Myli?nemyli?

Tingiu skaityt.

Manau, (sakau atvirai, remdamasi savo karciu patirimu. neisizeisk!) kad tai niekad nepasikeis, gal, kai jis pajaus, kad pradeda tave prarasti, tai nusileis ir rodys tau daugiau demesio… kuri laika, po to viskas bus taip pat. Zmones nesikeicia, o jei ir keiciasi, tai pavirshutinishkai, kad gautu, ko labai trokshta. Nemanau, kad jis tave isnaudoja, buna tokiu vaikinu, buna visokiu… Tik ne visoms tokie tinka,… Man asmenishkai tokie santykiai butu per sunku. As emocionali ir manes netenkintu ‘laukianciosios’ role. Manau, tu, maergaite, verta demesingesnio. Visos to vertos. Tu turetum pati saves paklausti: Ar as negaishtu laiko ir nekuriu iliuziju? Kaip toj doinoj: Myliu pati jausma - Meile! Pastovumas, vaikinas, santykiai - grazu, bet ar tai tikra?! Sekmes!

Mano draugas taip pat daugiau pasiekes uz mane, daug dirba ir kituose miestuose, uzdirba 10 kart daugiau, nei as, bet… NEGOZIA jis manes. Randam laiko, as vaziuoju i kita miesta, kur jis vieshbutyje nakvoja. Naktys - tik mano! Is pradziu buvo keista pasitiket, kai jis turi ‘reikalu’, bet ne karta isitikinau, kad tai darbo reikalai Cha cha Ei, imk dabar ir kritishkai paskaityk, ka pati rasai. Tiesiog apsimesk, kad tu turi SITAI MERGINAI patarti, … ka tada sakytum?

na,as manau,kad 2 kartai i savaite susitikti,tai yra labai normalu.bent jau man dabar.nes mokausi,jius dirba.laiko nera.kartais iseina 3kart. bet manau esme slypi ne tuose kartuose,o kad per juos negauni tu tos silumos.nes bentman pakanka

Sunku net ir ka patarti Drovus…bet galiu tik viena pasakyti, kad issiskirti yra lengviausia…issiskirti galima bet kada, tik klausimas ar poto nenoresi to ka dabar turi?

Lieka tik laukti Šypsena

keista tik tas man, kad amzinai jis yra uzimtas ir uzimtas… susidaro toks ispudis, kad tie reikalai nera tie, “rimti”, reikalai… buk siek tiek budresne…nes tokie vaikinai, kaip pati rasei grazus, turtingas ir t.t., turi ne viena mergina…

Na is taves tikrai ne kokia butu verslininko zmona. Ar nezinojai kad tokios turtingam, idomiam ir graziam savo vyrui neuzduoda klausymu myli-nemyli…?