Merginoms

Merginoms

Jei pastotumet nuo mylimo vaikino,pasakytumet jam,kad laukiates jo vaiko,jis butu laimingas,bet po kurio laiko,kai jau esate nescia apie 3 menesius,jis jums pareiskia,kad negali su jumis buti,kad nera pasirenges.Ar darytumet aborta,ar pasiliktumet vaika?Ka galvojate apie merginas,kurios darosi abortus?

abortąTaip

nu tai dar pirma reik toki durniu susirasti…aisku pasilikciau, o kuo cia detas vaikas del tevu durnumo…ydomiai cia nera pasirenges auginti, bet padaryti buvo pasirenges…auginciau viena, o cia jau jo problemos…man abortas yra nepriimtinas ir kokia situacija bebutu tai nera iseitis nuzudyti savo vaika…tokios merginos man zudikes…

3 menesiu aborta? JuokiasiJuokiasiJuokiasi gal tau paprasciau galva sau nusipjauti butu? Cha cha

o tu gal nezinai kaip abortai kenkia merginos, moters sveiktai?..ir kokie padariniai gali buti visa to?..apsisvieskTaip

kai truputi susipazinsite su LT teises aktais ir laikotarpiu, per kuri daromas abortas, sios diskusijos manau net nebebus.

pasiusciau as "teveli" kuo toliau ir dziaugciausi motinyste be tokio liurbio

Išvis,abortai Blogai reikalas Nekaltas geriau saugotis ir nereiks sukt galvos dėl jų

AS KALBU APLAMAI APIE ABORTA KAIP VEIKSMA, O NEZADU GINCYTIS KADA JI GALIMA DARYT…

pirmiausia, ne "aplamai", o apskritai. o visu antra, kartais geriau padaryti aborta, nei pagimdyti invalida, ar siaip nelaiminga zmogu.

kiek žinau, jei nėra jokių rimtų grėsmių motinos sveikatai ar įtarimų, kad vaikas gali būti labai apsigimęs, pas mus abortai daromi iki 12 savaičių. o tas yra ~3 mėnesiaiNekaltas

Juokiasi

na ,bet musu teisininke geriau zino LT teisesTaip gal geriau nesigincijam

o aš su niekuo ginčytis ir nežaduNekaltas

ale vat kas yra tos LT teisėsApakęs

jei tevas nepasirenges auginti savo vaiko, tai nereiskia, kad jis gims invalidas, del to , kad jo tevas nesubrendes vaiku auginimui…Nekaltas

cia gincytis turejo buti kabutese, bet tiesiog nepadejau, nes galvojau, kad suprasi ka turejau omeniTaip

gal galėtum man paaiškinti, kaip tu suvoki tą "šiaip nelaimingą žmogų"? dėl invalido taip, tam tikrais atvejais sutinku. nors ir tai dar priklauso nuo apsigimimo laipsnio - pažįstu ne vieną neįgalų žmogų, pasiekusį gyvenime daug ir labai daug ir nėra net kalbos, kad galbūt jie būtų geriau negimę. o tas "šiaip nelaimingą žmogų" tai čia kas? ar tai, kad vaikas be tėvo augs?

nu aš kaip ir supratau, ale ne esmėCha cha

Moteriai pageidaujant, leidžiama nutraukti nėštumą iki
12 savaičių, jei nėra šiai operacijai kontraindikacijų. Didesnį
nei 12 sav. nėštumą leidžiama nutraukti, kai jis gresia moters
gyvybei ir sveikatai.
apie nieko negroja. be to, kalbant apie rizika, abejoju ar protinga moteris tiek laiko budama nescia net svarstytu galimybe nutraukti nestuma. galu gale pries lendant i lova galvot reikia

gal kokios vairavimo? Nekaltas