Miniatiura

Gerai Gerai Gerai Gerai

zajabys tas remas. jei butu raudonas koks tai py.zda nx butu. o dabar ziurisi padoriai.

Jeigu as pasakyciau kad man nepatinka juoda spalva, tai dar nereiskia kad as rasistas. Axy, nesiparink kaip negras statuose. Tu turi savo nuomone, bet komentatorius gali tureti ir kitokia nuomone. Bet tai dar nera pagrindas visokiems pykciams. Nebent esi isitikines jog tik tavo vienintelio nuomone yra teisinga Cha cha rek

remas man labiau nei foto Taip

joooo… axy zhostkai tu chia Liežuvisgerai Badas pasake o remas man patinka!

waw labai grazi liux Gerai

Grazi foto GeraiKompozicija patinka Gerai Geraiaxy, kam taip uzsipuoliai, juk jo nuomone yra jo nuomone, stengiesi pakeisti? NekaltasViskas gerai Mirkt

Šypsenakaip suprasti minksta? o del kontrasto nesutikciau Mirkt , dingtu daug pustoniu, kurie ir sukuria ramia vidudienio atmosfera. beje visi aisku suprantam, kad nuotrauka sumazinus jos tas vadinamas “sharp” praranda savo reiksme kazkuria prasme, gi detaliu skaicius sumazeja daug kartu, o sharpinant sumazinta gauni iskraipymus, nu zodziu, dekui uz komentarus i tema o ne kazkokiu atseit remeliu gaidinimus ir pradekim atskirti kada vienspalve juosta aplink fotografija yra remelis, o kada fonas, apribojantis centra nuo aplinkiniu trukdziu.