Miniatiura


Miniatiura

Ta nakti vejuota,ta nakti zvarbiai sviesia geltonais lapais parke puosesi klevai…

ohoho kox remas Šypsenamaximalistinis

zashibys… nreali fotke… spalvota sto balnai perdegus ania? nu ne tame esme. klasiskas vaizdelis. su tokiu gali kaimo turizma reklamuoti.

Visai nieko, tik kam toki dideli rema reikejo daryti, a? Cha cha

nu ir as pareiksiu priekaista del remo…

nu ir reiksk, i savo pasiziurek Šypsena

jetus tu mano priimk kritika vaikine Šypsenaremas per didelis man i vsio Laimingasne apie mano foto cia kalbama manaw Mirkt

ne apie mano foto irgi, o apie mano rema, ka noriu ta ir rasau, pasiziurek i savo remus (visom prasmem)

kuo tau tas remas per didelis? trukdo ziuret? galva svaigsta ziurint? iskreipia ka nors? keicia kas jo centre? kas tam remui yra? kodel jis per didelis, kodel kiti remai yra ne per mazi?

axy ko cia pariniesi? Cha cha

ka nusipeza

axy relax Mirkt

visu pirma nekelk cia audru ir MOKEK primti kritika visu antra nekisk komentaruose apie sawo darba mano darbu visu trecia apie rema… jis nustelbia foto MAN, nesiziuri MAN. AS isreiskiau SAVO nuomone… TAM ir yra KOMENTARAI ir visu ketvirta atsipalaiduok

KAS CIA AUDRAS KELIA, SAVO KOMENTARUOSE kisiu KA NORESIU, APIE NUSTELBIMA, AR GRAZIAU BUNA KAI ATSIDARAI TA KVAILA BITES LANGA BALTA IR KAMPE MATAI KOKI BRUDELI? TAIP PASAKYSITE, TADA ZYMIAI GERIAU, NIEKS NIEKO NENUSTELBIA , VISKAS BUNA ZYMIAI GRAZIAU IR “ZIURISI” DAUG GERIAU, NES NERA KVAILU REMU, KURIE TIK APRIBOJA NUOTRAUKA, KAD IGUDUSI AKIS GALETU NEVARZOMAI ANALIZUOTI NUOTRAUKA. ATSIPALAIDUOTI MAN NEREIKIA, AS DABAR LABAI GERAI LAIKA LEIDZIU IR TIK UZSUKES I BITE KARTS NUO KARTO IR APTIKES TOKIU NESAMONIU KAIP tavo PARASAU TOKIA PIKTA ZINUTE, TAIP KAD pamastyk SIANAKT APIE REMUS IR SUSAPNUOK VIENA GRAZU. IR AS NESU BLOGAS ZMOGUS IS TIKRO

nesinervuok, as tik isreiskiau SAVO NUOMONE Laimingas

kur jus cia rema matot??? puikus fotkes fonas! Šypsena kas del pacios fotkes turinio, tai man ‘nekabina’…gal labiausiai del to, kad vidudienis,- labai sauleta… zodziu…

mano nuomone:kaip BW fotografijai -tai per daug marga(too busy)

Nei prideti, nei atimti. Pagarba. Rek

normalus remas, viskas tvarkoje REK