mergina neatmajakina - susinervina

Šypsena

jop,ir as taip manauCha cha o jei gaila babkiu, tai i namus dar galima nueit ir issiaiskint, arba tos panos paklaust ir aisq wiskas busŠypsena

nekenciu majaku!!!!!!!!!
negaliu pakest… kaj bl majakinas kas 10min…
pries duodama savo tel perspeju "nemegstu majaku!!!"
ir tada rami galvaMirkt

As ir nemegstu,geriau sms parasinejuTaipTaip ir savo draugui pasakyk,kad mergina galbut nemegsta majacint ir butu 10 kartu geresnis sprendimas jai parasyti smsTaipO siaip gali buti milionai priezasciu kodel jo mergina neatsako i majaca.TaipNegi jis nezino???

PS: O ko tas draugas tos merginos pats nepklausia:"Kodel neatmajacini???"

o kam majakint??mane tai uzknistu majakai…NekaltasNekaltasNekaltasNekaltasziurint kiek kartu per diena ar … valanda… majakina…jei ten uzmeto,tai…NekaltasNekaltasnu nzn…parasytu SMS,o jei jau pana neatrasytu,tai…nors irgi nereiktu imt i galvaNe
aj,labai tyngiu rasyt dabar…JuokiasiCha cha
vnzdz…

Nu blemba cia reikia suprasti gal jai nepatinka kai majacina?? Seip tai lengwiausia budas suzinot → pasiklausti jos pacios Šypsena Bet teisti jos del tokio dalyko nereikia… Bliamba jai ji patinka tai lai jis paskambina o ne majacina Taip negi babkiu gaila ? Angelas

man pvz irgi asmeniskai nepatinka,kai majekina!!!nematau reikalo,ir koks viso to tikslas???Nekaltas yra ir tokiu bernu,kurie majekina ka 2 minutes,tai net telefona isjungt tenka.tada tai ir as susinervinu Juokiasi

ŠirdisŠirdisŠirdis

Gal ji nemegsta majaku

man irgi taip būnaTaipMajakai do majakai kas per biesai čia dabar išrasti???Cha chaCha chaCha cha

Ech, ko tik is tos meiles neprisigalvoja, neatmajakina, tai vadinasi Blogai
Man, pvz, kartais baisiai tingisi atmajakint Drovus isvis dabar labai retai atmajakinu Liežuvis Nekaltas Tikrai, geriau vietoj majako sms parasyti Taip hm, bet majakas nekainuoja Cha cha

Koks tikslas majakinti? Mergina supratinga ir neužsiima kvailystėmis kaip majakinimai. Fui kaip nekenčiu majakų Veee. Jei nori kažką pasakyti - skambink, o ne majakink. Kaip tą majaką suprasti? Tipo perskambink? Ar pažaidžiam durnelius ir majakinam vienas kitam? Suprantu jei tas majakas yra kažkoks sutartas ženklas, tarkim "būsi prie namų - pamajakink", o tokie žaidimai tai tikrai užknisa, trauk mobilų, žiūrėk kas čia teikėsi majakinti ir vėl mobiliaką pasidėk į rankinuką - laiko gaišimas.

Majakaj - velnio ishmyslas… Ash skaitau, kad majakina tik vajkaj, kaj tevaj nuperka mobilu ir kaj jiems nera ka vejkti… Majachint galima, nebent susitarus… pvz: Kai ateisi, pamajakink… o shejp, ish neturejimo ka vejkti, taj visishka nesamone… ash taj negaliu pakesti majaku… jej nepazhystamas nuemris majachina, rashau visada: gydyk galva! o kaj pazhystami, niekada neatmajachinu…Cha cha Brrrr Taj gal tavo draugo panaj acibodo jau majakaj ? Cha cha

hm…Kietas Kebloka, nes kai man neatmajacina man patinkantis vaikinuxMyliu, taj imu labaj kvailai jaustisPavargęs-gal as tiesiog jam nerupiu ir nenori su manin cia "terliotis"Žliumbia. Taigi variantu gali buti trys: arba ta mergina tiesiog kazkur sedi ir negirdi, arba tas vaikinas jai nerupi, arba ji tiesiog nemegsta majaku.Žvaigždė…va…

Labai teisingai pastebėta Gerai. Velnio išmislas Cha cha Laimingas