Mobiliu telefonu kokybe is technines puses (pamastymai apie Nokia)

Maziau reklajuomos noskes…Blyn tony hawk losiant ir tai matosi ant cepelino"NOKIA"

Apie kokį Samsung kalbi? Šypsena

manau kiek vienas renkasi sau patogiausia varianta(man patogiausias NOKIA)o tos kalbos,kad tautos telefonas tik įrodo ,kad Nokia geras tel. nes juo naudojasi dauguma. su kuo nepakalbi,kas įgyjo ne Nokia-atsakymas: Nokia yra Nokia. Ir jau atejus laikui keisti tel…keičia į nokia. nu pažiurėkim į taip kai kuriu gyriamus siemens. nu man jis nepatogusTaipsugrūsta klava.dydid moteriškas o menių tai kraxas kažkos(pabrėžiu čia mano požiuris į siemens patoguma mano atvėju)

Varykit ka norit ant nokios nors persipleskit, vistiek faktai kalba uz save - NOKIA lyderisKietas

Sveiki vaikai klausykit baikit skiesti jai norit suzinoti rimciau tai remontuojam apie 65% nokia telefonu remonto ystaigose kokybe telefono jau nebe ta ir labai smukus zemyn tai garbinti ir aukstinti telefono neverta dej suderinamumo su kompu konkreti tragedija niekas netinka niekas nevalit aisku as nieko nesakau del 5110, 6110, 6150, 6310i nors pastarasis irgi ne saldainiukas. tai va bet kuris naujas nokia telefonas turi ygimta beda ir ne tik nokia nes kepa naujus modelius jaip piragus o del problemu nesigilina tai galiu pasakyti rinkoja nera nei vieno patikimo 100% darbinio telefono tik zaislai Piktas

Nokia kaip Nokia as neko pries ja neturi, man ji net patinka, bet jei jau prakalbom apie kainas ir funkcionaluma, tai NOKIA yra nepats geriausias ir jau tikrai nepigus telefonas. PVZ. Nokia 6600 apie 1619lt, 65tūkst. spalvu ir taip toliau. O SE T 610 irgi 65tūkst. spalvu ir siap akumas zymiai geresnis ir jo kaina tik 989lt. ir jis funkcianalumu tikrai nokiai nenusiledzia. Na tai vis dar sakot, kad Nokia nebrangus mobil.?ŠypsenaLabasLaimingasTūsas

Kokią įgimtą bėdą???

atsakysiu iskart i daug nuomoniu:

kas is to kad surenkamas malaizijoje ar dziunglese? jie gi ne mediniais plaktukais ten viska surinkineja, o tokia pacia iranga kaip ir visam pasauly, ir zmones ten ne vienarankiai, tiesiog jiems maziau pinigeliu reikia palyginus su visom suomijom…
jeigu lietuviai surinkinetu tai zinokit irgi butu gan pigu, palyginus su suomija. o ar mes surinktume modelius tik i siukslyna tikancius? ar jums viskas kas ne europa asocijuojasi su dziunglemis, dykumomis ir ebolos virusu?

kazkas sake: man nepatinka nokia dizainas Cha cha nu mirk is juoko Juokiasi
taigi jie visi skirtingi kaip juoda ir balta… negi visi nepatinka? visiskai visi???

kazkam tipo blogai laiko akumai. tipo po poros metu sugenda. nu tai ziurint kas juos naudoja!!! nokia tokia firma, kad ja naudoja i pakankamai nusimanantys apie mob prieziura ir mergaites po 14 metu, kurios nezino kada ir kaip kraut mobilu… ir ne tik 14-metems budingas toks dalykas. daugelis dar galvoja kad licio kauma glaima krauti bet kiek. deja - belekada, bet butinai iki galo! taip ir atsiranda blogi akumai… na aisku ne tik pas nokia taip darosi, bet nokia tarp tokiu mobiliojo rysio vartotoju yr apopuliariausias aparatas.

kam nokia palaiko mazai naujausiu technologiju? pasakysiu, kad ji palaiko viskas, kas tik yra gamtoje sukurta naujo. o apie alcatel taui patyliu Šypsena pats kazkada turejau alcateli, bet pries pusantru metu, kai dar nebuvo tokio poreiko najovems kaip dabar. tada jis buvo tikrai geriausias pirkinys. o dabar - raskit man telefona su symbian? tik SE ir Nokia !!! Sendo X jau isleido, bet ilgai teko jo laukti. o siemensas atidejo isleidima gal 8 kartus!!! ka galima pasakyti apie tokia firma ir jos programuotojus ir technikus? ka? na gal kai perkels savo programuotoju pajegas i pigesnes salis gal tada viskas pasikeis…? jau zada tai daryti. juk turbut niekas nesigincysim, kad lietuviai protingesni ir astresnio proto uz amerikonus ir kazkiek uz vokiecius Šypsena

toliau: viskas, kas gaminama mobiliesiems telefonams (softas, priedai) dazniausiai pritaikomi pirmiausia nokia aparatams, nes jie populiariausi (kolkas, bet kiti juos labai vejasi).

daug yra suaugusiu zmoniu kurie net zinute labai sunkiai sugeba pasiusti, o su nokia pvz mano tevas pats kazkaip ir issiunte ir pradejo placiau naudot mobilu… paskui siemensa S55 nusipirko ir naudoja normaliai. svarbu - lengva pradzia, kuria jam dave butent nokia, nors ik tol jis daug aparatu turejo…

pritarsiu berods tipazui, uris sake kad visos nokia funkcijos apgalvotos. tikrai. jau vien kai prisimenu kad SMS simboliu skaiciavimas jau pas 5110 buvo, o tokia tuopmetine naujove kaip alcatel 511 nerode kiek simboliu parasei ir tekdavo trinti po zodi kai siunciant perspedavo, kad tekstas i viena SMS netelpa. o kad alcatel 511 buvo techniniu poziuriu labai modernus tai faktas: mazas, funkcionalus, ir netgi wav formato a kazko panasaus palaikymas, kuomet galejai vietoj skambucio melodijos uzsideti ka tik norejai irasyt ais mikrafo. tuo netu toki dalyka turejo tik alcateliai ir sonu j5 ir j7. kas cia dar… manau viskas Šypsena

P.S. esu naudojesis gal 20 aparatu, is ju ilgai kokiais 10. tarp tu, kuriais naudojausi ilgai nebuvo nei 1 nokios. adbar turiu nokia ir mane nustebino jos funkcionalumas bei patogumas, uzbaigtumas. nors tobulumui ribu nera… daug dar ka galima butu tobulint.

P.S. anksciau buvau nokia priesas iki kaulu smegenu Mirkt

nenusileidzia? o tu irasyk i savo t610 nors viena is situ programu:

http://my-symbian.com/7650/applications/index.php (kaireje yra kategorijom suskirstyta)

neirasysi. o tarp ju tikrai yra nerealiu dalyku. tai kuris cia funkcionalesnis? nea net kalbos. 10 kartu geriau 6600 jei apie funkcijas sneket.

Visiskai sutinku,kiek gyenime turejau Nokiju niekad nepavede.Mersas masina ,nokia telefonas da best ir cia nera net apie ka diskutuoti Šypsena

[quote] juk kiekvienas telefonas metams einant genda…ir taip ishriskeja ju trukumai…viskas sensta ir luzta todel kad ir koks mobilus nera ishimtis…vistiek kazkada ta diena ateina kai spjaudais del mobilaus Nekaltas

Va ir papasakosiu dabar aš jums apie SE telefonų kokybę. Prieš kelias dienas draugelis nusipirko SE t100, šiandien jau veža į saloną remontuot, arba pakeist, visas softas užstringa, net išjungti neina, vienintelė išeitis - išimti bateriją. Dabar keikiasi ir gailisi, kad nepirko vėl Nokios (iki šiol turėjo Nokia, vargo nejautė). Čia pat, bangoje, skaičiau kažkurio iš bangiečių pasisakymą, kad jam tas pats vyksta su jo SE t610. Per NKTV Algis Ramanauskas pasakojo apie savo naująjį SE telefoną ir paminėjo, kad nors pripažįsta, kad telefonas labai mažas, gražus ir patogus, bet deja toks pat bugovas, kaip ir senesni Ericsson’ai. Kai kas iš mano pažįstamų turėjo senesnius Ericsson telefonus, pas visus softas nusproginėdavo, o dar neduok dieve truputį drėgmės papuola - abonentas neryšio zonoj garantuotas. Taip, kad spręskit patys, kas ko vertas.

Nesuprantu tu kurie sako kad Nokia yra pats geriausias telefonas - ant tu kurie sako kad nokia rulz ir viskas nekreipiam demesio, ish pirmo ko jus reikalaujat ish telefono ? pontu ? spalvotu ekraniuku su polifonkemis ? Ir nereikia sakyt kad Nokia geriausias telefonas tik del to kad ji turi puse lietuvos, zmones nezino kad yra Kiti mobilus telefonai ir tox faktas kad brangesni telefona pardavinet geriau negu pigesni, musu rysio provaideriai irgi pinigus skaiciot moka.
Kam jums reikia pvz 7650 ? Rodynet visiem savo nauja cacka ?(jei rimtai, uzduokit sau ta klausyma) Negi jus naudosit nei viena ketvirti tu funkciju kurie jame yra ? Bet jus gi turesit Nokia - mersedesa tarp telefonu! O as seeip vazineciau Porshe negu mersu Šypsena rimciau sakant telefona perkam skambint ir rashyt zinutes, o ne zaidimam zaist(rimtai, cia faktas)
Ish technines puses nokia isvys yra piece of [vulgar term for feces] - bluetooth joje neveikia normaliai Nekaltas, su palm’u surysht normaliai irgi problemos, menu(ytin soft klavishos) mane nervina bishki, bet vienas dalykas yra gerai - softas rashomas pastoviai ir stabiliai iseina naujos firmware’sai. Visi modeliai su 2 nuliais gale yra kazkox naktinis koshmaras - arba dizainas baisus arba viduje koshe. Rymtai geri nokijos telefai buwo 5110 3310 3210 6210 6150 o viskas poto jau pelkes.
Seip telefonas yra tox dalykas kaip batai - vieniem patinka vienas o kitiem kitas, a35 irgi telefonas Cha cha

Dar pamiršai paminėti 3510i - pagal savo klasę ir kainą tikrai labai geras telefonas. Sutinku, kad dizainas ne pats geriausias, bet patogumas naudoti, funkcionalumas, galimybės tikrai Gerai

nepasakyciau, kad tik nokios atlaiko “metymus-vetymus”. pas mane dabar vienas paprascausiu siemensu - ir ko tik jis nera mates…PavargęsPavargęsPavargęs be to - koks gali buti telefonas jei laiko minimum puse metu - to per mazaPavargęs

visiskai sutinku, tikrai viena is nepatikimiausiu firmu, ten kokiam siemensui kaip uzbanguoja, isleidzia c62, sl45, vat ir musa per firmos varda, o nokijom, kaip nera tokiu kilpu po kaklu, jos visos nekokybiskos. nors butu techniskai pazangios, net juokas ima is technines puses… dar tik dabar bando kazka vytis visus kitus… bet vat per reklama ir ikala i galva kad nuostabus dalykas… o is tiesu, kazkada net ir patys pripazino, kad 70 proc. 3310-3330 yra nekokybisku… tai ka jau kalbet apie nutylejimus…
viskas butu tikrai normos ribose jei, jei ne kaina, permoki 200-300 lt uz kazkoki sudi… varda… koks asilas gali uz nokia 3200 moket 600lt? ir t.t.

Bet tai nokia turejo uzsitarnaut geros firmos warda! Juk nebuwo tai kad wiena diena wienas zmogus sugalwojo kad nokia gera firma ir wisi jo pradejo klausyt! Turi praeit daug metu kad zmones pamegtu firma ir jos gaminius! Zmonen patiko kokybe, patogumas ir pan! Kad ir siemensai - pas juos bl wisokie apribojimai! Nors as turiu n3650 bet nepirkau jo wien del to kad tai nokia! Bent jau as renkuosi pagal funkcijos!

aš kiek nokiu turejau tai jokiu problemuNe išskyrus kad nusipirkau salone nokia ir kita diena nešiau softa perpust…ir kaip ir viskas. galiu tik viena pasakyt dauk kas rekia ,kad telefas šuudas, bet nei vienas neargumentuoja