Musu turtas - sveikata

Musu turtas - sveikata

Su amzium vis geriau suprantam, kokia brangi yra SVEIKATA. Idomu, ar jus rupinates savimi ir kaip konkreciai prisidedate prie sveikatos saugojimo Šypsena O gal nieko nereikia daryt - kaip dievas duos, taip ok? Šypsena

pritariu, kad su amžiumi kažkaip labiau rūpi sveikata ir sveikesnis gyvenimo būdas. Jaunystėj atrodo, kad visada būsi sveikas ir gerai jausies. O žiūrėk, praeina kokie 10 metelių - ir ten pamaudžia, ir ten išklibo Cha cha. manau, kad sveikata rūpintis reikia, kad vėliau netektų apturėti didelių problemų. Pastebėjau, kad vyrai mažiau rūpinasi savo sveikata ir eina pas daktarus tik tikrai didelių bėdų prispausti. Gal jie labiau bijo dakratų ar kaip čia yr? Aš nekaltas

Pralenkei, mane, Bobut. Norejau kazhka panashaus pradeti…
Zhinai, sveikata rupintis irgi valios reikia. Prisimenam apie ja tik kai blogai pasidaro. Kai turi kazhkokia chronishka liga su laiku ishmoksti savim rupintis, kad kitiems netektu to daryti. Ishmokau ir vaistu su savimi tureti, ir laiku pajausti kad gali pablogeti, kontroliuoti tam tikras situacijas.
Nors shiaip nieko ypatingo specialiai nedarau.
Vat tik labai domiuosi netradiciniais gydymo budais, visokiom knygom apie galimas ligu priezhastis, t.y. kaip musu elgesio pasekmes. Tikrai nemazhai naudingu patarimu ten radau. Kai kuriu ligu atsikrachiau.
O shiaip, na ka, nevalgau riebaiai, mazhai mesos, daug vaisiu ir darzhoviu. Mechiau rukyti.
Vat reiketu dar ish kavensko pavyzdi imti ir atsisakyti alkoholio…
Cha cha

Taip, teoriškai - didžiausias turtas, bet praktiškai Liūdna t.y. profilaktiškai, beveik nieko nedarau. Tiesa, kartais pasportuoju arba aktyviai praleidžiu leisvalaikį Gerai - tas man labiau patinka. Maitinuosi perpus sveikai Mirkt - ooo, nors tas gerai Kietas Cha cha Bet kol nepalūžtu, tol jokių spec.priemonių sveikatai palaikyti nesiimu. Manau, dauguma taip: kol perkūnas netrenkia, nesižegnioja Cha cha Aš nekaltas O jaučiu, kad jau reikėtu ( nugara paskauda Liūdna masažo reikia Aš nekaltas )
Tiesa, specialiai irgi jos nežaloju, yra tų išimčių, bet su laiku - vis mažiau (caca, gera mergaitė Cha cha )
Bet klausykit, ‘tą turtą’ irgi reikia pirkti ir kartais labai brangiai.

Didziausias turtas - laikas. O jo vis truksta ir truksta. Labiausiai truksta laiko pasirupinti sveikata.
Turiu prisipazinti, kas esu is tu zmoniu, kurie stengdamiesi kuo daugiau visko apzioti, sveikata palieka paskutineje vietoje. Matyt, gyvenimas manes dar nepamoke…
Aš nekaltas

Dazniausiai nesusimastome apie tai kol kas ima ir nenutinka…
o jau sergant imi galvoti kaip ateityje rupinsies/tausosi…

Siaip susirupinau - metu/meciau rukyti… kenciu n-toji savaiteŠypsena

Manau daugelio ligu pagrindine priezhastis yra nervai, kuriu mes nemokam tausoti ar ne taip?

Neodime Šypsena Priminei vieną posakį: “Visos ligos nuo nervų. Ir tik tik viena nuo meilės”… Cha cha

…aga, Neodime, butent, o nuo nervu - visos ligos. Paskutinius 3 metus profilaktiskai lankausi pas seimos gydytoja (karta per ketvirti), 1 karta per pusmeti pasidarau pilna kraujo testa. Jeigu apsergu, nesistengiu gerti vaistu: apsiriboju tradicinemis zolyciu arbatomis, inhaliacijomis ir etc. Rytais begioju, nerukau. Butu gerai sumazinus alkoholio kieki, bet kad tu progu vis pasitaiko Cha cha Manau, kad metai privercia i tai, kas anksciau nerupejo, pazvelgti kiek kitaip. Juk ne veltui sakoma, linkiu stiprios sveikatos, o visa kita galima nusipirkti uz pinigus…

Palaikymas Gerai Gerai Gerai Tu gali tai padaryti Šypsena)))

o as va emiau ir meciau rukyti… jau praktiskai 3 savaites… ir nesinori Šypsena

Puiku, ir toliau taip laikykis, kad nesinoretu Gerai
Ir be pasaliniu minciu, cia apie rukymo zala mintis Cha cha

Tai kad nebijom mes tu daktaru. Gal maziau laiko turim pas juos vaikscioti, o gal kantresni esam. O siaip tai teisingai pasakyta - reikia rupintis sveikata. Tik galiu pasakyti, kad musu karta maziau tos sveikatos turi nei musu teveliu ar seneliu kartos. Ne i gera tas maistas su nitratais, uzterstas oras ir t.t.

Ir gyvena trumpiau Vyrai Liūdna
Musu laikais Lietuvoje tik kas dvidesimtas sesiametis sveikas? Apakęs Pasaulio ateitis - paliegeliai prie PK?

jo jo, ne be reikalo sako - VSE BOLEZNI OT NERVOV, TOLKO SIFILIS OT UDOVOLSTVIJALiežuvis

Tarptautinė mokslininkų grupė priėjo išvados, jog griežtos dietos laikymasis nesportuojant organizmui kenkia labiau nei rūkymas
Vat tai tau Apakęs Ka bedarysi, vis tiek blogai Nustebęs

MirktCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGerai

Cia geriausiai tiktu Hiperboles daina: Bet labiausiai kenksminga gyventi.

Cia geriausiai tiktu Hiperboles daina: Bet labiausiai kenksminga gyventi.

[/quote]

Wa,wa ->> isleisti gyveniman visokiems isbandymams Cha cha.