\"meiles negana\"-wiskas surezhisuota

Kanda"meiles negana"-wiskas surezhisuotaKanda

wat… ka tik zhiurejau ir meiles negana… bet jau taip zhwengiau… Juokiasi Juokiasi kokia rezhisura ten wiskas… nieko tikro… tuo jau spejau ysitikinti, kai pamachiau kazhkury penktadieny toky Toma… kurio "atsiprashinejo jy ishdawusi pana"… Cha chaCha chaCha cha Juokiasi o wisko wirshune, kai shenden pamachiau Zhioga tenais… ir kaip jis atsiprashinejo panos… zhioga ish rugiageliu berniuku Girtas kadangi ash jy labai puikiai pazhystu… (nes jis yra buwes wadowu ne wenoje stowkeje) tai tikrai… tokios Veee panos galiu pasakyti jis tikrai niekada nemylejoCha chaCha cha ex… o ta paweixla tai tikrai ne jai tapeCha cha Juokiasi
todel netikekim tokiom laidom… Cha cha

Is kur zinai koks zmogus ka turi myleti? Gal tu jo jausmuose buvai? Nekaltas Beja visos laidos yra rezisuojamos, kitaip but ir negali Liežuvis~

kad Zhiogas pats taip pasake… Cha cha kad wiskas ten buwa falshas… Cha cha

puse tokio pobudzio laidu surezisuota… Na ir kas? Svarbu, kad paziuret butu idomuNekaltas

aju senaj zhn Girtas

jei laidos nebutu ish anksto surezhisuojamos butu idomiau zhiuret,nes butu neaishku kaip viskas baigsisLaimingasTaip

na, siaip tai yra toks niuansas - laidos vedejai negali patikar tikrai ten jie myli vienas kita…paciu dalyviu sazines reikalas tai yra…jie tiesiog nori pasirodyt, prisimeluoja tik kad per TV parodytu Liūdnas

Pofik, svarbu šou padaro Taip.

didziausias absurdas koki tik esu mates…Baisu

gerej kad nezhiooriu ash tokioo nesamonio [[[;

teisingai! nezhiurekime tokiu laidu! ****as paskutinis… gerus zhmogeliukus uzh babkes werchia meluotiLiūdnas Girtas

nu, kad "zhiogelis" sakesi ja pirma karta matse Cha cha
be to, man pasidare ydomu, ar ta pana bent jau zhinojo jo warda… Cha cha

Jus dar stebites…?? Apakęs

1 neziuriu tokiu bdd laidu
2 jei ziurecew gilei px butu kas ten vyxta Mirkt

Ash ishvis nezhiuriu…nesamones…uzhteko reklama pamatyt…PavargęsJuokiasi

Šiaip tai visos laidos yra režisuojamos…

niuz ash ja zhiurejau tik todel, kad man drauge parashe sms, jog rodo zhiogaŠypsena shiaip ash irgi nelabai zhiurau tokiu laiduGirtas

nezhiuri tos lajdos… NeŠypsena

dieve, dieve, juk visos laidos surezisuotos…Cha cha