\"meiles negana\"-wiskas surezhisuota

tai faktas,kad ten viskas surezisuota…visuomet taip buvo ir visuomet taip bus…net ir "pagauk kampa",kur viskas vien improvizacija yra kai kas surezisuota ir tai normalu…Bet,kadangi neziuriu tokiu laidu,tai nelabai zinau apie koki paveiksla,apie koki toma,zioga kalbiLaimingas

Galbut…Nezinau Nezinau…tikrewsiai Laimingas Jie rodo tai Ka nori Matyti zmones Laimingas

tai jau senai asiku, omeda irgi 100% rezisura, zmonem pasako ka sakyt, o uz vaidinimus jie gauna pinigu

ai man tai dzin… kas ten wykstaŠypsena

TūsasDJTūsas

aij… man irgi sheip nei shilta nei shalta… tiesiog… pazhiurejau antra karta ir nusiwyliau wiskuo… o wis tik galwojau, kad kaledu senelis yra… Girtas

krc tos surezhisuotos laidos (pvz Tv3 pagalba,Meiles negana),yra daugiau komedijos nei laidos…ishvis ten nesamones!net neziuriu tokiu sudu…Kanda

iki ko televizija nusirita…Blogai

Sirdziai neisakysiNe

Reikia kazkaip ir televizijai uzsidirbti Girtas

oj ne,nepatinka man tokios laidos Ne. beje,del rezisavimo,seniai laikas zinoti kad taip daro ne viena laidaMirkt

…geraj kad as telikucio neziuriu…Ne

Comercoocha PiktasPiktasPiktasPiktasPiktas

Na kad ir kaip bebutu ir kitos laidos yra rezisuojamos Taip kaip ir TV3 pagalba, kaip ir Nomeda ir t.t. TV3 pagalboj tai net susako ka sakyti, kokius judesius daryti(as dalyvavau) Net isgalvojo toki dalyka kurio net nera, o turejome sakyti, kad taip yra. Liežuvis~

aj man taj irgi neesme surezisuota ar nia juk kartajs paziuret idomu,zinoma kartajs juokinga,bet koks skirtumas visko yra visko ir rejkiaNekaltas

shlamshtas tos wisos laidos… wienintelis real dalykas, tai, kad gedas ish tv pagalbos nreal saksofonu groja… Juokiasi che shiaip…

Niu siaip tai ta pana gera ziogo drauge ir tiekCha cha man taip ziogelis sake…MirktIr dar vienas idomus dalykelis, ta pana turi bachuraJuokiasiMirkt