na vaikinai ar leidziate savo ziureti striptiza

nafik tas stripas? as nesuprantu kiek kartu ziurejau bernu striptiza tiek kartu nepatiko visi tie cipindeilai… pf, geriau jau kurio nors savo vyro paprasyt pasimaivyt. stripa ziuriu nebent del to, kad sokis, judesiai patinka, o ne del nusirenginejimo siaip moteru striptizas zymiai zymiai Gerai. net susijaudinu beziuredama Girtas Juokiasi

mano Moteris gali ziuret i mano nuoga kuna. jei nori kitu tai ji jau ne mano Moteris

Gerai

o kai soka vaikinai klube Nekaltas uzdengsi akis ir liepsi ziuret tik i tave ?

aisku ne. jei ji su manim tai galim ir i nudistu pliaza eiti. bet ji turi but su manim.

soki savo merginai striptiza ? Nekaltas

ne. nesoku. uztenka, kad per meeta pasokau Juokiasi

tai ne per meeetus reik sokt, o merginai savo… tada nenores ir i kitus ziuret Mirkt

na jei pameni tai ne visai mano noru isejo Cha cha. jei rimtai tai as tikrai nemanau, kad striptizas galetu isspresti tokia problema. jei jau pana nori i kitus ziuret tai sok nesokes, o ji vistiek proga suras kur nuslyst i sona Cha cha

aaaa… tu cia apie tai Juokiasi Girtassavo, ar ne savo noru, ale nesilauzei Liežuvisir mes cia ne apie nuslydima i sona kalbam, o apie striptiza Mirkt

as isvis retai lauzaus Cha chana jei as neleidziu eit vienai i striptiza tai jau irgi skaitos nuslydimas i sona.

o jei per telika ziuri, tai pasakyk, kad cia dar ir neistikimybe kvepia Pavargęs

ne. per telika gali ziurek ka nori Cha cha

Leidziam.

ner ko cia ir visokius ziureti, tegul namie sedi ir valgyt daro

Trys “K” kaip Hitlerio laikais: Kinder,Kirche,Kuche Juokiasi

Isvis ko nors neleisti yra didele klaida Mirkt O kodel neleidzia, nes matyt jaucia dideli kompleksa kad po tokiu patys nebegrazus bus, arba kad prisigimdys negeru minciu ir isklys is kelio Mirkt