Mes jau turim zaidimu klubo logo!!!

Nuva, bet manau bangos dizainas geresnis buvo, bite+ tai spalva kazkokia ne i tema Nekaltas

nu spalva tai nelogiska. pasedi 15 min. bangoj ir negera daros an akiu, aptraukia rukas akis ir psio, reiketu spalva jiem tai tikrai pakeisti.

na taip, tikrai begales tusciu lopu, na tai tikrai negerai. spalvos visai nieko, beveik tokios pacios kaip bangoj, nesuprantu ,kodel del to reiktu skustis. Siaip man, asmeniskai, isvis nepatinka balti puslapiai, nu bet ka padarysi.

Kas nusprende toki logo uzdet?Nekaltas

Na rimtai nera sms Šypsena bliamba negi gaila buvo palikt sms Šypsena

Nu ka as galiu pasakytCha cha?
Nusivyliau,visas vaizdas perkreiptas i kaire reikia kede pasistumt labiau i kaire norint ziureti tiesiai i postus,
Visokie Mano irankiai ismetiti be tvarkos,
Na,bet LOGO tai neregetas gaidysCha cha jau geriau zilitona butu ikise negu GameBOy kur pavaizduoti 4 super duper galingi lektuvaiCha cha.
Isvada:
GREICIAU DARYKITE TVARKA BITE+

p.s o kur nuajos ikoneles?Cha chaGirtas

Grazinkit banga!!! galetumet zinutes tekstus nors truputi daugiau i desine pastumteleti o logo tai gaidys. Laikrodi i virsu galetu perkelti

Apsisika jie su tokiu savo dizainu Veee Nesamone Blogai sugadino gimtaja BANGA LiūdnasBaisu

nu ka zinau ta bite+ kolkas nepatogi, bet tex priprasti

Man tai visai nieko… Vis geriau nei nieko… Skirtinga, bet priprasim…

Kodel kazin tikrai nepaliko kaip buvo, kad zinutes desiniau daug buvo? Dabar tas pilkas plotas kaireje, tai isvis Baisu
Spalvos tai tikrai pribleso, is pradziu pagalvojau, jog monitorius isbluko Cha cha

ko jus zliumbiat del tu SMSu? dziaukites, kad reklamos dingo! krc del tu susiktu keliu nemokamu zinuciu taip ardytis tikrai neverta. Jeigu jie vel prades kist reklamas tada jau siulyciau kelt shuma, bet kolkas neverta.

taigi liko tos smsŠypsena soneŠypsenaNekaltas kita vertus gal jos neveikia… dar nabandziauJuokiasi

Na cia toks ir zliumbimas Cha cha Uz tas sms menesio gale gaudavai + 30 i mobilu… O kaip banga uzluzdavo tai buvo galima i minusa siust Šypsena Jeigu buciau dar pasiuntes pora dienu butu uzskaite kaip uzmenesi Šypsena ir ~ 1000 sms buciau gaves Apakęs

Logas turbut baisiausias is visu naujuju. Issigandau net Apakęs Pasikartosiu, bet atmestinas darbas tikrai Blogai Paveiksliuka nupaisyt ir grazesni galima

Cia tiems kurie verkia del SMS:

Is sio puslapio galit sisuti i visus Lietuvos tinklus tik nzn kiek ilgai kartais sms gali veluoti del serverio apkrovos.
http://sms.vaizdas.net/

o jums labai didelę reikšmę turi šitas LOGO? jei nepakeis mirsite? man tai 0 emocijųNekaltas

Kaip kam, bet man tai dizainas shi labiau patinka tiek dizaino pozhiuriu tiek patogumo… Nors zhinoma ranka pripratus jau prie vezhiu, tachiau per shiandien atpratau ir man tikrai pasirode shis dizainas viskuom priimtinesnis. Nors kita vertus labai gaila, kad banga numarino Žliumbia

Šiaip viskas OK, tik galėtų priv. žinučių ikoną į viršų perkelt, bei sugražint ‘Mano temos’… Ir nafig jį panaikino, dabar labai nepatogu…Piktas

pritariu, as jau ir atpratauŠypsena, bet tas logo… toks didelis ir shlykstus…