Mobiliu telefonu kokybe is technines puses (pamastymai apie Nokia)

Nu tai as taip pamasciau kad jum sagem ir alckatel patys geriausi mob. Nes ne vieno zodzio blogo nerandu je alckatel valdo=]]]

alcatelis yra tikrai neblogas telefas
ziurint i kaina ir galimybes jis puikus

Kas dėl ilgaamžiškumo, tikrai neteigsiu, kad Nokia "gyvena ilgiausiai", bet poros metų man tikrai užtenka, nes po tiek laiko bet kuriuo atveju norisi naujesnio modelio, nes senasis būna jau morališkai atgyvenęs. Kas liečia kokybę apskritai, kai viena kartą nusipirkau Siemens c55 su krūva defektų, į Siemens apskritai praėjo noras žiūrėti. Vieni patvariausių gal visgi Motorola - mano tėvukas turi, gal jau 4 metai, o dar baterija normaliai tebelaiko. Bet funkcionalumo atžvilgiu kol kas geresnio už Nokia neradau. Paturėjau visokių telefonų, bet po Nokijos labai sunku nenusivilti, kai pamatai, kad nėra tos ar kitos funkcijos. Ir vėl sugrįžau prie Nokijos, jau beveik metai turiu 3510i ir kol kas dar neturiu kuo skųstis. Labai mielai nusipirkčiau ir kitos firmos telefoną, jei jis atitiktų mano reikalavimus funkcionalumo atžvilgiu, ir kokybės be abejo, bet tokio dar neradau. Ir čia visai ne įsitikinimų reikalas, ir ne dėl vardo, ir visai ne dievas man ta Nokia, bet man šitos firmos telefonais naudotis patogiausia.

neisivaizduoju kaip mobilu galima tapati turet ilgiau nei 1m.

Aš tai visomis keturiomis prieš NokiaNekaltas šiaip nieko telefai, bet kad geriausi už savo kaina, tai jokiu būdu nesutinku Ne… tiek samsung, tiek siemens, tiek SE, kuria geresnių daug modelių… aisq, jeigu jau jums patinka Nokia meniu, užrašas ir šiaip, tai imk nokia į nagus, bet aš neimsiuNekaltas man vien dizaians nokia baisiai nepatinkaCha cha

Krc, kas sakė, tautos vaisius- bulvė, tautos tėvas- leninas, tautos telefas- nokiaCha cha

P.S. čia tik lietuvoje yra susidariusi gera nuomonė apie Nokia, kitur ji blogesnėNekaltas pvz anglijoje nokia yra Blogai ženklas, na bet jie turi Lt visokiems DoCoMo telefams ar pan:C

Savu laiku as pakeiciau ivairiu firmu telefonus ieskodamas geriausiojo,taciau vistiek mano pasirinkimas baigdavosi NOKIA firmos telefonu…Šypsena

Va va, būtent. Sutinku su kiek aukščiau pasisakiusiojo kai kuriomis mintimis, kad pvz. kai kurių Nokia telefonų dizainas ne pats idealiausias, bet pvz. turėjau Samsung’ą - dizainas tikrai Gerai, bet jau meniu, funkcionalumas, po to, kai paturėjai Nokia, atrodo taip tragiškai, kad Žliumbia

O tu pats kada nors Nokia turėjai?

paaugsi,baigsi maivytis ir suprasi Mirkt

Na 3310 Naudojau 2 metus, paskui atidaviau sesei, ir ji jau daugiau nei puse metu dar sekmyngai naudoja Laimingas dabar turiu 3510i ir dar nepavede Šypsena
Tikrai nesutinku kad Nokios prastos kokybes !!!

Ir as neisivaizduoju…kaip galima tureti kazka kita nei nokia…

jis matyt tik A35 pripazystaCha cha

Galvojau kad nokia geras telefas,bet pamaciau kad uz ta pacia kaina galiu pasimti zymiai sustresni telefa,tikrai nokia nera ant tiek gera,kiek ji lietuvoje populiari…

Tai kas neturit litu tai ir pirkit sagemus ir girkit juos…

Ne lituose esme galiu pirkti tiek nokia tiek ericsson tiek alcatel
bet naudoju siemens, samsung ir vargana nokia per mano rankas perejo tikrai daug telefonu skaiciaus jau nebepasakysiu siuo metu technines kokybes atzvilgiu geriausi samsung (3 metu garantija daug ka duoda)…
zinoma jie nepatis funkcionaliausi bet pakankamai kokybiski… kyla klausimas pagal ka lietuvis renkasi telefona… ogi vaziuoju kazkada troleibusu ir girdziu kalbasi vyriskis su moteriske nusipirkau is tele2 telefona Nokia ir kalbu, drauge sake, kad nokia geriausia nes pagaminta suomijoj… taigi nuliudinsiu dauguma kad jei ir parasyta made in finland tai nieko nereiskia paskutiniu metu del dideliu darbo kastu nokia perkelia savo gamyklas i pigesnes darbo jegos krashtus Šypsena tiesiog tie telefonai simbolishkai surenkami suomijoj o pacios plokstes montuojamos lenkijoj, cekijoj… paskutiniu metu nokia zvalgosi i kazkstano puse…
nebera nokia jau brandas kuri dievina visa europa… ateis laikas kai tie patis zmones kurie cia raso nokia dievas rasys nokia "gaidys" Cha cha funkcionalumas neturetu buti tas kriterijus pagal kuri turetu rinktis kiekvienas piplys turintis telefa… neisivaizduoju kam 7okui IR, GPRS, EDGE ir pan… nejaugi zmogus rasantis "kaip galima gyventi su tuo paciu telefonu 1 metus ir ilgiau" yra didis verslinkas (sorry biski nukrypau)
bet faktas, kad pries perkant nokia vertetu pamastyti… nesu nokios priesas bet susidures su ju kokybe nokioms visada sakysiu ne Baisu. Tiesiog noretusi kad lietuviai karkartem pamastytu ka perka… o nesiremtu geru draugu nuomonemis dalis girianciu nokias netureje kito telefono…

nu as tai turbut rinkciaus nokia, net jei buciau vienas toks, nes seniau kol neturejau nokijos turejas mane tiesiog Veee nuo ju, bet kai natycia teko apturet tai dabar Apkabinimas Apie patikimuma, tai galima daug visokiu mitu prikurt, as irgi galiu papasakot idomiu atveju is praktikos nokia naudai. Taip kad pernelyg subjektyvu. Jau rasiau, kad Nokia mane paperka isbaigtumu, naudojantis jauciasi, kad kurejas apgalvojo kiekviena f-ja, visi niuansai apgalvoti.

Beje, lyrinis nukrypimas, kas norit daugiausia funkcionalumo uz maziausia kaina dairykites i alcatelius. Rimtai. Reikalas tame, kad ji isleidzia modelius visad veliau nei konkurentai, del to jie buna funkcionaliai pranasesni ir tuo paciu pigesni. Del kokybes jaudintis irgi neverta, nes firma dirba ishskirtinai rysiu sferoje, bet ju pagrindinis biznis ne telefonai o iranga, todel gali sau leist duot "daug telefono uz mazai pinigu". KAs netikit pasidomekit pvz. naujais 535 ir 735 modeliais.

jo funkcianalumas samsungas tik dabar pristate telefona, bus isleistas po puses metu, kuris gali tv valdyt ir tai didele sencacija! o nokia jau 5 men kaip naudoju savo nokia netik tv pulta bet ir centru, dvd, vsh grotuvams. Ir kaip as galiu pereit dabar ant blogesnio pvz ant samsungo jei tik po pusmecio pasji bus tokia galimybe… (jau nesneku apie kitas firmas) ar 3650 6600 N-GAGE MATET kokie zaidimas pasjuos dabar(nulauzti n-gage)!!! ir dar o kur paskitas tokie mob kaip 3650 6600 n-gage 7650. hm sx1 ilgai laukimas nesulaukimas. alkatel ? sagem? siemens? samsung? hm nei po viena neturi tokiu galingu mob. ar 7700 tai ka man laukt kokio alkatelio dar 2metus kol isleis su tv mob?

xe xe xe, geriau naudokites telekomo paslaugomis Juokiasi

Ka jus cia nusipezat, ble nx tos jusu NOKIA gaidys pats didziausias pasaulyje, jau SENDO geresniJuokiasi uzpisot su savo nokiju garbinimu. Pats pardavineju telefonus ir zinau kas dazniausiai genda, ir pas ka yra geriausia kokybe. Jei kas neaisku klauskit privaciai?

Nesikišiu į šitą temą, nes matau daugelis protuolių sugeba užginčyti faktus tik tokiais sakiniais kaip "nokia THE BEST!!" arba "Turbut jis a35 naudojasiCha chaCha cha"… kažkaip skaitant šitą temą akis užkliūna tik už kas penkto posto, kai žmogus turi ką rimto pasakyti Nekaltas