MEET'AS VILNIUJE

MEET’AS VILNIUJE

Nu matai atsirado kitu organizatoriu Šypsena

Na taip angare visai nieko buvo tik truputi ne kas kad labai jau toli vienas nuo kito sedejo ir tada susidare atskiros grupeles bendraujanciuju.

okiz , vasario 9 diena visiems priimtina ???

amigosh rašė:

Sveiki visi, ash chia dar beveik nieko nepazhistu, bet pamachiau bazara apie meete ir susidomejau… Šypsena Tai data jau stabiliai vasario 9?

stabiliai Gerai

shania rašė:

sveiki,

na tai data yra o dabar vieta?
miss itrauk mane i sarasus

Okiz , tu jau sarasiuke Mirkt

Morfei rašė:

Tai as irgi prisidedu prie meeto jeigu tai bus vasario 9 nes vasario 1 man egzas mentuose del vairavimo kursu jei islaikysiu tai galesim tuo paciu ir teises aplaistytiŠypsenaGali miss mane ivesti i savo sarasa!!!

ps.Bet as ziuriu,kad panu labai mazai gali buti.Aš nekaltas
Miss tai gal susiskambinam?

panu bus pakankamai , bent jau man taip atrodo , nors vaikinu veikiausiai bus daugiau . Niu bet kaip nors kaip nors Šypsena
o su tavim galime ne tik susiskambinti , man atrodo mes net rajone tam paciam gyvenam Cha cha

ASH IRGI NORIU DALYVAUTI!!!

Miss, babauzi, kai jau tiksliai zinosit vieta ir laika-parasykit man i privata! Bo dabar viskas vyksta ne per viena tema, tad bijau, kad galu gale visai pasimesiu Liūdna

Beje, del vietos. Kur planuojat? O i buolinga, kaip Kaunas, nenoretumet? Butu visai saunu pradziai susitikt prie buolingo ar kegliu partijos, o po to jau varyt shelt!

Gerai tada kur darome?Tai ka tik 10 zmoniu eina?

Jum tai gerai nors ka pazystate as tai nieko is jusu!Aš nekaltas

LTB geriau pasiulik kur galima butu meeta daryti?Kietas

Vasario 9 busiu uzimtas , ypac vakare

Kaunieciai gali zvvambtelt ir pasitiksim ir zinosit kur eit?
O del vietos na jei nieko nieks geriau nepasiulys tada manau geriausia vel butu kokiam angare arba …

OOOOOOOOOOOOOOO MEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTAAAAAAAZZZZZZZZZZŠypsena As vattik ka grizau is Italijos ir labai neturiu laiko skaityti kada ir kur meetas vyks tai prasymas Babauziui man tikslia informacija i privacias parasyk aaaaaaaaa?! ir dar prirasykit ir mane…geras dalykas tie meetai…

ooooo hello yersinia. Kas per velnias tave i ta makaronu zeme nunese.
a del meeto oki parasysiu in privata jei da miss neparase Šypsena

Tai Shania ruoskis drauges kviest.Nu tai ka nusprendet del vietos?Cia skaiciau kad apie kluba uzsiminet bet as sakau visi issilakstys ir joks ten ne meetas bus!Aš nekaltas

niu blemba , morfejau, ko tu cia stradalini del to issilakstymo ? Juk pririse zmoniu nelaikysim , jau kaip bus taip Šypsena

Babauzis rašė:

nu in tuos wc apdovanojimus tikrai neinu Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

Ralis. rašė:

geriau siandien mini meeta padarom kokiam kabake

niu darykit , bet be manes tadu Liežuvis

KOdel nieks nieko neraso?Kur visi dingo?Kietas