Mėlyna(is Holivudo)-ka apie ja manot?

Mėlyna(is Holivudo)-ka apie ja manot?

Ar jums ji patinka?
Ir ka manot apie tai kad vos diena pabuvus Holivudus jau ima kritikuoti ten esancius dalyvius?Man ji nelabai kokia…bet cia tik mano nuomone…

Man tai ji neidomi tai kazkaip ir praplaukia pro akis, bet kiek supratau tai ji nekovoja del pagrindinio prizo Nekaltas

Cha cha bet ji turbut netokia kaip jos drauge Laimingas

As taj vertinu jos atviruma,bet tox pat buwo ir Linas (daba tipo pasikeite)…tai nesudaro labai gero ispudzio

Nu as ten biski kampo nepagavau ka ji ten tam holivude veikia…
paskalas nesioja ir tiek…

As nzn kaip jum bet man Linas taip pat nepatiko…

man taj ji atrodo gudreusia ish ten esanciu Nekaltas

lewakas tas linas

Į holivudo temą: girdėjot, kad Giedrių sumušė? Baisu

ne,o labai smarkiai? ir uz ka? ar cia siaip?

Buvusį "holivudietį" Giedrių ir jo draugą praėjusios savaitės pabaigoje Vilniaus stoties rajone sumušė ir apvogė chuliganai.
Ramiai vaikščiojančius vaikinus užkalbino du įtartini jaunuoliai ir pareikalavo pinigų bei mobiliųjų telefonų. Giedrius su draugu nesureagavę į jaunuolių grasinimus sulaukė pirmųjų smūgių. Netikėtai pasirodė trečias chuliganas ir gatvėje kilo muštynės.
Giedrius su draugu teigia atsipirkę mėlynėmis ir įdrėskimais. Gailiausia jam tai, kad chuliganai pavogė iš Giedriaus "Holivude" dovanotą mobilųjį telefoną.
Vaikinai į įvykio vietą iškvietė policiją. Vyksta tyrimas.
Giedrius, išvykęs iš realybės šou "Holivudas", jau keletą savaičių intensyviai dirba įrašų studijoje. Jis įrašinėja albumą. Vieną geriausių ir naujausių savo dainų Giedrius atliks per realybės šou "Holivudas" finalą liepos 13 dieną!

http://www.takas.lt/holivudas

aj nzn…raudona dalyvavo, taj butinaj prirejke ir sitai dalyvaut… aj ji kazkokia labaj jau pasikelus (net pati pripazino) Mirkt

Vargselis…niu ot zmones…Giedriu taip trumpai mobiliu pasidziauge…nors man tas mobilus nelabai koks…nu gal ir visai nieko jis kad taip greit pavoge
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

niu nzn kokios ten drauges raudona su melyna…man tai isvis nelabai limpa ta ju draugyste…jei viena i realybes sou nusibelde tai butinai ir kitai reik isgarset…nzn…

Man ji nepatinka… Ne Veee

apei indre? nieko…na ji labai tiesmukishka…bet nesakau kad tai labai jau blogai… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Manau tv3 nori skandalo, kaip buvo su raudona, kad pakeltu reitingus Taip

o galvoji kam daugiau Ashira buvo pakviesta?Galvoji neatsirado daugiau ziurovu po to reikalo su Toniu?Skandalai ir t.t
Indre taippat vien tam ir reikalinga…ir ji is peties darbuojas…jau is pat pirmos dienos smeizia holivudiecius…ai nu nzn…

Man nepatinka jinai Nekaltas Tokia kaip Linas ir is karto kuria planus ka ismest ir t.t. Nekaltas ai, siaip ar taip kaip bus taip Laimingas abejoju ar ji ten su kuom nors mylesis, juk Linas vedes, Antonijus nepasirasytu (kitaip butu jau su Asera gulejes Cha cha ) o Henrikas… abejoju kad jinai jam patinka Cha cha