Mergina, tarnaujanti kariuomenėje?

tas irgi nera blogai

Cha cha

Jau geriau eik i policija…
Vis ka nors gero padarysi Taip

Ne vienas man ta siule,taciau norai ir svajones linksta prie krasto apsaugos
Taip

zinai, gal kita kart- betkokiu atveju man niekam nieko irodineti nereikia, kaip "as galiu" arba "kuo as blogesnis uz kitus"…Mirkt
beje su shauktiniais merginu nelabai leidzia tarnaut…Mirkt nebent "karo akademijoj or something…Mirkt

P.S. kazkada norejau stoti i karo akademija- dabar jau ne…Mirkt
o tarnauti, kaip paprastam shauktiniuj: lygiuot ramiai, kur ishsilavinimas 8klases visai netraukia…Mirkt

O kaip fainaTaipir as noreciau biski pakariauti Šypsena

Tai jus pradziai gal koki pinbola(dazasvydi) pabandykit pazaisti Taip

sakai neleidzia su sauktiniais?
Nekaltastai gal taip ir geriau,nebus kas zyzia i ausiCha cha

o gal nori man kompanija palaikyti?
Cha cha

zaidziau,ir labai patiko(issyrus kai gauni kulka,lieka melynesŠypsena

Na kariuomenej gavus kulka ne melyne o skyle liks Cha cha

Pana tarnaujanti,tai yra vienas atsakymas:merga su kiausiniais Cha cha

Jeigu mergina turi pakankamai jegu ir noro tam ryztis…kodel gi ne…nors man tai kazkaip keistokai atrodo…Nekaltas

Anksciau as irgi norejau…bet dabar pasikeite mano nuomone.As manau,kad mergina neturetu eiti tarnauti.Nebent ta mergina butu su kiausiniaisJuokiasiJuokiasiCia tik mano nuomone.

as jai pavydziu Cha cha

Niekada nepritariau ir nemanau kad pritarsiu merginu norui tarnauti kariuomeneje. Man tai atrodo nemoteriskas uziemimasVeee Pabuvojusios karuomeneje merginos pasidaro grubios, vyriskos, pas jas nelieka moteriskumo tokios elegancijosFlirtas. NE NE ir dar karta NE!!!

Mane irgi zavi kariuomene,manau kai pradesiu studinti bandysiu eiti i vadu kursus,ismeginti save noriu.O ko jus vaikinai cia purkstaujat pries merginas?Merga su kiausiais,bet kodel,jums taip atrodo,ne jaugi jums patinka kokios fifackos,ar tokios kurios galetu jus suprasti ka reiskia fizinis kruvis,aisku panos nepatiria to ka patiria kariuomeneje eiliniai pirmaisiais menesiais,ar visa tarnyba

puse meteliu liko iki akademijos baigimo,bet niekaip nepriprantu salia saves matyti moteris,cia aisku mano asmenine nuomone,bet kariuomenej,bokse ir futbole man panos nesiziuri,aisku tai tik mano nuomone ir tikrai yra panu iki kuriu dar daug kam is bahuriuku trukstaKietas

Saunu.Pati labai norejau tarnaut, bet turiu komplikaciju su sveikata ir manes nepaimtuLiūdnas.Linkiu tau sekmes- tik nepersistenk!

Labai normalu, px yra, koks skirtumas, o tu gal ir neistekejusi nori isbandyti kariuomenes teikiamus malonumus?
Juokiasi

Na nieko,kol apsizenysiu uzaugs ta skyle
Cha cha