Mergina, tarnaujanti kariuomenėje?

na neturiu as kiausiniu
Nekaltas

va va,man tas ir yra,neturiu kur deti savo energijos,ji tiesiog tryksta fontanais is manes.Kai kariuomenej pavaikys mane,tai gal apsiraminsiu
Nekaltas

Uoj,brangioji,tai kad taves niekas ten neimtu,nes ten reiketu su kokiu 40kg svorio kuprinem lakstyti,o kaip tu ta padarytum,jei sveri tiek pat kiek ta kuprine?

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Šypsena

Na nemanau,kad kariuomeneje mergina praras savo moterishkuma.Nebent pati to noresi.Tarnaudama ismoksi tvarkos,drausmes ir viso kito,ko reikes tau gyvenime.Moteriskumas cia ne prie ko,patikekit

Nežinau

GeraiGeraiGerai

tau tos panos kariuomeneje nesiziuri vien todel,kad ten ju ne tiek ir daug yra.Jei ju butu tiek pat kiek ir vaikinu,viskas savaime issisprestu,ir visi normaliai i tai reaguotu
Cha cha

aciukas
Mirktsiaip zinau,kad man bus nelengva,nes turiu drauga,kuris labai priestarauja visam sitam reikaluiNekaltasBet kai pagalvoji,kad gal su juo ir nepraleisiu viso likusio gyvenimo,tai bandai i jo kalbas spjauti,ir ziureti,kaip tau butu geriau.Bandau kurti savo kelia toki,kokio istiesu as noriu.Ir jei mano draugas tam priestarauja,manau cia jo bedosNekaltas

smagu girdeti paremencia nuomone
Mirkt
o i tavo klausima atsakau -TAIP.Jei viskas gerai,sy rudeni iseisiu i voiskeCha chaTaip

na jei jautiesi labai vyrishka, ir nori aik tarnaut…Nekaltas
bet shaip gal siek normalios karjeros, susirask vyra(nekareivi)Mirkt
bus lengviau ir idomiau gyventTaipGerai

Tikrai geresne, negu apie merginas sedincias kalejime…
O shiaip tai mano buvusi klasioke kareivauja, ir ganetinai sekmingai, dabar kiek zinau i JAV isvykusi Mirkt

na as juk nesakiau,kad esu vyrishka mergiote,as dar ir kokia moterishka
Cha cha

na matai,juk po tarnybos pasilikus ten,o tuo labiau istojus i kokia "NATO",atsivertu keliai i visa "Pasauly".O isvis butu liuxishlai,jei pavyktu i kokia krasto apsauga isisukti
Cha chaTaip

nu tai dziaugiuosi uz taveGėlėMirkt bo nemegstu bobu su kiaushaisCha cha
beje kip tu ta moterishkuma supranti? va cia klausimas…

na esu moterishka visame kame.Na o jei man patinka ginklai ir sportinis kruvis,tai nereiskia,kad turiu kiausinius,tiesa?
FlirtasMirkt

Visas nuomones susumavus,laimejau asCha chajau reik pradet moraliskai tam ruostisKietas

Teisingai.Varyk.Bent jau supratima turesi kaip Lietuvos kariuomene is vidaus atrodo.
O siaip tai as manau,kad stipri ir moraliskai tvirta kariuomene gali buti tik toje valstybeje kurioje gyvena moraliskai tvirti zmones,o ne tokie istizeliai kaip lietuvoje norintys pazaisti kara ir kietai atrodyti.Tad tokioje skuduriniu leliu valstybeje kariuomeneje gali tarnauti ne tik merginos,bet ir vaikai.Gera sukarinta sporto stovykla niekam ne pro sali.Vis tiek is tokios armijos kitokios naudos sunku tiketis.
Taip

Na tu cia truputeli per stipriai pasakei,bet is dalies tavo zodziuose yra tiesos.Palyginus dabartine kariuomene su "ANU" laiku,tai skirtumas nerealus,dabar per daug atsipalaidave visi,ne tokia griezta tvarka.Ai bala nemate,gal kada sugrys tie laikaiNekaltasCha cha

Na tu cia truputeli per stipriai pasakei,bet is dalies tavo zodziuose yra tiesos.Palyginus dabartine kariuomene su "ANU" laiku,tai skirtumas nerealus,dabar per daug atsipalaidave visi,ne tokia griezta tvarka.Ai bala nemate,gal kada sugrys tie laikaiNekaltasCha cha

[/quote]
Na nezinau ar butu gerai,kad sugriztu tie laikai,nes toje kariuomeneje ir tame laikmetyje taip pat pakako neigiamu reiskiniu,bet buvo vienas esminis skirtumas.
Ano laiko kariuomene buvo tikras meslas ir daugeliui nesusiformavusiu asmenybiu tapo tik idijotiskumo mokykla bukus ir abejingus padaranti dar bukesniais ir abejingesniais.Bet ji kaip ten bebutu buvo pajegi geriau ar blogiau atlikti savo gynybine funkcija ir vis del to buvo gana galinga karine jega.
Siu laiku Lietuvos kariuomene-tai tik megstanciu demagogija ir politikavima uniformuotu dykaduoniu rinktine,sapaliojanciu apie garbinga kadaise galingos tautos praeiti ir gyvenanti tu laiku nostalgija.O jos paskirtis tik grobstyti biudzeto pinigus imituojant karo tarnyba.
Bet jei is viso to meslo imanoma istraukti ka nors naudingo,tai kodel gi ne? Juk tarybineje armijoje sunkiomis salygomis taip pat buvo uzgrudinamas zmogiskumas ir darugyste istverme ir drasa,bei daug kitu bruozu,apie kuriuos net legendos kuriamos.Tie kurie visa tai sugebejo issaugoti kaip apdovanojima gavo-tikraji tu dalyku vertes suvokima.
Taip

o man pvz jega, ash pati labai norejau stot i karo akademija, bet sveikateles jauciu nepraeiciau. Siaip labai jega…