\' N e l a i m e l i u \' gimtadieniai justek

N e l a i m e l i u ’ gimtadieniai DovanaGirtas justek

[quote]Yra metuose daugybe puikiu dienoo… visos jos savotiskai isskirtines, taciau… yra dienu, kurios tikrai issiskiria. O tixliau kalbu apie zmoniu gimimo dienas neiprasta diena (Sausio 1diena, Vasario 29diena ir t.t.)
Ir visi mes gime tokia diena esam savotiskai nelaimingi… Kokia laime sveti gimtadieni Rugpjoocio paskutine diena??? Arba Rugsejo 1-a… kai nori nenori turi eiti ir svesti pirmaja mokslo diena… O jei ir nesventi, tai vis tiek tai asocijuojasi su mokykla, kuri daugeliuj (kurie dar jos nepabaige) yra kancia Girtas

Taigi parasykite kuria diena gimete ir kodel skaitote kad siek tiek nepataikete gimti? ar siek tiek esate del to nuskriaustas?Nekaltas o gal atvirksciai labai dziaugiates kad gimete tarkim Gruodzio 31d. arba vasario 29diena, ir senstate tik kas 4 metus…Cha cha xexe

taigi…

Sausio 1d. gime:
neshi mamaJuokiasiGėlė

Vasario 14d.:
auksiniz (nes jo vardadienis GirtasJuokiasi)

Vasario 29d. gime:
Disima grupiokas

Balandzio 1d. gime:

Rugpjoocio 31d. gime:

Rugsejo 1d. gime:
mėtinukės mama Cha cha

Lapkricio 1d. gime:

Gruodzio 24d. gime:
cold girl [dviguba nelaimė, nes ir vardadienis ir gimtadienis, ir kūčios…], padebesu mergaite [o štai šis žmogeliukas labai džiaugias tuoj, kad gimė šią dieną Angelas]

Gruodizo 25d. gime:
Mėta [bet labai dziaugias

Gruodzio 31d. gime:

• Foozera
• Sultana
• Kubikas

As irgi nelaimingas, nes mano vardas (Valentinas) dubliuojasi su vasario 14 Nustebęs ir viena svente maziau Žliumbia

mano pazystama gimusi gruodzio 31d.sves gimse sausio menMirkt

daugiau kaip pries 10 metu…labai bloga gimtadienio data buvo vasario 16d. pats dar atsimenu kai mentai vaiksciojo tikrindavo pasa (tetos mano)Taip

Koks skirtumas kuria diena gimiai,juk vistiek svesi ta gitmtadieni,juk nevisa laik svenciam butent ta diena gimeme.Svarbu jui pamintetiŠypsena

mano mamka gime sausio 1Cha cha

o as nesvenciu gimtadieniu, isvazuoju i miska su alaus deze ir man gerai Cha cha

Na jo…gimti vasario 29 tai eina šikt Cha cha Šiaip prikolas, bet bet… Apakęs

Niziniau kaip jus bet as labai pataikiau! Cha cha Mirkt

tevai tavo pataike Mirkt

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Radai del ko but nelaiminguNekaltasNekaltasNekaltas

niu nzn… nematau del ko turetum lioodeti… prie ko cia vardas ir vasario 14… juk tu ta diena negimiai… ir tai ne tavo dienao visu isimylejusiu.Nekaltas

pamirsta mane pasveikinti ir su savo antroms pusems buna…

o tai ne pxNekaltas

visiems px ant manes, jau ipratau Mirkt

ai niu didelio cia daikto pamirso tavo vardo diena Cha cha vo gimtadienis kitas reikalas LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisCha cha

Drovus

geriau pasakysiu del ko laimingaGirtas o gi del to kad gimiau kovo31 o ne balandzio pirmaGirtas vatCha cha

ne px ant tawes, o ant tokios "nelaimes"Šypsena