na vaikinai ar leidziate savo ziureti striptiza

na vaikinai ar leidziate savo Moteris ziureti Vyras striptiza???

na vaikinai ar leidziate savo Moteris ziureti Vyras striptiza??? Ir kodel vaikinams nepatinka, kai ju merginos gano akeles i kitu vyru nuogus kunus?

Vyru striptiza Cha cha
Del Dievo meiles duociau net pinigu tam reikalui Cha cha
Jau daug geriau, nei ji vaiksciotu i kaire Cha cha
Laimingas
Tik va dar tureciau ta vienintele Juokiasi

Vyru striptiza geriau eiti ziureti vienoms merginoms, kad draugui nereiketu pavydeti ir jaustis nesaugiaiCha cha

why not?Nekaltas

Cia viska reikia gerai suorganzuoti. Pamenu, sventem gimtadieni ir savo panelems visi bachurai susokom striptiza. Panos zviege! Myliu Ir joms linksma, ir mums Cha cha

O po tokio renginio dar jei namo grizusi savo vyra pamalonintu…Flirtas

Kažkaip labai juokingas klausimas… kodėl ne? tegu ji žiūri striptizą, bet būna tik mano, nei aš draudžiu, o ji man nežinant "na levo"… nematau nieko tokio, ko dar nemačiau Šypsena

Kažkaip tai nežinau… buvau kartu, žiūrėjau ir ne saugiai nesijaučiau… Nekaltas

samaryte Gerai, sutinku kad ziuret striptiza reikia eit atskirai…Mirkt

ble sukos nx paprasit ir noresit, as bobom lovoj pats sugebu padaryti taip kad jokio striptizo nebenori…

Tegu tik ziuri, "uzsiveda"… Moteris irgi nori atsiplaiduoti, akis paganyti… Cha cha

Kadangi kartu buvai, t.y.savo mergina leidi i tokius renginius, tai ir nesijauti nesaugiaiCha cha

Neleidzia striptizo paziureti tik tie, kurie labai pavydus arba patys neaiskiais keliais po moteru stiptizo nuplaukiaLiežuvis
Dar vienas tipas, kai fantazija per didele arba plaukuota ir su paranoja viena koja zygiuojaCha cha

yo, tegu žiūri ką nori…
svarbu rankom (ar dar kuo nors) neliesti…Šypsena

Beje kartu atsidūriau labai atsitiktinai Šypsena tiesiog pasiūlė eiti kartu pasėdėt… va taip va ir atsidūriau ten- apgavo… tiksliau nepasakė visos tiesos Šypsena šiaip niekada pats nesiprašyčiau… geriau jau merginų pažiūrėt Šypsena

taip leidziu savo zmona nueiti ikluba ir prasiblaskyti ziurint striptizaGirtas

o kodel gi ne ? Nekaltas

negi man gaila, dar ir i striptizo koki kluba palydeciauTaipCha cha

keistas klausimas Šypsenakaip galima neleisti? keisti santykiai tarp zmoniu, jei vienas kitam neleiszia kaz ko Liūdnas