(merginom) pagal ka renkates apie bachurus?

kol susipazysti, tai ziuri i ishvaizda, bet paskuj jej xarakteris durnas tai net ishvaizda nepades… Ne

is tikruju pirmiausia i akis krenta isvaizda,veliau kai pradedi su tuo zmogum bendrauti,ziuri i charakteri,bendravima,tai kaip jis su tavim elgiasi,jei jo elgsena nepatiko,isvaizda neisgelbes jo

Nu rimtaj…NekaltasNežinau~

pradziai pagal isvaizda Šypsena svarbu, kad butu susitvarkes, svarbus, normaliai apsirenges. toliau seka xarakteris, protas, kai jau susipazysti … tarkim jei vaikinas kalba tik apie futbola ir neturi daugiau nieko pasakyt tai ka gali su tokiu veikt Nekaltas

pagal saveaApakęsApakęsApakęs

pirmiausia krenta i akis sypsena TaipValio

[quote]Pritariu, tikrai pirma kart sutikus vaikina, turi Jis kazhkuo uzhkabint, arba ne. Jeigu kazhkuo traukia, galima zhiuret toliau, o shiaip , nereikia kazhkokio grazhuolio modelio Cha cha Turi but nuoshirdus, mielas, simpatishkas, linksmas,bendraujantis,…

taj jau cia panos sau wyra renkasi, o ne wyras zmona? nu cia db kajp? ot laikaj atejoJuokiasi

cia priklauso nuo situacijos kurioje galima sutikt vaikinus. Pvz. sokiuose man lb svarbu kaip jis apsirenges, susisukaves, kaip juda. Tarp draugu stebiu kaip jis elgiasi, ar laisvai bendrauja.

Automobilis, butas, sąskaita banke, nuolat suirzusi buvusi žmona ir du šlykštūs vaikučiai nuo dingusių meilužių.

pagal būdą,išvaizdą,manieras ,kartais ir dailus užpakalis pliusų prideda.

[quote] sau į rimtus vaikinus niekad nesirenku,jie patys kažhkaip atsiranda ir jeigu sužhavi charakteriu,išhvaizda kažhkokia įdomesne patraukia,tai ir viskas ;> . mano vaikinas turi turėt gražhias akis,ypačh žhavi mane rudos ;> .Nekaltas aišhku gražhus kūnas irgi ne pro šhal . bet svarbu,kad vidus nė ką mažhiau atsiliktų nuo išhvaizdos ;> .

kiek galima tokiu temu? >:/

Taj kam iškeli?Žvaigždė

Pagal ką atkreipiu dėmesį? biologiškai - pagal kvapą Šypsena

o man atrodo atvirksciai Liūdnas

dabar jau milijonas ir vienaŠypsena

Pats swarbiausias dalykas waikino charakteris.o po to wisa kita.aisq pamacius gatweje sunku nusprest ar jo budas fainas,todel pirma atkreipiu demesi i iswaizda…Šypsena

Ignoruoju

Pagal charakteri… ir tik veliau pastebiu jo isvaizda…