Merginoms

Priklausomai kiek metu, kokia soc. padetis. nutraukt nestuma jei lb jauna ir nera pinigu

prie ko cia tas tevas… nx isvis toks tevas reikalingas, kuriam vaiko nereikia? Piktas kada padiskutuosim placiau ir argumentuosiu labiau, bet mano galva siuo metu truputi administraciniais teisiniais rezimais uzkimsta Cha cha

as irgi taip manau. nes po to ismeto vaikelius po vaiku namus, kuriuos jie tikrai negauna tinkamo auklejimo, meiles ir silumos. tik retas sugeba pamirsti psichologines traumas patirtas tose istaigose.

Vava poto senatveja tokios lervos susivokia, kad vaika pagimde. kaip taisykle bandita ar degrada koki. Retas is vaiku namu zmogum iseina

su šituo aš sutinku. mano klausimo esmė buvo ne tame. tiesiog pasidarė įdomu, ką tu turėjai omeny sakydama “šiaip nelaimingą žmogų”Nekaltas

aha, pridaro gegutes vaiku, o po to svaisto i kaire ir i desine, galiausiai pacios degraduoja ir vaika su savim nusitempia

Taigi idomu kuriam sluoksniui autore priskiriamaNekaltas

As pati dabar esu nescia,iki gimdymo beliko apie menuo su puse.Pati tikrai nedaryciau aborto.Tiesiog turiu drauge,su kuria tas atsitiko,jai teko daryt aborta,del jos pacios klaidos,ji zinojo,kad nieko neturi,nei tevu,nei artimuju,ji pasitikejo tik vaikinu,kuris su ja taip pasiilge po visko.Ji padare aborta,nes neturejo nieko.As jos nesmerkiu,nes suprantu,kad gyvenime yra ir tokiu situaciju.Smerkti visada yra lengviausia,bet suprast nieks nenori

aš prieš abortus Nekaltas

as tai is esmes pries abortus, bet situcaija situacijai nelygi…visko buna… sitos merginos vietoj as gimdyciau o ta ****ziu su smegenimis kelnese paprasciausiai pamirsciau…

o as pazistu viena debile, kuri pi.sasi kaip kate ir dar mokykloj besimokydama sugebejo 2 abortus pasidaryti… nors sorry, visiems gerai zinomo visuomenes veikejo dukra is padorios ir pasiturincios seimos

Eik nx

šiaip, viskas priklausytų nuo situacijos…Bet esu prieš abortus…Ne

pateisinu tik isprievartavimo atveju ir kai gresia apsigimimai,gresme mamos sveikatai.o ka daryt visokiom 16-inem kurios netycia pastojo ir berniukai nebemyli po to…pries lendant i lova isitikinkit kad turit smegenis bent kiek didesnes uz voveres.

pakraupau nuo atsakymu.

o kas del nagrinejamo atvejo, tai… gal jau ir veloka darytis aborta. as tokioj situacijoj, kreipciausi i gydytojus, jei jie pasakytu, kad jau velu, tai tada susikaupciau ir gimdyciau, ir auginciau, o tokio “tevelio” prie savo vaiko neprileisciau - jis nevertas, nors… kas zino, gal tas "tevelis’ dar apsigalvos ir po poros dienu atbegs pas mergaite prasydamas atleidimo ir sakydamas kaip ja ir ju busima vaika myli… niekada negali zinoti, kaip kas bus.

nusišaučiauTaip

Nuo tevo "noro" mano sprendimas nepriklausytu.
budama mokykloj, svarstyciau. db gimdyciau.

o siaip Moteris patarciau galvot pries atsigulant ir nepamirst kad yra apsisaugojimu budu gausybe. o matematinius skaiciavimus palikti shopingui

idomu kaip susikauptum ir augintum jei nebutu babkiu, artimuju ir tt… nemanau, kad vaikus reikia augint BET-KO-KIO-MIS SALYGOMIS! Jei negali suteikti maximaliai gerbuvio, auku tikrai niekam nereikiaPavargęs

aisku gimdytBe be beprie ko cia vajkas jej tewas durnas kaj kiaules subine?JuokiasiCha chaCha chaCha cha

panasu, kad tavo smegenys kaip kaiules Ignoruoju turinysPavargęs