Mes jau turim zaidimu klubo logo!!!

Mes jau turim zaidimu klubo logo!!!

Na va as apakes uzdejo *****a tetri nors gal geriau ne gu nieko.Nu cia jau kaip sakoma pagal kiekvieno skoniVeee

http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/201.76503.387…-=(31577
5651

Pabandysiu fotke imesti i galerija jei nepavyks eikit i http://www.bite.lt/plius spauskit zaidimu klubas ir pamatysit

o man tai nepatinka kad laikrodis bus apacioj, nebent pakeis, o daugiau tai bbs, jokio skirtumo ir del spalvus sutikciau kad per blankios.

Tiesa pasakius shita esu mates, tachiau visviena nesuprantu kodel ne joystikas o gameboy yra… Nekaltas

aj, kaip yr taip gerai, as manau, is pradziu verkem logo - gavom, dabar verksim kad pakeistu tai is vis uzsitrauksim bangos adminu nemalone Šypsena

As truputi nesuprantu su ta Bite+, kas cia bus? gal galit kas nors paaiskint? O logo tai visai nieko, paprastas ir gerai Šypsena

A per wap’ą to logo kaip nebuvo, taip nėra ir dabar

Tai yra kas bus ish bangos. Dabartinis bangos dizainas bus pakeistas shiuo ir banga bus pervadinta i Bite+

Taip pat pataisiau temos pavadinima…

baisus logoVeee

o man tai visai nieko Šypsena xebra, juk cia galaxy! Šypsena klasika Girtas

Aij, vis geriau nei nieko Šypsena

Nepagavau kampo kam ta statistika apacioj Cha cha

viskas taip zhalsva

Ir *****a bite+ pasalino sms nemokamus Piktas Šypsena

jo viskas grazu, bet logo tai vistiek tragiskas, na blogesnio negalejo sugalvot. a nu gal blogesnis butu koks playstation gamepadas. ai nu bet px, gerai, kad nors blyskus, tai nelabai ir matos.

koks levas Veee
cia dar tik gameboy color kuris yra 2-3 metu senumo Baisu
seip labai blogai kad yra laisvos vietos neishnaudotos!!!
temos suspaustos paveiksliukai mazhesni.
viskas zalia.
o seip gal biski ir graziau atrodo bet visa kita tai Veee Veee Veee NežinauPavargęsKandaPiktasIgnoruojuIgnoruojuNustebęsKiaulėKiaulėNeNeŽliumbiaŽliumbiaLiūdnasLiūdnasSudužusi širdisSudužusi širdisNekaltasNekaltasNekaltas

Na galir sita tema paversti OT bet viena sklausimelis o kaip suprast man pav yra tie nemokami sms i bite o kiti sako kad jiems nera tai kur cia suo pakastas???

Na logo tai logo (nekoks), bet kad zinuciu ner tai negerai Cha cha

hahha, toki atsiprashant ****a net logo geda vadint