Myli?nemyli?

Myli?nemyli?

Jis protingas, grazus,turtingas t.y. toks, kokio visada norejau. Taciau as jo visiskai nesuprantu. Jo teigimu, kadangi daug dirba ir yra be galo uzsiemes savo “reikalais”, “lanko” jis mane 1-2 kart savaite. Visa laika sako, kad myli, ir kad buciau nuostabi zmona. Bet man norisi irodymu,o ne vien tik jo vizito ir meilu sms. Vedes jis tikrai nera, tik uzsiemes visais savo darbais, na ir dar draugais bei “reikalais”. O man taip norisi demesio. Kuo toliau, tuo labiau pradedu galvot, kad jis manes nevertas. Nors pati esu uzsiemus studijomis bei kita veikla, taciau noris kazko bendro kartu. Jis to nemato arba nenori matyti. Kartais pagalvoju, kad nori mane prijaukint namie sedet ir jo laukt (beje nekart girdejau apie jo tevu konservatyvius santykius). Bet man reikia didesnio rupescio, kartais net pradedu pavydet draugem, kuriu vaikinai ju niekur vienu nepaleidzia, nors nemanau,kad tai yra normaalu. manasis man duoda visiska laisve. Daznai kankinuosi del tokiu nepilnavertisku santykiu, tai kenkia tiek nervams, tiek mokslams, tiek santykiams su kitais zmonem. Bijau,kad tik nebutu taip kaip kartais man buna: isimyliu as, bet nesijauciu mylima---- laikas eina- pradedu matyt daug daugiau aplink, jausmai sala---- o vaikinas tuo metu pradeda isimylet—man jo nebereik. Patarkit prasau, ka nors, gal as per daug noriu?o gal tai isnaudojimas? ka Jus manot?

man irgi ta pati problema su mano mazium Liūdnas nezinau ka ir bedaryt Liūdnas bet vat megaujuosiu tom minutem kai bunam kartu… nezinau kiek dar tversiu Liūdnas bet as ta maziuka labai myliu Apkabinimas tad sekmes ir kantrybes Mirkt beje as demesio trukuma papildau draugais Šypsena tieisog skiriu jiems be galo daug demesio kaijp ir jie beje man Cha cha Šypsena

Tik kalbėdamiesi kažką išspręsit. Pasakyk kaip jautiesi, kad nepatinka tau tokia padėtis. Ieškokit būdų iš šitokios situacijos abu. O jeigu jis nenorės nieko keisti, tai galbūt tokių laukiančių yra ne viena ir ne 2.

Zinoma kalbames. Bet jis karjeros zmogus, visur bega,daro,sprendzia,privalo pastoviai dalyvaut visur, net savaitgaliais tvarko “reikalus”, kurie yra labai “svarbuus”, svarbesni turbut uz mane ŽliumbiaAnyway, pati noriu kazko gyvenime pasiekt, bet pastebejau,kad jis mane slopina. Daznai, kai vaikinas yra lygiavertis ar siek tiek laipteliu zemiau, aktyviai dirbu ir siekiu uzsibreztu tikslu, taciau, dabar, kai yra zmogus, kuriuo zaviuos, tapau nebe tokia ambicinga, jis mane tarsi gozia. Stai dabar isvykau pas draugus, o jis “kazka” veikia. Jau kazkaip nei zinuciu nesinori rasyt, nei panasiai, nenoriu but sekiojanti i paskos, bet is kitos puses atrodo, kad viena diena jis mane pamirs ŽliumbiaAisku, kiti vaikinai manim domis, dabar jau ir neatsisakau su kai kuriais trumpam susitikt, isgert puodeli kvos, pasiguost. Matau,kaip zaizaruoja ju akys, matau kaip esu visiskai jiems abejinga. Idomu, ar jis bent kiek supyktu,tai suzinojes, juk ,aki iseinu su draugais i kluba, jis man linki gero vakaro, tada as pasiuntu. pripratau prie demesio,sveiko pavydo bei rupescio,kur tai? Žliumbia

Mums besiguosdama nieko neisspresi, butinai turi jam pasakyti kaip tu jautiesi, ko to is jo tikiesi… gal supras Nežinau

Mano situacija tokia pati. Dabar esu ant jo supykus, nes man laiko vis maziau skiria. Vis darbai, reikalai… Ruosiuosi skirtis Veee

*kekšė* kai jum sunka…yra gerai …yra geriau …vistiek xujova ieshko adatos sieno kupetoj…krc idealu nera ir visu pirstai lenkias i save (jo rimtai pasiziurek)

krc turi gerai nori dar geriau Neturesi nieko verksi kad turejai gerai Dziaukites kad ne molius turit kurie paskui jusu siknas sekioja ir daugiau nieko neveikia Zmogus karjera daro nesiaip sau o tam kad pagrinda materliani turetu po kojom Ir kazin ka tu rinktumiais 600lt alga ir buvima nuolat su savo meile ar reciau matyt meile bet gyvent kaip zmogus

As kaip tik labiau noriu tokiu santykiu nei pastovaus tasimosi kartu, pavydo scenu, aiskinimo kur eiti ir ka veikti. Dziaukis o ne problemu ieskok. Nekaltas

tai tu jam ir pasakyk,ka manai.blogiau nebus.o jei ka patikrink ar neapgaudineja,zinai kaip buna

mano nuomone tu esi verta geresnio. bent jau tokia nuomone susidariau is tavo pasakojimo. Taip kaip gaila bebutu, tu turi ji palikti,bent man taip atrodo.suprantu,jis tavo svajoniu vaikinas…protingas,grazus,turtingas.bet ar tau butent tik to reikia ??? tau nereikia siltu ir tvirtu jo ranku apkabinimu ??? nereikia jo karstu lupu ??? nereikia jo tvirto peties i kuri galetum atsiremti sunkia akimirka ??? jei taip tai buk su juo !!! jei ne as manau spjauk i tokia draugyste ir karjerista,kuris tau neteikia dziaugsmo.cia mano nuomone,neprikisu tau jos,bet pagalvok ko tau is tiesu reikia. sekmes !!!

man jo reikia ir nereikia vienu metu. Kai bunam kartu, dziaugiuos kiekviena akimirka, bet kai turiu problemu, kartais per sunku jas vienai sprest. Daznai tokiais atvejais palaiko kiti vaikinai, tikriausia laikas viska sustatys i savo vietas. Dar palauksiu siek tiek.

questa, dekui uz patarima, mastau panasiai kaip tu, taciau nebeesu tokia stipri kaip buvau anksciau,sunku palikti zmogu, kuri myli.

o siaip tai problemas turi spresti pati o ne kazkas kitas jas turi sprest uz tave Nekaltas

ar tau tik ne pinigai rupi…

pinigai nera svarbiausias dalykas gyvenime, na aisku ir nepaskutinej vietoj, neesu idealiste. Man svarbu, kad zmogus veiklus, ziurintis i prieki,mastantis butu,o ne koks plevesa. Jau pradejau mokytis taikytis su tuo, kad jis uzsiemes ir turbut tureciau pradet galvot daugiau apie save Šypsena

zinai kaip ten sakoma… meileje, visada vienas lieka iskaudintas ir vienisas … gal reiktu jau nuo jaunystes prie to pratintis, kad nebutu taip skaudu, kai puseles ismaino tave i darba, mokslus… liudniausia, jei ismaino i draugus ar masina Nekaltas

Klasikinis ieškojimo Ignoruoju plastilino pavyzdys. Taip Cha cha