistas jausmas, saltis…Aaaaaaaa!!! Slaunys…jos irgi brashkiu skonio… Dar niekada to nejauciau…as…as…Tai jau nebesvarbu…Nebegaliu laikti. Tu juokies matydamas mano drebanti kuna… Sakai, kad dar nematei taip susijaudinusios moters…AAaaaaaaa vet tas svaiginanti jausmas turint tave savyje…As suspaudziu slaunis…Aaaaaaaa! Juokas…Ir neapsakomas dusimas is aistros…Judesiai…svelnus nestiprus…vienas…du…trys…keturi…Penktas gilus ir maloniai deginantis…Tai kartojasi…ir jauti kad as jau nebegaliu…Aistros perpildytas riksmas perskrodzai tyla…Visa savo esybe islieji man ant pilvo…ir sumaisai su ten likusiu jogurtu…Jauciuosi kaip vaikysteje…O dabar…greit abu i dusa…

vau, beveik kaip sex’as telefonu, tik pigiau…Nekaltas

beje.tai vyko is tikruju…ir ne taip jau senai…To nepatyrus…parasyti nelabai imanoma…Ne O kam juokinga…Hmmm…Tegu…Nežinau

Tikrai…laikas i dusha, gerai kad primineiTaip

o koks jogurtas geriausiai nusiplauna?
Magica rašė:
Tikrai…laikas i dusha, gerai kad primineiTaip

[/quote]

[/quote]

Ne manes klausk, ne manes…Ash jogurto nevalgau.Liežuvis

bandau isivazduoti brashkutes krutis jogurteNekaltas
turiu prisipazinti, kad uzsimaniau… leduNekaltas einu i saldytuva

Norėtum-rastum
Šypsena

JogurtasNekaltas taiiip nuo kuno , oNekaltasNekaltasNekaltasar apsimazgojei pries tai…
Ciukciu damos zinai kuo apsiprausia pries TA…

Brashkute, seksualine maniake, atsargiau lankykytes jos temoje. Nepastebesit, kaip patys pradesit rasyt panasius straipsnius.

Lovoje musu slapi kunai susiglaudzia…tu glosti mano slapius palukus ir stebiesi kokia as nuostabi…as buciniasi bandau surinkti vandens laselisu likusius ant tavo veido…Dievini mano karstas lupas…Mano svelnu ranku …ir deginanti krutu prisileitima. Bet matu tavo beuzsimerkiancias akis…Miegok katineli…Miegok. DAr ilgai geriuosi tavo ispuoseletu kunu. Pagaliau kambary uzgesta paskutine zvake…Tamsu…Uzmiegu ir as. Taciau pabundu nuo skaisciu saules spinduliu…Puolu buciuoti tave…ir tu juokies, atmerkes akis pirmiausia isvydes mane…Mus pazadino aistra, Juk zinai, kad turime nedaug laiko…As atsisedu ant taves…smagus rytinis masazas…Geriuosi tavo placiais peciais , raumenimis, idegusiu kunu… Ir sypsausi…Laukiu tavo rekacijos…O tu kilsteli galva ir sypsaisi, jausdamas kaska keisto ir salto ant savo nugaros…Toliau svaiginanciai karsti buciniai, kuriais as surenku ant nugros isdestytas vynuoges…Viena po kitos…viena po kitos…Taip pasiekdama tavo sklaunis…Tu dejuoji, virpi…O man linksma…Dieviskas zaidimas…Nebegaledmas susilaikyti atsisuki ir gribi mane i savo glebi…mes ilgai siuntame ir dukstame lovje, gaudydami vienas kito bucinius. As jauciu, kaip tu manes nori…taciau greitai tave atvesinu sukraudama visa indeli karameliniu ledu tau ant krutines…Megaudamasi juos laizau…ir lyg netycia uzkliunu tavo spenelius…Matau is malonumo uzmergtas tavo akis. Taip mazuti…as noriu kad sis rytas tau butu nepakartojamas…Rankomis glostau tavo slaunis, sedmenis ir beprotiskai trokstu taves…Tu nebeislaikai…nespejau net ledu nulaizyt…Tu zveriskai griebi mane…parverti ant zemes ir be sutikimo ieini i mane…Tu pavirsti i liuta…Toki galinga ir istroskusi…tu imi mane…dar ir dar karta…O as juokiuos…Pagaliau pajuntu artejant…Musu judesiai greiteja greiteja…pasigirsta dejone…ir AAA!!..Dieve, ir kodel tu pagailejai mums to malionumo…Ir kodel jis toks trumputis…Su pavydu pasakau, kad pas kiaules orgazmas trunka net 30 minuciu!!! Juokui nebera ribu…Nuvarge gulime vienas salia kito.Tavo galva man ant pilvo…Glostau tavo plaukus ir tu pamatai asara mano akyse…As verkiu, nes zinau, kad turim ishsiskirti…Ir as niekada taves nebepamatysiu… Pyktelejus nubegu i dusa…

Supratau partneris is interneto!Vaje ir as tokio noriu!

Dėmesio prasidėjo naujas etapas - seksas internete. Viešos temos - jaunesniems nei 18 prašome neskaityti. Klubo nariai gali skaityti ir rašyti nemokamai.JuokiasiJuokiasi

ar jums gaila? Apakęs Apakęs Tigi uzteks visiems…Kad tik man dievas nepagailetu sveikatos tiems pojuciams…Mirkt

Nu ka, baigesi seansai? Šypsena

Na man tikrai negaila - tik informuoju besidominčius. O tu tęsk toliau, gal ir kiti prisidės - turesime netinę erotinę liniją - temaą galėsi pakeisti - stilium lovoje su brashkute.
Nepyk juokauju.MirktCha chaCha cha

Bega vanduo…o kartu su asaromsi bega ir mano asaros, pilnos nusivylimo ir gailescio…Juk niekada taves nebepamatysiu> NIekada manes nebeliesi, nebebuciuosi. As nebejusiu tavo glamoniu, nebegirdesiu tavo svelniu zodziu, nebematysiu tavo nuostabiu akiu. Uztrunku valanda…Praveriu duris ir nedrasiai iseinu is vonios… Tu sedi nugara i mane. Nematai…net nezinau apie ka galvoji…Staiga atsisuki uzuodes mano kvepalus, kurie uzpildo visa kambari. Stebiu tavo nuostabos pilnas akis…liepi susttot ir nejudet. Prieini ir su nuostaba apziurineji mane…Prisekinieji, kad nieko grazesnio nesi mates…Balti apatiniai ant idegusio kuno…sodrios krutys, besiverziancios is liemeneles…nerinuotos kelnaites, dengencios (tavo manymu) sexualu uzpakaliuka…Pazvelgiu i tave…tu tik su kelnaitemis…Sypteliu…matau tyavo kylanti geisma…Manim geriesi ne tik tu…bet ir tavo drauguzis…Pajuntu nora tureti tave dar karta…Tu pabuciuoji man i kakta…Priklaupi…pabuciuoji abi krutis…Jauciu svelnius tavo ranku prisilietimus…Nusmauki zemyn petneseles…ir galiausiai islaisvini mano krutis…liezuviu perbrauki per spenelius Ir geriesi manimi, stovincia saules sviesoje…Glamoneji krutis, buciuoji…zaidi jomis…Sokolado gabaliuku apvedzioji spenelisu ir laizai…Degi is malonumo…As stoviu ir visa virpu…glostu tavo plaukus ir noriu istarti "sustik akimirka zavinga" ir uz tai pasiryzus parduoti visa save…kad tik tai niekada nesibaigtu…Rankos slusta pilvu, sonais slaunimis… Vis dar klupedamas pries mane islaisvini mane is neriniuotu kelnaiciu…svelniai lupomis palieti mano trikampuka… as sudejuoju…nebegaliu ilgiau tveri…apkabinu tave…Tu uostai mano oda…svelniai buciuoji …ir taip centimetras po centimetro isbuciuoji visa kuna…Sito gyvenime dar nepatyriau…Tai buvo tik svajonese…Pakeli ir nunesi mane i musu aistros guoli, kur jau tris kartus turejai mane…ir to mums maza…Gebaline aistra mus vel suveda…as guliu visa atsidavus sau…Tu svelniai prasketi mano kojas, buciuoji mano slaunis…As virpu visa…virpu…Ir tu vel…ieini i mane…Aaaaaaa!!!"Sustok akimirka zavinga!!!" Sostok ir niekada nesibaik…tas jausmas…Kai tu skverbiesi…kai tu nori manes…Aaaaaaaaaa!!! Judesiai…tokie malonus ir svaiginantys…AKd pasiekt extaze…mes keiciame pozas…ieskome kasko neitiketino…vartomes ir dukstame lovoje…Jis arteja… Jauciu tai savo viduje…Jauciu ir tavaji…Ach…greiciau ir svelniau…Aaaaaaaaa!!! stai jis jau cia…Aaaaaaaa!!! Judesiai…A!! Tavo glamones, tavo riksmai!!! AAAAaaaa!!! Ir stai jau jau…ah…Nuostabu…Mes abu pajutome tai kartu…tai kaskas neitiketina!!! Dieviska!!! Bet tai baigesi…Permirke prakaitu…nuvarge…mes sugebame dar buciuotis ir taip atsisveikinti…

Na kodel ne taip įdomu???
Mes visuomet įvertiname savo konkurenčių privalumus ŠypsenaFlirtas