MEET'AS VILNIUJE

biznierius rašė:
as cia ne i tema,bet ar tikrai tu miss666 esi 182cm.?

nius esu , o ka , mano centimetrai tave gazdina ?Šypsena

Ble, kaip norechiau ir ash…

Labas visiem…
Tai tada darome karolinoje!Dar noriu pasigyrti siandien islaikiau teises
treciadieni gaunu dokumentus blemba jegaŠypsena

geraj kad yra organizatoriu,… Gerai spaudziu visiems desine,

sure,… i am in… count me

del karolinos mano ankstesne neigiema nuomone galioja. sutiksiu tik tuomet jei dauguma nores ten eiti.

Man ir Karolina ne prie sirdies

ech , niu negi vietos nieks neras kur visi noretu nueiti ka ?Nustebęs
Mes va su morfei pasitarem ir nusprandem kad galima butu karolinoj staliuku uzsisakyti ar kazka tokio , bet kad jus tenais nenorit .
Ok , tada siulau balsuoti kur aisim , sakykit savo variantus ir staigiai !

ajsqu geriausia butu Gravity bet zinau kad dalis nepatex, todel liberaliai siulau Karolina, Ultra, Brodvejus arba Lithuanian

miss666 rašė:

ech , niu negi vietos nieks neras kur visi noretu nueiti ka ?Nustebęs
Mes va su morfei pasitarem ir nusprandem kad galima butu karolinoj staliuku uzsisakyti ar kazka tokio , bet kad jus tenais nenorit .
Ok , tada siulau balsuoti kur aisim , sakykit savo variantus ir staigiai !

pirma tau sesiolika metu ir taves ten gali neileisti.
antra gal kas is jaunuomenes bus ir be taves, tai neileis ir tu kitu.
trecia nesuprantu kuo jums karolia patinka. ten gi tiek visokiu debiliuku renkas. aplamai zemas lygis. atsimenu kaip anksciau maksas buvo ir iejimas kainavo 60lt tai vat ten lygis tada buvo!!! o dabar arklide. vat tik ka karmen skambinau tai ji ir nenori i karolina eiti.
va as galvoju gal i "Ultra Imperial"? nu tik ten iejimas 20lt. jei sutinkat tiek moket tai man riktu nuvaziuot kada ten ir su pasauga pasneket del nepilnameciu praleidimo. jauciu ir tai nelengva bus suorganizuot.

Nu kas tingejo daug skaityt tai reziume - siulau "Ultra Imperial"?

Simas Kėla rašė:

miss666 rašė:

================================
nu-kopijavai is manees emaila, gausi uz autoriniu teisiu pazeidima lupti ir dar i >kampa< pastatysiu Liežuvis

tau negera ar kas darosi ???
kokius tu matai panasumus tarp mano mailo [email protected] ir savojo [email protected] ???
paaiskink please man blondenei …

Ralis. rašė:

pirma tau sesiolika metu ir taves ten gali neileisti.
antra gal kas is jaunuomenes bus ir be taves, tai neileis ir tu kitu.
trecia nesuprantu kuo jums karolia patinka. ten gi tiek visokiu debiliuku renkas. aplamai zemas lygis. atsimenu kaip anksciau maksas buvo ir iejimas kainavo 60lt tai vat ten lygis tada buvo!!! o dabar arklide. vat tik ka karmen skambinau tai ji ir nenori i karolina eiti.
va as galvoju gal i "Ultra Imperial"? nu tik ten iejimas 20lt. jei sutinkat tiek moket tai man riktu nuvaziuot kada ten ir su pasauga pasneket del nepilnameciu praleidimo. jauciu ir tai nelengva bus suorganizuot.

Nu kas tingejo daug skaityt tai reziume - siulau "Ultra Imperial"?

gal ir neblogai tu cia pasiulei , bet vienas dalykas , kai uzsisakai staliukus , arba aini su pilnameciais ileidzia i kluba Liežuvis
nors siaip tai galima ir i ultra .
ka manot chebra?

miss666 rašė:

Simas Kėla rašė:

miss666 rašė:

================================
nu-kopijavai is manees emaila, gausi uz autoriniu teisiu pazeidima lupti ir dar i >kampa< pastatysiu Liežuvis

tau negera ar kas darosi ???
kokius tu matai panasumus tarp mano mailo [email protected] ir savojo [email protected]

beje 666, prainformuokite i mumi, kap tee bus deel to susitikimo, nes noretau sudalyvaut, bet negaliu sekti forumo,…

in emaila, por favour,… aciu Šypsena Cha cha

mano nuomone Ultra Gerai arba Gravity Gerai

miss666 rašė:

gal ir neblogai tu cia pasiulei , bet vienas dalykas , kai uzsisakai staliukus , arba aini su pilnameciais ileidzia i kluba Liežuvis
nors siaip tai galima ir i ultra .
ka manot chebra?

nu zinok atsimenu kazkada ejau su viena sesiolikmete i karolina (tai aisku jau senokai buvo) ir jos neleido. nors man jau tikrai buvo pilnametyste.

Simas Kėla rašė:

beje 666, prainformuokite i mumi, kap tee bus deel to susitikimo, nes noretau sudalyvaut, bet negaliu sekti forumo,…

in emaila, por favour,… aciu Šypsena Cha cha

mano nuomone Ultra Gerai arba Gravity Gerai

tu mane i kampa statysi , o as tave informuot matai turesiu ?Šypsena
okis , painformuosiu , tik i kuri maila ?

Ralis. rašė:
nu zinok atsimenu kazkada ejau su viena sesiolikmete i karolina (tai aisku jau senokai buvo) ir jos neleido. nors man jau tikrai buvo pilnametyste.

ech , nius tada nerizikuosim …otai as apsauginiu kumsciu bijau jau po vakar …zinai , stiprus vyrai ten dirba …

in tu katra nukopijavai is manees Mirkt

miss666 rašė:

ech , nius tada nerizikuosim …otai as apsauginiu kumsciu bijau jau po vakar …zinai , stiprus vyrai ten dirba …

o ka ten vakar tie "stiprus vyrai" su tavim dare?Cha cha

Vilkonas rašė:

O del nepilnameciu… rimtai cia ju labai daug?
Nu siandien busiu Ultroj, pazesiu, gal ten kokiu debilu pamatysiu.

debilai tai cia mes , nepilnameciai ???

miss666 rašė:

debilai tai cia mes , nepilnameciai ???

nekliedek. as cia apie debilus pradejau kalba. turejau omeny kad karolinoj visokiu smulkiu banditeliu pilna, kurie slankioja ir iesko ka pavogt, ar su kuo susimusti galima.