(merginom) pagal ka renkates apie bachurus?

(merginom) pagal ka renkates apie bachurus?

pagal ka merginos renkates bachurus?

hm…kazkaip tokiu temu man atrodo buvo milijonas…

svarbiausia kad nusiprauses ir issivales dantis butu, po tau jau galima galvot apie visa kita

Tikrai Ne pagal pinigines stori…Liežuvis Pagal jo buda, charaktery, ir trauka Cha cha

Drisciau abejoti.

ka ash zhinau pagal ka…tiesiog patinka arba nepatinka.

Taip Taip Taip

O ar juos reik rinktis? Jie kazkaip stebuklingai netycia atsiduria musu pasaulyje Šypsena Bet shiaip wisada jauciu, ar tarp musu yra trauka kazkokia, ar nera niekoCha cha

Va kaip jau cia kas minejo ta trauka, kaskaip buna vaikinas atrodo ir labai geras, fainas, grazus ir t.t. bet jei nera tos traukos arba taip vadinamos chemijos tarp manes ir jo tai nieko nebus… O kitas buna is pirmo zvilgsnio nieko ipatingo, bet kaip pradedi bendrauti ir daugiau pazinti pajunti tam tikra chemija. Dar sakyciau reikia bendru interesu, nes jei nieko bendro neturi su tuo vaikinu ka su juo veiksi? Ar apie ka kalbesies? Siaip cia dar daug galiu prirasyti Mirkt pas mane tu kriteriju nemazai, bet kaskaip neatrandu kas visuos juos atitiktu Juokiasi Tad manau siam kartui chemijos pakaks atsakymui Tūsas

o man labai patinka ilgaplaukiaiCha cha

koki pirma karta girdejua apie xemija tik gerai… klausyciaus ir klausyciausŠypsena

Bendras vaizdas svarbiausia: charakteris, protas ir isvaizda ji sudaro…Šypsena

mano idealas butu svelnus labaj geras bachuriukas is vidaus o is isoret tamsiu plauku zaliaakis raumeningas grazej apsirengesTaipFlirtasMyliuDrovus

pagal charakteri, booda, kartais pagal isvaizdaLaimingasFlirtas

norit nenorit vis vien pirma i akis krenta ishvaizda…tai vat is pradziu ziuriu i ishvaizda…jei ji mane tenkina…tada susipazhinus ziuriu i charakteri…va… Šypsena

katatonia, ch3oh, jūsų žinutės rašytos 2:55!
Kada jūs miegat?

Juokiasi

Manau kad pirmiausia i akis krenta isvaizda, o poto bendravimas.Juk kad ir koks vaikinaz bebutu grazus ir jei jis bus tupas tai ir bendraut su juo neidomu VATMirkt

tai taip ir miegu nuo 3:00 iki 7:30…Cha cha …paskui wisa diena Pavargęs … bet jau su tuo susitaikiauCha cha