MEET'AS VILNIUJE

Ralis. rašė:
jei is tavo teksto isbraukti zodi "alaus" labai linksmai gaunas Cha cha
nu bliamba ir mintys pas many siandienApakęs. jauciu bus linksmas vakarelisKietas

nu bleeee Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
bet koks poshlas tu tai ne tas zodis Cha cha

miss666 rašė:

nu bleeee Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
bet koks poshlas tu tai ne tas zodis Cha cha

nu tipo atsiprasau… buna kartais… uzeinaCha cha
atvaryk siandien i katpedele. paplepesim, alaus pagersim

Klausykit kaip pastebejau organizuojat susitikima Mirkt , as norejau pasiulyti jums Gravity tikrai fantastiskas klubas Gerai neprilygsta nei Karolinai Blogai nei Brodvejui Blogai(ten as daznai lankydavausi).
Man praeita sestadieni teko pabuvoti, tai mes net klubo nario paz. pasidarem Cha cha ir sakem daugiau niekur kitur neisim apart Gravity Gerai.
Tad siulau Kietas, beje mano manymu tai pakolkas geriausias ir stilingiausias klubas Gerai.

miela rašė:

Klausykit kaip pastebejau organizuojat susitikima Mirkt , as norejau pasiulyti jums Gravity tikrai fantastiskas klubas Gerai neprilygsta nei Karolinai Blogai nei Brodvejui Blogai(ten as daznai lankydavausi).
Man praeita sestadieni teko pabuvoti, tai mes net klubo nario paz. pasidarem Cha cha ir sakem daugiau niekur kitur neisim apart Gravity Gerai.
Tad siulau Kietas, beje mano manymu tai pakolkas geriausias ir stilingiausias klubas Gerai.

ten gali visu neleisti. aisku geras klubas, bet gali but problemu. manau tai siuo atveju netinkamas pasiulymas

nu zinutes kepat greiciau nei speju skaityt xi xi

siaip ne taip pavijau
kaip suprantu meet’'o yra tik data vasario 9
vieta - kolkas visas vilnius…Cha cha
tai chebra rimciau apsiimam

kai kam kaip supratau nepatinka karolina nes ducheliu susirenka - dekit skersus musu daug bus reiks draugeliui pasuksiu ir atleks dar daugiau…

del nepilnameciu tai kad miss666 yra nepilnamete suzinojau tik per forumus is nuotrauku niekaip nepasakysiu ApakęsApakęsApakęsApakęs duociau kokius 23 ir tik is gerosiuos puses - miss666 GėlėsBučkisGerai

nu tai kaip ten toliau organizuojam…?

Simas Kėla rašė:

ajsqu geriausia butu Gravity bet zinau kad dalis nepatex, todel liberaliai siulau Karolina, Ultra, Brodvejus arba Lithuanian

Lithuanian club- ten baisiai baisiai baisiai baisiai baisiai karsta… na kaip suomishkoj pirty… su kondicionieriais ten matyt labai blogai, o be to karta Lithuanian club iejias buvo tik nuo 21 m., tad jei ir vel jiems tai usplauks, tai ka? as liksiu uz borto???.. brodvejus- labai didelis susigrudimas… Ultra??? ishprotejot ar ka… ten turtingu senuku ir naujuju rusu klubas Mirkt)))))))) na Karolina ish visu pasiulytu pakenciamiausia… gal ir nieko, nes man tai arti namu… kazkas snekejo, kad ten neva sunku susikalbeti,nes garsi muzika, bet pvz. yra ten patalpos (ten kur karciama) ten siek tiek tyliau muzika, tad manyciau imanoma butu susikalbet… na man buvo priimtina ideja angaras, bet jei ne… nu tada kas beliko… tada jau karolina…

LTB rašė:

del nepilnameciu tai kad miss666 yra nepilnamete suzinojau tik per forumus is nuotrauku niekaip nepasakysiu ApakęsApakęsApakęsApakęs duociau kokius 23 ir tik is gerosiuos puses - miss666 GėlėsBučkisGerai

nu tai kaip ten toliau organizuojam…?

nu bet tu mane ir pasendinai …Cha cha bet but noreciaui 23 dabar …

Nezinau , ar tikrai karolina norit rinktis ?
Ten pastoviai puse zmoniu prisinarkashine.
O del cia iejimo nepilnameciu , manau labai klystat , nes
atskyrai apsauginiui sumoki ir praeini (taip teko daryti su draugeliu).
Tiesa shis budas tinka ir kai eini su didele kompanija ir dar pigiau
praeini Šypsena

Sekmes !!

P.s. niekada daugiau neiciau i Karolina , bloga ispudi paliko Liūdna

neasas rašė:

Nezinau , ar tikrai karolina norit rinktis ?
Ten pastoviai puse zmoniu prisinarkashine.

tai nieks tau nesiulo narkasintis
man irgi tokie nepatinkaPiktas

to miss666 ir kitiem del to 23
nu tai mes su draugelio tokias isvadas padarem, nors sunku is vienos nuotrukytes ka nors spresti…Cha cha

ne neatspejai. karolinos mes rinktis nenorim

miss666 rašė:

xexe Šypsena cia tipo : " miss atsiusk dar viena fotke " ania ?Cha cha

ne gi taip akivaizdu?Cha cha
aha but neblogai nes tas raudonas fonas labai rezia aki kai uzmestas kaip wallpaper"isCha cha

tai varom alucio?

Ralis. rašė:

tai varom alucio?

Nustebęs

as ir noreciau
Liūdna
kas nors cia dar lix ar jau ne?

Ai chebra tai nypamirssskit manys…

man atrodo jus cia privarysit 10000 zinuciu ir ni****a nesusitarsit!
bet kaip sako liaudies ismintis-SVAJOTI NIEKAS NEDRAUDZIA.

KAIP IDETI SAVO NUOTRAUKA I BANGA.tipo ne forumo tema ,bet jei nesunku atsakykit kas privaciai ar kaip !

Miss666 nu visai nieko!!Cha cha

o tai gal nereik tos plastines?

biznierius rašė:
as jo vaikas,mis001.tik jau uzaugau

ale tu biski nedamatai ziurau . zodis miss rasosi su dviem s , prasom prisiminti , niu ir skaiciai siaip jau 666 Liežuvis

mane priimsit?