Mobiliu telefonu kokybe is technines puses (pamastymai apie Nokia)

nesakau kad nokia blogi tel.bet pwz man ju meniu ant tiek atsibodes,kad wezy varo!Asmeniskai as Imciau SE ar Samsung tel.

Na manau beprasmiai cia gincai, kas garbina Nokia ir toliau ja garbins…
Na kas nori valdyti tv su telefonu prasau bet manau kad ne vien tik telefonu tai padaryti galimaCha cha
Toliau del zaidimu… jei jums reikia telefono zaidimams tai irgi prasau… bet juk ne visiems to paties reikia, kitam paprasciausiai tik paprasto telefono uztenka… kad susikalbet ir viskas…
Toliau del telefono amziaus… Juk ne kiekvienas telefona laikote keleta metu… Per 2-3 metus jei taip reikia itariu ir naujam akumuliatoriui galima susitaupytCha cha Aisku jei per ta laika naujo telefono neistengiate isigyti…
Paskui prisiminkit kokia pasiula salonuose… Juk neseniausiai salonai siule 3310, 3410, A35, C35, C45 ir panasius… O dabar kokius siulo? Kiek viskas pasikeite per metus? Juk dabar jau turbut kiekvienas apie spalvotus galvojat? O kas dar po metu bus?
Na kas koki isgali toki ir nusiperka ir aisku pagal save… Patinka Nokia perka ja patinka Siemens perka ji, patinka kitas ir nusiperka ji.
Vieniems Nokia geriau kitiems kiti telefonai… Man pavyzdziui Siemens labiau patinka ir jau ne kart esu sakes kodel…

Gerai pasakyta

sutinku.anksciau galvojau kad nokia rulz,dabar kai turiu samsunga pakaiciau savo nuomone

kiekvienam savo
as turejas 7 nokias pradedant nuo 1611 ne vienai nei softai puliavo ne problemos su baterijom buvo nauja pirkau tik 5110 daugiausiai nuvyle 8210 ss paskutinis bet cia ir taip aisku
toliau nerekia varyt ant nokiu todel kad dauk juos turi
antra jis netampa blogu telefonu vien vien del to kad uz nokios kaina gali nusipirkt siemens su daugiau funkciju trecia apie akumus patylesiu
is visu telefonu kiek turejau kazkas ~20(kai kam tikrai nera dauk bet man kai neprekiaujanciam telefonais tikrai nemazas skaicius) yra geriausi vien naujos kartos 6100 akumas ko vertasGerai

nokia the bestŠypsena)) Niekas newarot ant ju

Kieciausia, kad NOKIA 1100 pagal Omnio akcija yra surenkamas is likusio slamsto, t.y. is atliekamu detaliu. Todel jo kokybe yra visiskas ****as ir sitas modelis ziauriai genda. 2 draugeliai pasieme ir abiems problemos - tai su ekranu, tai su mikrafu. Nepirkit to modelio!

tai papasakok pagal ka tu renkiesi telefa???

Vis tik patikimumo atžvilgiu iš visų telefonų mano galva- Nokia 5110.

Jo 5110 atsparumu pirmoj vidtoj. Draugalis buvo su masina pervazeves, tai dangteli pasikeite ir toliau naudoti. NOKIA FOREVER

As tai pries nokia neko neturi , bet galeciau pasigincyti del meniu. As manau, kad neteisibe sneka zmones, kurie sako, kad nokijoje pats geriausias meniu. Nes man teko isbanditi 3510i ir SE t68i, tai mano manimu nokios meniu yra sunkesnis. Zinau tai is patirties. Tai Se t68i meniu buvo patogesnis ir lengvesnis.ŠypsenaLabasMirktLaimingasTūsas

Ir jei man reiketu pasirinkti tarp nokios6100 ir SE T610 tai as net negalvodamas pirkciau T610.ŠypsenaLabasLaimingasTūsasTūsas

Kas dėl SE funkcionalumo, nesiginčiju, nesu jo normaliai išbandęs, bet labai jau daug kalbų prisiklausiau apie jų nepatvarumą. Nors aišku čia irgi sunkus klausimas, žiūrint, kaip eksploatuoji. Bet bent jau senesni Eriksonai, kiek mano pažįstamų yra turėję, labai neatsparūs drėgmei ir šalčiui - tik išeik žiemą į lauką, ar per drėgnesnį ora, pradeda durnioti. O kiek Nokijų esu turėjęs, visi ir mėtyti ir vėtyti, ir išmaudyti buvo, jokių kaprizų. Na, išskyrus tai, kad baterija daugiau poros metų nelabai atlaiko, bet daugiau man ir nereikia.

Jei is technines puses,tai manoji 3510 dar nebuvo manes nuvylusi

taip iseina, kas koki mob turi tai tas yra gereusia ?

Cha cha

Jei man reiktu pasirinkt tarp 3200 ir SE T610, tai as imciau Nokia.

[quote]
mooze rašė:

as renkuosi telefona pagal kokybe vat paskutinis mano pasirinkimas buvo samsungas pries tai siemens ir nei vienu atveju nesu nusivyles savo pasirinkimu tiesio telefona naudoju pagal paskirti o nezaidimams siaip dideli demesi skiriu garantiniam aptarnavimui o pas nokia siaip jis labai prastas…

[quote]
athensmen rašė:

jo kur gi ne samsung geresnis kur zmones po menesio telefono pasiimt negali
Kietas

[quote]
Stulpas rašė:

Jei servisas sukciauja tai tikrai nieko nepadarysi o siaip garantinis veikia tokiu principu ateini > atiduodi > duoda naujs… Tokios problemos buna kai telefona nusiperki salone… bet yra ppaknkamai kitu vietu…

Niekada nesutiksiu, kad Nokia garbinama vien del to, kad labai daug skiria reklamai. Visi zino, kad reklama gali padaryti tik pradini ispudi. Visi mes, pirkdami telefa, pirmiausia vadovaujames draugu patarimais, kurie jau naudoja siokius ar tokius telefus jau gana ilgai. Jeigu noskes tikrai butu s…, tai net reklama nepadetu. Pamastykite patys. Kiek yra reklamuojami, tarkime Siemens ir Nokia. Nokia (cia jau mano ispudis) yra reklamuojami maziau. O Siemens vos ne ant kiekvieno kampo. Ir ka. Vis daugeja Siemens vartotoju. Bet is tokiu, kuriems tai yra ne pirmas telefas, tik ir girdziu prisiminimus, kokius geresnius telefus pries tai turejo. Bent jau is mano pazistamu Siemensus giria tik tie, kuriems tai pirmas telefas. Atsiprasau, bet pasikartosiu, kad Nokia ir Lietuvoj Nokia.