mergina neatmajakina - susinervina

mergina neatmajakina - susinervina Šypsena

tai vat , turiu as draugeli , kuris ligi ausu isimylejes kaip ir as Cha cha ir jisai labai nervinasi kad kai jisai pamajakina , jam mergina atgal neatmajakina Šypsena ka jam patarti kaip paguosti? jisai galvoja kad mergina del ko nors pyksta jai neatmajakina,… gal taip istikruju yra? Šypsena man tai kad neatmajakina as tai neimu i galva , juk vistiek parodziau kad apie ja galvoju Šypsena nu vienu zodziu, merginos apsvieskit Šypsena

p.s. as tai kita isimylejes ne ta pacia Cha cha cia galejo susidaryti tox ispudis is mano zinutes… Cha cha

Na tai tu jam sakayk gal saskaita baigesi…

pakeisk temos pavadinima i bent kiek padoresni

arba telefonas kur nors numstas ir garsas ishjungtas… Nekaltas

durnai tavo draugas masto…

pas ja abonentas , ir be to jisai mano , kad jai iskart neatmajakina tai bent po to turetu… nzn ar jis gerai masto Cha cha

Ash bendrai l. retai majakinu. Ir niex man nemajakina nes zino kad as neatmajakinsiu. Cha cha Ne del to kad pykstu, paprasciausiai nematau tam reikalo. Nekaltas

qurva, jejgu neatmajakina tai paskambik ir paklaus kode neatmajakinaŠypsena o jejgu neatsilieps ti jau zinok ka jos telefonas ne prie jos arba kazkas negerai

gali but kad mergina nemegsta atmajakint, ir isvis majakint… Kaip ir as… Šypsena Na panasei, tik geriems draugams atmajakinu. Gal geriau butu parasyti zinute… nebutinai ko nors jo klausiant, tiesiog kazka grazaus pasakant… pvz."Siandien tavo akytes labai spindejo","siandien nuostabei atrodei" ar kazka pns.

nu as asmeniskai tai nemajakinu isvis man tokia panasi beda tik ant manes drauge labai pyksta kad neatmajakinu Cha cha

ot pas jaunima problemos siais laikais - visgi kompiuterizacijos amziuj gyvenam taip iseina.

Siaip tai gal saskaita baigesi…arba negali ir tiek Šypsena

neteisingai draugas mąsto - gali būti begalė priežasčių kodėl jo mergina neatmajakina Šypsena Pradedant, kad galbūt yra kur nors triukšmingoje vietoje ir negirdėjo skambučio, baigiant, kad galbūt ji tuo metu paprasčiausiai yra… na, kad ir vonioje Cha cha

nu ir ko chia nervintis?Apakęs o gal ji tuo metu WC sedi?JuokiasiCha chaGirtasGirtas

neprotingaj jis masto wisajNeNeNe

na nzn…man daznewsiai atmajakina Nekaltas na jei neatmajakina tai hmmm biski nervoja bet tai nieko Cha cha palauki 5 min ir atmajakina Cha cha as grejcew pac galiu neatmajakint… NekaltasLiežuvis

Koks skirtumas ar atmajakina, aisq smagu kai tave prisimena ir pirmas pamajakina, bet nematau cia tokios dideles nuodemes kai neatmajakinaMirkt

TaipJuokiasi