Mėlyna(is Holivudo)-ka apie ja manot?

just…
Raudonos drauge Nekaltas

as tai kiek prisimenu, melyna sake (po akvariumo, kai ten jolita…), kad niekada nedalyvautu realybes sou.Nekaltas
o holivude ji man netinka, ir pasirode, kad bliambainasi prie visu is eilesNekaltas

man tai patinka melyna,kai ji lina isdurinejo…tipo jus vyrai ir taram param…seip ji tokia paplaukus man atrodoCha cha

Apie Indre: ji kazkokia pasiputele, aiskina, dar ir ant Rositos rekia… Veee

Apie Giedriu: vargsas Liūdnas gaila man jo… O jei isleis albuma, butinai pirksiu… Mirkt

kazkokia bjauri ji man

Nelabai ziuriu Holiwuda bet man ta melyna tai neydomi kokia Nekaltas Cha cha

na nelabvai as ziuriu ta holiwood’a…geriau baras…o ta melyna tai man nei silta nei salta…Laimingas

labai normaliai ji man atrodoTaip, ir patinka tai, kad kritikuoja tuos, kuriu as tiesiog nepernesu…TaipCha cha

nu man bishki keista kad ji jau kursto lina kam awietes skirti, kad jie susiwienytu ir pan…juk jai jokio tolko, wadinasi prowokuoja Nekaltas

Nzn,man ji atrodo idomus zmogus.Turi savo nuomone,protinga…nzn ziuresim kaip bus toliauLaimingas

Man patinka jos atvirumas ir loginiai vingiai… bet nepatinka, kad truputi lenda į akį ir bando įrodyti savo svarbumą, juk air taip visi žino viską apie ją… Šypsena

lape ta melyna vistaCha chatai su linu kazka tarias tai su diana…rezga kazkokius planus marazmaCha cha

bando daryti taip kad liktų LinasBlogai

aj ta melyna!!!
trankyta… sako linuj "o tu jauti kad as tau jauciu simpatija???"
aj kazkokia nedadarytaPavargęs

manau,ji ten special.imesta i holivuda,isaiskint ziurovams kokia ten situacia,ir pakreipti ivykius tam tikra linkme…kad henrikas nelaimetu ir pan.Nors as pati henriko nepalaikau(neS pastovei nusisneka),bet atejus iskart(MELYNAI) i holivuda ant jo varyt,ziurovus nuteikinet pries ji…mat nesamone butu jog jis laimetu tai cia jau zema…kazkokia dazyta visu nuomonemis zaidzia…aferas rezga…labai jau svarbia "asoba"vaidina

man taj ji paskutine ziurke… tiesiai sviesiai be uzuolanku pasakiau… tiksliau sakant man tai ji retos rusies ziurke… Flirtas

Stengiasi Jolka kopijuoti…newa irgi morales neturi…Cha chaAbidvi jos duros…VeeeO holivudo beveik neziuriu…labaj jau temn nuobodu…NežinauNežinau

man ji nepatinka ziauriaiBaisu

[quote]Subine Ignoruoju kazkokia ir intrigante…vaidina labai jau protinga, bet tikrasis intelektas pasimato ir taip…Veee

lieva … nepatinka ji man
tokios pat manieros kaip pas ta tipo raudona … Blogai