Mergina, tarnaujanti kariuomenėje?

nesuprantu koks skirtumas ar ji tarnauja ar ne Nekaltas kas cia jau tokio smerktino??? nori mergina pasportuot, lai sportuoja Šypsena svarbu kad meprarastu moteriskumo ir viskas

na ka cia su tavim,dekui uz nuomone
DrovusMirkt

MirktMirktMirktMirktMirkt

Lūpos Mirkt

O jos niekas ir nesmerkia ,mes tik blevizgojamLabas

ziurekit jus man,nesmerkit
Cha cha

DrovusLūpos

man tai visiskai normaliai man tik abydna kodel merginom nera privaloma tarnyba kaip bernam

lyg ir lygios teises, bet… kodel?

kodel bernai neistoje i aukstasias mokyklas turi tarnaut o merginos ne?

bliamba ko dar jus moterys uzsimanysit? Slapintis stovedamos?NekaltasLiežuvisCha chaCha cha

siek tikslo.tikrai pagarbiai ziuriu i tokias merginas! daugiau tokiu.

sveiki. mano nuomone,merginai tikrai ne vieta kariuomeneje kartu su vaikinais,aisku galima kokiam stabe sedeti arba prie medicinos,bet tik ne koviniam vienete.butu kazkokia nesamone,sakau kaip kariskis.

kazkada visi buvom tokiais
Cha cha

na matai.daugelis dar galvoja,kad nerginos vieta prie puodu,ir tik vaikus gimdyti.Kol nepasikeis zmoniu mastymas,tol ir liks viskas po senovei
Nekaltas

gavau shaukima- bet tarnauti neisiuMirkt
per mazai ten merginu…Cha cha

ai tik nereik lia lia,kiekvienas juk pasirenka savo gyvenimo kelia,tiesa?
Nekaltas

aciu sidabrele,tokie zodziai tikrai drasina
Mirkt

Jei jau taip nori, lai tarnauja. Mano nuomone apie tokiu dalykus neigiama. Apie kariuomene taip pat. So, geriausia tarnauti sau Cha cha

kiek zmoniu,tiek ir nuomoniu.Turiu keleta draugu,kurie siuo metu tarnauja,keleta,kurie krasto apsaugoj dirba,rukloj is pravienishkese.Dauguma palaiko pamo sumanyma.Juk patarnavus,galiu sprest ar man tai patiko,ir ar noresiu ten likt
Mirkt

o gal einam kartu?
Juokiasipalaikysiu uz rankosMirkt