\' N e l a i m e l i u \' gimtadieniai justek

bootent Gerai

Nu ziuri as prie tu nelaimeliu kur gruodzio 31Cha cha

he he, pagal zakaza! Juokiasi Gerai

jau irasiau tavo mama JuokiasiJuokiasiJuokiasiApkabinimas
linkaj jai nuo manes ir uzuojauta DrovusCha cha

Mano grupiokas gimes vasario 29d.TaipNekaltas Bet pasveikinam mes ji kiekvienais metais, nors viena diena veliauTūsas

Man biski nenuskilo su gimdiniu, mat gimiau per pacias Kaledas, gruodzio 25d.Nekaltas Visi pirmiausia puola sveikint su Kaledom, o su tortadieniu buna, kad pamirsta.Nežinau Buna nelabai malonu!Ne
Bet neskaitant kai kuriu nepatogumu, dziaugiuosi, kad gimiau tokia nuostabia diena!Taip

Mane gali irgi prirasyti prie saves :wink:

o dar nepamirsk vienos koleges, kuri gimusi vasario 16d.!Cha cha

o as gimes tarp svenciu vasario 15d :stuck_out_tongue:

O ziuriu, tu "nelaimeliu" kurie tapo nekalto balandzio pirmosios poksto, dovana naujiesiems metams daugiausiaCha cha

O ką man daryt, jeigu gimiau aš balandžio 13-tą?Nekaltas Ir lialius mano irgi 13-tą, tik jau spalio, ir dar penktadienįNustebęs Ogi 13 - velnio tuzinas… Tai mes ką, velnio nešti ir pamesti?Žliumbia

nera cia jokiu nelaimiu Šypsena dviguba svente galima svesti Šypsena
pati tai esu gimusi liepos 13 kai buvo penktadienis ir jauciuosi visai gerai Cha cha

O tryliktukai gal dėlto gerai ir gyvena, kad jiems jau niekas negali įkąsti, kad ir bandytų…Cha cha Taip ar taip jie jau velnio tuzinukai, ką tu jiems dar bepadarysiJuokiasi

Cia su ta 13 diena, yra taip, kad viskas priklauso kaip issidesto zvaigzdes ta diena, nes sako, kad nuo zvaigzdziu issidestymo priklauso zmogaus sekme gyvenime. Kiek tame tiesos, negaliu pasakyti…Nekaltas

hm… sakai zvaigzdes…idomu Šypsena reikes pasidometi kaip tiksliau ten yr Šypsena

Taip pasidomek, o po to papasakosi…Mirkt

va mano labai gera drauge gime vasario29diena.kasmet vis nezinom,kada eit sveikint,28vasario,ar 1kovo.Bet pagaliau sulauksim tos dienos,kai galesim atsvest tikraja diena…tikiuos rupuzioke gris is prancuzijos iki vasario 29Šypsenajuk reiks atsvest uz 4metusGirtas

Taip ir man smalsu pasidare Drovus

[quote] o jei mano dienos skaicius apkeistume vietomis gautume… 13 xexe…Šikšnosparnis

jei mano apkeistume ir ta pati gautume - 13 Šikšnosparnis! Liežuvis