(merginom) pagal ka renkates apie bachurus?

pagal tai, kai elgiasi ir aisku pagal grazu uzpakaliuka ir veiduka Flirtas

Pagal charakteri pirmiawsia… Taip Na, ishwajzda irgi shiek tiek rejshkia, bet nedawg… Ne Swarbu, kad butu mielas Myliu, simpatishkas, zhawus, supratingas, linxmas, protingas, malonus, drasus ir t.t… Nebutinos wisos sawybes… Ne Bet bent dawguma… Taip

nera tokios detales pagal kuria tu rinktumeisi zmones… jie tiesiog “traukia” Cha cha

as tai turiu tokia nuostata: nereikia paciam ieskotis merginos, jei nores, pati tawe susiras, juk musu vaikinu, yra mazew nei merginu Cha cha tad jos turi labew stengtis

klysti, o kas jei ir merginos galvoja kad butent jas turetume kabinti… taj taip ir vaiksciosim po viena Šypsena manau kad pastangos turetu buti abipuses Taip

Am…yra leketas kriteriju taciau dazniausiai buna tajp jog zmogutis kuris tau patinka buna visiskaj priesingas tavo kriterijams…GirtasMyliuMirkt todel jais emiau nepasikliauti…Mirkt

…Kazkaip Aciranda Tarpusavio Rysys Jej Patinka Jis Tave Traukia… Nekaltas
…O Siaip[ Kriteriju NeraŽvaigždė

vaikinus renkuosi pagal prota ir bendtavima. Apkabinimasjai bendravimo nera ir isvaizda nepadeda. Kietasbeje kad butu nuosirdus ir istikimas Cha cha

F5c_wZ3_414e_X5 renkasi vaikiną. Pasirinkimas labai mažas - juk ją domina tik tokie vaikinai: liliputai, industrialistai, ilgaplaukiai, mėgstantys skaityti knygas ir turintys britvas. Taigi, pasirinkimas mažas, bet geriau toks vaikinas, negu bet koks.

renkuosi visada savo skonio Cha chaDDD~

pagal pinigus jos tik Pavargęs Cha cha

Netiesa Liežuvis~

mhm…tokių temų tikrai buvo Mirktna bet neesme…man svarbiausia originalumas(stilius…), drąsa ir pasitikėjimas savimi

Yra keletas dalykus, pagal kuriuos kai kuriuos iškart pastebiu Myliu O šiaip nieko ypatingo Mirkt Cha cha

ka tu supranti… Cha cha

Nu man svarbiausia tai charakteris (kuris man itiktu), bet isvaizda juk irgi turi reiksmes, vaikinas turi buti simpatiskas, kad trauktu… Laimingas

niu bendrauji su zmogum ir matai arba jis tau prie sirdies arba ne…o jei tajp tiesiog gatvej…taj turbut kaip ir jus pagal isvaizda matyt… Mirkt Juokiasi Cha cha

Aš renkuosi pagal charakterį ir protą, na visai neblogai jei dar ir išvaizdus ir išsilavinęs Mirkt Cha cha

na pirmas zvilgsnis i akis ir sypsena.o poto i charakteri…