Musu turtas - sveikata

rekomenduoju windsurfing’a arba kitesurfing’a - vaistai nuo visu ligu (ishskyrus sanarius) bei labai didelis malonumas viename.

O gal galima ka nors “paprošče”?Aš nekaltas

Žinoma galima - tai seksas. Ir malonu, ir sveika, ir naudinga Šypsena

O as,kazkodel,visai sveika jauciuosi tiktai gavus alga.Ir tai labai trumpai…

aga alga gaves ir ash pamenu pasijusdavau bene sveikiausiu zhmogumi pasaulyje… gal kas bandytu sieti tai su tuo, kad “vaistu” galima nusipirkt, t.y. yr uzh ka Alus ir pan atsigert… ale kad turiu problema— esu mazhai in zhmogu dora panashus---- negeriu, nerukau… gal todel ir meet’uose bijau pasirodyt … o gal ir netodel Aš nekaltas
shiaip sveikata man ne turtas… jos reikia, ji butina, jos nebuna per daug, nuo jos nepavargsi, ja nepasisotinsi… va pinigai visaij kas kita… Cha cha

Rukyt meciau priesh beveik 11 metu, sia vasara dantis susitvarkiau, bet jaunyn nebeinu Šypsena
Gerai kad dar smelis nebyra. Atsibundi ryta, jei niekas neskauda… imi galvot kad jau AA…

reikia bobule pravesti tokia nerukymo propogavima bangoj ,arba ,kad bent jau visi diedai ir jaunesni nusipirktu pypkes ir prisikimstu kvapnaus tabako

GeraiMirkt

seičas poprošče - v starosti posložnee (cia apie vaistus)

Dar V.Kernagis dainavo:
“…laikyk kojas siltai, saugok tvirtai - sveikata…”
Taip kad sparciai rudenejant, susirupinkite savo sveikata, gerkite vitaminus, nevaiksciokite slapiomis kojomis, mini sijonukas padekite i antresoles, uzsimaukite mociutes megztomis vilnonemis kojinemis ir viskas bus OK Mirkt)))

Kaip saunu butu Gerai Nezinau, kaip veikia sveikata, bet emocijas - teigiamai Šypsena

Truputelis informacines statistikos ir daugumas padaris isvadas apie sveika gyvesena ir maitinimasi!Apakęs Tai va: pagal nesenus duomenis USA is 5 zmoniu 4( tai yra apie 80%)ApakęsApakęs turi virssvori, o is siu keturiu net 2 nutukima!!!ApakęsApakęsApakęsApakęs Nors nors gyvenimo amzius pas amerikonus vis dideja ir dabar jau yra vidutiniskai apie 77m!!!Aš nekaltasTuo tarpu Lietuvoje virsvori turi apie 45%,TaipNustebęs o nutukima is tu 45% turi 12%Liūdna. Aisku lietuvos skaiciai zymiai geresni nei “supuvusiu” kapitalistu is USA, bet gasdina tai kad lietuviski skaiciai labai tendencingai didejaLiūdna Na ir prie to pacio dar pridesiu, kad pasaulyje daugiausiai mirstama nuo sirdies ir kraujotakos ligu!Liūdna taip kad darykit isvadas ar geriau apsunkinti sirdi lasinukais ir nusibaigti anksciau laiko,ar kazka daryti…

daktarėli, tai ką daryt, kad taip nebūtų? Aš nekaltas

maziau valgyti ir daryti fizinius pratimus Kietas
…arba emigruoti i Siaures Koreja ,jie ten kazkodel islaike liesas kuno apimtis ,gal kad vadovaujantys partiniai organai drauzdia daug valgyti

Kietas

Manau, kad neapsimoka vaikscioti pas gydytojus kol rimtai nesusergi, o ir susirgus nuejus pas gydytojus tik susinervuoji, nes vienas gydytojas sako viena diagnoze(priraso vienu vaistu), o kitas kita.
O siaip ir profilaktiskai bevaiksciodamas pas gydytojus, nors ir anksciau nesirges, gali viena diena suzinoti, kad liko 3 men.